reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
hej dziekuje wam dziewczynki za slowa otuchy :)

no nadal nie mam @ ...........
ale na tescie mi nie wyszedl ani cien cienia :(

boli mnie brzusio tak dziwnie ze spac na nim nie moge ..:-(


GRATULUJE NOWO ZAFASOLKOWANYM :-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Jeśli jesteś na umowie o prace to wypowiedzenia dostac nie możesz jeśli jesteś w ciązy. Nie mogą ci nic zrobić. Po macierzyńskim dopiero.


Wiem ale może tak uprzykrzyć każdy dzień że człowiek sam będzie chciał odejść. Więc jak wezmę jedno zwolnienie to będę musiała je ciągnąc do końca. Jednak najważniejsza jest "kijanka" :)

Próbowałam się dziś zarejestrować do lekarza ale najbliższy termin jeśli chodzi o NFZ to dopiero 21.10 więc chyba będę musiała iść prywatnie. Jak ta jest teraz z tym becikowym?? Od którego tygodnia najpóźniej trzeba być pod opieką lekarza??
 
Wiem ale może tak uprzykrzyć każdy dzień że człowiek sam będzie chciał odejść. Więc jak wezmę jedno zwolnienie to będę musiała je ciągnąc do końca. Jednak najważniejsza jest "kijanka" :)

Próbowałam się dziś zarejestrować do lekarza ale najbliższy termin jeśli chodzi o NFZ to dopiero 21.10 więc chyba będę musiała iść prywatnie. Jak ta jest teraz z tym becikowym?? Od którego tygodnia najpóźniej trzeba być pod opieką lekarza??

Ja też slyszalam że od 10 tygodnia max trzeba być pod opieką lekarską.
Zarejsestrowalam się do mojej pani gin na 19.10 ale testu nadal nie zrobilam.Coś po ostatnim falszymym wyniku nie mam zaufania do testów .
 
Na razie opieram się na podejrzeniach . Spóźnia mi się 6 dni. a do tej pory mialam regularne. Tylko z drugiej strony może mi się spóźniać bo karmię jeszcze piersią. Także poczekam jeszcze do poniedzialku i zrobię test .
 
moz-screenshot.jpg
moz-screenshot-1.jpg






Coś cicho na tym naszym forum ...:)
 
reklama
Mam pytanie z czego zrezygnowałyście po zobaczeniu dwóch kresek??
Ja zapomniałam o fajkach, alkoholu, chipsach i pepsi, no to ostatnie to jeszcze sobie sporadycznie troszeczkę naleje ale nie tyle co wcześniej :) no i tabletki przeciw bólowe na szczęście pułki co nie były mi aż tak potrzebne :)
 
Do góry