reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witam wszystkie mamy ja też mam mieć rozwiązanie w czerwcu to moje pierwsze dziecko i zaczynam się już denerwować nie wiem który szpital wybrać co mam ze sobą wziąć do szpitala może wy wiecie . Pozdrawiam gorąco :szok:
 
Witajcie Kochane w ten słoneczny czwartek.....dzisia nauki przedmałżeńskie...brrr

Dzisiaj u nas ma być 19 stopni....ale ciepełko....może wypiorę chodniki;)dobrze, że jutro idę do pracy:)

choroba prawie przeszła.....czyli BIOPAROX podziałał;)Teraz molestuje tym mojego męża;)
 
Witam wszystkie mamy ja też mam mieć rozwiązanie w czerwcu to moje pierwsze dziecko i zaczynam się już denerwować nie wiem który szpital wybrać co mam ze sobą wziąć do szpitala może wy wiecie . Pozdrawiam gorąco :szok:
Witaj każda z nas stresuje się w jakimś stopniu ;)Po mału i wszystko będziesz wiedziała;)
 
jak się czujecie? ja nadal chodzę do pracy, mam w planie do końca maja pracować, a co niektórzy patrzą na mnie ze zdzwieniem "w ciąży pracujesz?"...............

jak to u was jest?

Ja jestem na zwolnieniu od 6 tyg, ale że zaszłam w nią w m-c po poronieniu to wolałam chuchać na zimne:tak:, zreszta pierwszy trymestr był cięzki, wymiotowałam codziennie, potem leżałam w szpitalu z powodu krwiaka, jak juz zaczełam się czuć dobrze, to nie chcialo mi się już wracać:-D Jeżeli ktoś się dobrze czuje to jak najbardziej powienien pracowac:tak: Ja uważam jak zdec, ze nie ma też co się zaharowywać, ja pracuje w korporacji, więc mój wysiłek nie zostałby zbytnio zauważony:-(

Mebelki zamawiamy po świętach:)

Na jaki wzór się w końcu zdecydowałas?:-D I jakie elementy bierzesz? Ale śliczny pokój będzie miała Natalcia:-D

gosiagro zdrówka, wypocznij po wczorajszych zakupowych wojażach

dzieki:tak:
 
Dzień dobry dwu i trzypaczki:-)
Wiosna ach wiosenka - jest tak pięknie , że aż się chce żyć i coś robić! Czuję od razu więcej energii do działania.
liliti - trzymaj się kochana jak tylko możesz! Wierzę, że jest Ci bardzo trudno ale musisz być dobrej myśli. To, że masz tak fachową opiekę na pewno nie jest bez znaczenia. Z pewnością dostajesz leki, które przyśpieszają rozwój Soni tak aby miała jak najwięcej szans gdy już się pojawi na świecie, ponadto lekarze są czujni i jeśli już Mała postanowi opuścić brzuszek to od razu się nią fachowo zajmą. Wiele wcześniaków daje sobie radę i nie ma potem żadnych objawów wcześniactwa. Zobaczysz, wszystko będzie dobrze!
Bardzo dobre te wieści od Agi78 oby tak dalej!
Zdec - super wózeczek, gratuluję! Niech Ci wizyta u fryzjera humorek poprawi!
Lena - jak samopoczucie? Powodzenia na tych dzisiejszych naukach. Ja łóżeczko już mam, też takie z szufladą, ale nad pościelą to warto się zastanowić bo te wzory są piękne!
madziaja - super, że tak fajnie Ci poszło z jazdami! Ja bardzo lubię jeździć autem i jeździłam bardzo dużo ale teraz od kilku tygodni zdecydowanie rzadziej wsiadam za kierownicę, mam wrażenie, że coś mi się refleks opóźnił i robię czasem takie głupoty jak bym pierwszy raz za kółko wsiadła, więc jeśli mogę to sobie odpuszczam.
dorotka28de - jak wrażenia po zajęciach w szkole rodzenia? Ja zacznę chodzić dopiero z kolejną edycją od 21 kwietnia ale do Twojego kursu trafię na niektóre zajęcia teoretyczne, na te, które u mnie wypadną za późno, bo ta edycja skończy się dopiero 7 lipca.
ewuś - super, że rodzice się tak troszczą o Ciebie i chłopców! Zadowalających efektów pracy fryzjera życzę!
gosiago - moje kostki też puchną, ale u mnie to przyczyna zatrucia ciążowego bo i ręce mi puchną i na twarzy jest mnie nieco więcej :baffled: jeśli opuchliznę masz po całym dniu - to nie ma czym się martwić, gorzej jeśli byłaby po nocnym odpoczynku, a tak jest niestety u mnie.
agi29 - witaj u nas, napisz coś więcej o sobie!

No to ja zmykam na spacerek, potem na herbatkę do Mamy i zakupy obiadkowe!
Miłego dnia!
 
Ewuś2009 z tego co wiem to moja ciotka ostatnio miała w wyprzedaży kozę:)hehehe
a co do tematu pracy...to ja pracuję też ...zależy jaka zmiana wypadnie...w domu bym oszalała teraz siedzę 2 tydzień i dostaję wariacji....jutro juz idę i jestem z tego powodu HAPPY:)

Lencja juz prawie mi przeszło....na łóżeczko daje dziadek....więc wybrałam takie jakie mi sie podoba...hmmm tylko zastanawiam sie nad tą szuflada na pościel....
 
Lencja Piersze zajęcia były troszkę nudnawe (slajdy o poczęciu i rozwoju dziecka) ale te wczorajsze były juz o fazach porodu z położną i było ciekawie. Na gimnastyce jest zabarwnie:-)
 
Lena - super, że wracasz do zdrowia; dla mnie szuflada była bardzo ważna to kolejne miejsce by coś schować, nie koniecznie musi być w niej pościel, a my mamy małe mieszkanie wiec każdy zakamarek jest mile widziany
 
reklama
dorotka28de - pierwsze zajęcia chyba często są takie sobie... fajnie, że te kolejne są już ok. Ja się już nie mogę doczekać mojego kursu i szkoda mi, że się na ten wcześniejszy nie dostałam. Rozmawiałam z koleżanką, która urodziła pod koniec stycznia, mówiła, że gimnastyka na każdych zajęciach jest taka sama,a u niej pod koniec kursu na gimnastykę przychodziły tylko 2 osoby, i jeśli którejś nie było to nie było gimnastyki, sądzę, że teraz wiosną będzie troszkę już lepiej z chęciami do poruszania się.
 
Do góry