reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Kochane a jak tam Wasze ozdoby świąteczne??Robicie coś??

Ja czekam aż mój szanowny małżonek wyniesie z doniczki zeschnięty bluszcz, żebym mogła wstawić tam gałązki wierzby z jajeczkami. Ale coś nie może się za to zabrać..... Pewnie dojdzie do tego że się wkurzę i sama to zrobię...
 
Ja czekam aż mój szanowny małżonek wyniesie z doniczki zeschnięty bluszcz, żebym mogła wstawić tam gałązki wierzby z jajeczkami. Ale coś nie może się za to zabrać..... Pewnie dojdzie do tego że się wkurzę i sama to zrobię...
hehe wsyp mu do śmieci;)Gorzej jak on nie wynosi tylko Ty;)
 
Witam się poniedziałkowo :-)
Weekend znów tak szybko przeleciał że nie wiem czy był ;-) Wczoraj udało nam się wyjść na spacer - po 15 minutach byłam ledwo żywa, oto co leżenie robi z człowiekiem eh
Dzisiaj znowu pada, ale na pocieszenie listonosz przyniósł mi legginsy jeansowe z allegro SUPER LEGGINSY jak JEANSY JEDYNE NA ALLEGRO 2kol L (952590150) - Aukcje internetowe Allegro - są bardzo fajne, polecam :-) kupiłam bo w spodnie ciążowe które noszę od początku już ledwo wchodzę a na nowe szkoda mi kasy na te 2 miesiące ciąży, te legginsy nie są typowo ciążowe, ale górę mają mocno ciągliwą i można ją łatwo ułożyć pod brzuszkiem, a potem po ciąży myślę że też się przydadzą.

My na święta jedziemy najpierw do jednych a potem do drugich rodziców, więc ja w domu nic nie robię, ani wystroju ani wyżerki ;-) Zastanawiam się tylko jak tu namówić mojego Małża na mycie okien, i jaki to ma sens skoro ciągle pada :confused:
 
Ja melduję po wizycie...
Normalnie szlak by ich trafił....:wściekła/y: zapisali mnie do innej gin i nawet o tym nie wiedziałam....ta do mnie to w końcu kto jest moim prowadzącym i wogóle...mówię że w sumie chodzi głównie o zwolnienie i dlatego doktor zapisała mnie do niej bo ona na urlopie a ta siedzi piz*** jedna i pół godz sie zastanawia co ona ma zrobic....:wściekła/y: po prostu żal!!W końcu zadzwoniła do mojej gin zapytac co ona ma robic....a ta też nic nie wie,komedia po prostu komedia...Jak by jakimś wielkim problemem było wipisać zw i po krzyku...W rezultacie wysłuchali mi tylko tętna dzieci...nic poza tym....po prsostu śmieszni są...I jeszcze ona do mnie czym ja jestem>ja mówię ze samochodem a to czy ja sama jezdżę?ja mówie że tak a ta jakieś wątki...:/ żal i nic więcej a i jeszcze nie badając mnie ani nic dowiedziawszy sie że to bliźnięta chciała kłaść do szpitala:wściekła/y: a ja mówię że dopiero co z niego wyszłam....aj szkoda słów....


Z pocieszających wiadomości to to że zaszalałam w drogeriach:szok: :-) i za 1zł!!!!!!kupiłam na szmatach takie coś(nie wiem jak to sie nazywa) co dookoła łóżeczka się zaczepia rzeby dziecko sie nie stuknęło jak nowe!!!:-) i jeszcze po 2 zł za ręczniczki dla niemowląt:-)(też jak nowe) normalnie na tych lumpach to można takie fajne rzeczy za grosze kupić:szok:

A dziś chyba do mnie przyszedł zajączek wielkanocny:-D wracam z maista wchodze do kuchni a tak taki duży karton pomarańczy:-D nie wiem jeszcze skąd sie wzięły bo nikogo nie ma w domu ale takie prezenty moge dostawać:-D:-D
Kochana nie tylko u Ciebie takie szopki a na ile dostałaś???
 
Witam się poniedziałkowo :-)
Weekend znów tak szybko przeleciał że nie wiem czy był ;-) Wczoraj udało nam się wyjść na spacer - po 15 minutach byłam ledwo żywa, oto co leżenie robi z człowiekiem eh
Dzisiaj znowu pada, ale na pocieszenie listonosz przyniósł mi legginsy jeansowe z allegro SUPER LEGGINSY jak JEANSY JEDYNE NA ALLEGRO 2kol L (952590150) - Aukcje internetowe Allegro - są bardzo fajne, polecam :-) kupiłam bo w spodnie ciążowe które noszę od początku już ledwo wchodzę a na nowe szkoda mi kasy na te 2 miesiące ciąży, te legginsy nie są typowo ciążowe, ale górę mają mocno ciągliwą i można ją łatwo ułożyć pod brzuszkiem, a potem po ciąży myślę że też się przydadzą.

My na święta jedziemy najpierw do jednych a potem do drugich rodziców, więc ja w domu nic nie robię, ani wystroju ani wyżerki ;-) Zastanawiam się tylko jak tu namówić mojego Małża na mycie okien, i jaki to ma sens skoro ciągle pada :confused:
Mam takie same u nas na targu 35 dałam;)
 
Witajcie,
ale mi dzisiaj dzień zleciał, pranka sie nazbieralo, potem zajecia w szkole rodzenia i tak jakos zleciało:szok: i jeszcze mialam dzisiaj dzien dzwonienia za moim wózkiem, okazalo się ze trzeba czekać najwczesniej beda w maju:szok:, ale w koncu znalazlam gdzie jest dostępny nie maja tylko tam fotelików Maxi Cosi, ale to zakupię sobie gdzie indziej:tak:
Zdec- przekaz Ani ze tutaj mocno trzmamy kciuki za te jej nieszczęsne płytki
Kajdusia, ewela - zdrówka!
paula, cobra, ewus - czekamy na dobre wieści z wizyt:tak:
kajdusia, Andzie S, sealet - dzieki kochane:-D
lena - piękne zakupki:)
 
annajak-mam czarne dzinsowe i jasne tyle że kupiłam w zarze po 99zł i mam jeszcze dużo innych leginsów chodze teraz tylko wnich cały czas do dłuższej bluzeczki czy tuniki to chyba najlepszy ubiór ciążowy:tak:

Właśnie odebrałam badania na jutrzejszą wizyte i są wszystkie ok glukoza tez ok 75 po obciązeniu po godzinie 85 uff
 
reklama
Z wielka łaską wypisałam i na 15 dni(do nastepnej wizyty)
Myślałam, że tylko u mnie tak dają ale widzę,że wszędzie u nas najgorsze jest to, że np bedę się chciała umówić do gin po następne zwolnienie to juz nie mam miejsc i co znów brak ciągłości w zwolnieniu....to jest masakra!!
 
Do góry