reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Byłam dziś u lekarza i jutro rano idę do szpitala, bo odebrałam dziś powtórne badanie bety i mi spadła... Lekarka się zdziwiła, bo ani nie miałam krwawienia, zbadała mnie i też wszystko ok... Będę jutro miała usg i badania krwi, nie wiem jak długo mnie tam będą trzymać.
Powiem wam że o mało zawału nie dostałam jak zobaczyłam ten wynik. Już raz w tym roku poroniłam i drugi raz tego chyba nie zniosę. Choć lekarka powiedziała że jak faktycznie już ciąży nie ma to będę miała zabieg. Normalnie nic tylko palnąć sobie w czaszkę...
 
reklama
Dzień dobry wszystkim :)
Livixin- trzymam kciuki i wierzę że wszystko będzie w porządku.
Ja nie musialam z niczego zrezygnować bo karmię piersią, także i tak , i tak uważam na to co jem , nie palę i nie piję oczywiście. Ciekawa jestem co mi lekarka powie na temat karmienia w ciąży bo slyszalam różne opinię na ten temat. Mam nadzieję że nie będzie żadnych przeciwskazń bo maly bez cyca to ani rusz :)





 
Dlatego nie śpieszę się ze zrobieniem tego testu. Co ma być to będzie. Ale mam nadzieję że jednak będę mogla zostać z wami do końca:) Ja mam wizyte na 19 także jeszcze trochę. Zazdroszczę Ci że masz juz jutro. Niesamowite uczucie slyszeć serduszko po raz pierwszy. To twoja pierwsza ciąża??



 
Dlatego nie śpieszę się ze zrobieniem tego testu. Co ma być to będzie. Ale mam nadzieję że jednak będę mogla zostać z wami do końca:) Ja mam wizyte na 19 także jeszcze trochę. Zazdroszczę Ci że masz juz jutro. Niesamowite uczucie slyszeć serduszko po raz pierwszy. To twoja pierwsza ciąża??




Tak, to moja pierwsza ciąża i dlatego jestem bardzo przerażona, nie wiem czego się spodziewać, co jest dobre a co nie, miliony pytań krążą mi po głowie :rofl2:
 
Nie dziwię się bo doskonale pamiętam jak to jest. Czlowiek boi się wszystkiego, nie wie co może go zaboleć i czego się spodziewać. Ale to przecież wszystko dla tego że każda z nas bardzo chce mieć to maleństwo. Moja to jest druga ciąża, także nie jestem taka przerażona jak przy pierwszej .




 
reklama
Tak, to moja pierwsza ciąża i dlatego jestem bardzo przerażona, nie wiem czego się spodziewać, co jest dobre a co nie, miliony pytań krążą mi po głowie :rofl2:

No to pytaj :tak: Jak tylko bede umiała pomóc to odpowiem :tak:

anecznik- ja zrezygnowałam z papierosów jak zaczelismy sie starac i teraz ograniczyłam picie kawy, ale nie zrezygnowałam zupełnie. No własnie- PIJECIE KAWE?

Livixin- czy obie bety robiłas w tym samym labolatorium? Niestety spadek zazwyczaj oznacza najgorsze, ale ja trzymam kciuki zeby to okazało sie jakąś pomyłką :rofl2:
 
Do góry