reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
anik 79 - 3mam kcuki,ze wszystko bedzie ok!

Ja tez troche puchne,ale raczej po prawej stronie,jak wszystko u mnie. Prawa reka i prawa noga,stopa szczegolnie. Ostatnio wlasnie zauwazylam,ze malo pije...;/ musze to zmienic,ale wtedy ciagle tylko siku i siku,a i tak czesto biegam do wc.

No troche szkoda,ze wysyp Filipow w tym roku bedzie. Wczoraj mnie natchnelo i wymyslilama kilka innych imion,ale juz od dlugiego czasu mowimy do brzuszka Fifi i jakos mi bedzie dziwnie to imie zmienic...;/ Jakby zmienila sie osoba...;/
a moj brzuchol dzis o dziwo jakby 1cm mniejszy... 105cm.
 
Witajcie Kochane w ten słoneczny czwartek.....dzisia nauki przedmałżeńskie...brrr

Dzisiaj u nas ma być 19 stopni....ale ciepełko....może wypiorę chodniki;)dobrze, że jutro idę do pracy:)

choroba prawie przeszła.....czyli BIOPAROX podziałał;)Teraz molestuje tym mojego męża;)

to super że zadziałał:tak::tak::tak: powiedz mi jaką dawkę stosowałaś???
powodzenia na naukach:-) napewno dasz radę:-p
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie mamy ja też mam mieć rozwiązanie w czerwcu to moje pierwsze dziecko i zaczynam się już denerwować nie wiem który szpital wybrać co mam ze sobą wziąć do szpitala może wy wiecie . Pozdrawiam gorąco :szok:
myślę że każda z nas się denerwuje tym co nas czeka a jednocześnie chciałaby mieć to już za soba i nie może doczekać się czerwca :-)
jeśli chodzi o rzeczy do szpitala to każdy szpital może mieć inne wymogi, ja np do dziecka muszę tylko wziąść ze sobą pieluchy i chusteczki

paulka82 no to super że koleżanka już urodziła i to dużego chłopca (fajna imię wybrała)

Witam się prawie w samo południe:-) ale sie miło zapowiadał dzień:-) słońce za oknem, cieplutko. Byłam już na spacerku i odebrała przy okazji ostatnią paczkę z alegro z pościelą i ochraniaczem do łóżeczka:-) Dzisiaj miałam jeszcze jechać z mała na basen i resztę dnia miałam leniuchować a tu mi wypadła niespodziewanie wizyta u ginegologa. Znowu pojawiły się zielonkawe upławy, ból w krzyżu i bodbrzuszu jak na okres. dzwoniłam do lekarza i mam przyjść bo na tym etapie ciaży to dobrze nie świadczy także musze pozmieniać plany i na 17:30 stawić sie u lekarza. mam nadzieje że to nic poważnego. Denerwuje się bo mały coś spokojny od wczoraj, ale może to zasługa śiwżego powietrza? Odezwę sie po wizycie a póki co ide polezeć.
Anik życzę powodzenia na wizycie i mam nadzieję że to nic poważnego i na strachu się skończy. Czekamy na wieści po wizycie.
 
Witam wszystkie mamy ja też mam mieć rozwiązanie w czerwcu to moje pierwsze dziecko i zaczynam się już denerwować nie wiem który szpital wybrać co mam ze sobą wziąć do szpitala może wy wiecie . Pozdrawiam gorąco :szok:

witaj:-) pisz często;-)
ostatnio kreatorka pisała mi co ma spakowane w swojej torbie do szpitala, wklejam jej post:
Ita85 - więc ja mam spakowane nstp. rzeczy: :-D
2 koszulki, pidżama, szlafrok,
4 pary skarpetek, kapcie, klapki pod prysznic
duży i mały ręcznik (ciemne kolory)
Szczoteczka do zębów, kubeczek, szare mydlo, płyn do higieny intymnej z kory dębu, pomadka ochronna do ust, pasta do zębów, paczka chusteczek zwykłych i nawilżonych, gumki do włosów i wsuwki, wkładki laktacyjne saszetka szamponu, szczotka do włosów, papier toaletowy, ręczniki papierowe, 2 paczki podpasek (bella mama i Absorgyn) paczka majtek jednorazowych (5 szt.)
Sztućce, kubek i talerzyk ( u nas w szpitalu trzeba mieć swoje)
I to są rzeczy, które już grzecznie siedzą i czekają na odpowiednią porę :-) ponadto zamierzam zabrać: stanik do karmienia (nawet jeszcze nie mam, bo nie wiem jaki kupić rozmiar skoro ciągle mi biust sie poiększa :baffled:) książkę, drobniaki, wodę niegazowaną, sok jabłkowy, mp3, poduszka, jakaś maść na podrażnione brodawki sie przyda i hmm no coś na pewno jeszcze :-D w sumie wolę mieć za dużo niż za mało, a jak coś zapomne to mi dowioza :cool2::happy2: oczywiście jeszcze niezbędne dokumenty i torba dla dziecka, ale dokumenty to w ostatniej chwili, a torby dla Niny jeszcze spakowanej nie mam, tyle co dla siebie.

zdec oglądałam przed chwilą te mebelki które dla Natalci kupujecie, poprostu cudne:-D a na fryzjera i ja się zdecydowałam ale idę w sobotę, od razu mi ładnie ułoży a my wybieramy się na urodziny do znajomych więc będę miała z głowy fryzurę. a Ty się pochwal swoją po powrocie:-)

paulka82 to gratulacje dla koleżanki:tak::tak::tak: a Twój zakup też super, niewiele jak za kołyskę:-)

Anik79 powodzenia na wizycie:tak: mam nadzieję że nic się nie dzieje i z uśmiechniętą buzią wrócisz do domku;-)
 
Witam serdecznie wszystkie czerwcowe Mamy. Zapisuję się do tego wątku. Termin mamy na 23 czerwca ale Jasiek urodzi się 9 czerwca , tak mamy zaplanowane CC.
 
reklama
dziewczyny a czy był już może gdzieś na forum poruszany temat laktatora??
jest ich tyle na rynku że nie wiadomo jaki wybrać. Macie już kupione i jakie preferujecie?

ja dostałam baby ono elektryczny to nie będę wydziwiać:-p ale nie mam żadnego doświadczenia w tym więc nic więcej nie mogę pomóc:sorry:
 
Do góry