reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

katarzynajanicka - mi tak samo,niby szybko zlecialo,bo juz 7miesiac,ale wydaje sie,ze trwa to juz bardzo dlugo. Czuje sie jak slon, ciezko mi juz jak nie wiem co. widze,ze kolejny filipek na forum... :) :-) Bedzie ich prawdziwy wysyp w 2010:-)
 
reklama
katarzynajanicka - mi tak samo,niby szybko zlecialo,bo juz 7miesiac,ale wydaje sie,ze trwa to juz bardzo dlugo. Czuje sie jak slon, ciezko mi juz jak nie wiem co. widze,ze kolejny filipek na forum... :) :-) Bedzie ich prawdziwy wysyp w 2010:-)


hehehe to dobrze że u nas Juleczka będzie bo chłopak miał być też Filipem :D
 
katarzynajanicka - mi tak samo,niby szybko zlecialo,bo juz 7miesiac,ale wydaje sie,ze trwa to juz bardzo dlugo. Czuje sie jak slon, ciezko mi juz jak nie wiem co. widze,ze kolejny filipek na forum... :) :-) Bedzie ich prawdziwy wysyp w 2010:-)
hehehe oby z mojej Gai się Filipek nie zrobił:)Bo rzeczywiście będzie wysyp;)
 
katarzynajanicka - mi tak samo,niby szybko zlecialo,bo juz 7miesiac,ale wydaje sie,ze trwa to juz bardzo dlugo. Czuje sie jak slon, ciezko mi juz jak nie wiem co. widze,ze kolejny filipek na forum... :) :-) Bedzie ich prawdziwy wysyp w 2010:-)
Coś w tym jest! Moja Nelcia póki do 22 tc. była chłopcem też miała być Filipem :)
 
Ostatnia edycja:
Wróciliśmy z całej wielkiej wyprawy na miasto.
Niestety Piotrek ma znów zapalenie oskrzeli i znów jest na antybiotykach..... :-( Ale cieszę się, że byliśmy u tej laryngolog, a nie u naszej rodzinnej (choć też mamy super), bo jednak patrzy na to z szerszej perspektywy i jej diagnoza i leczenie wydają się dokładniejsze, wnikliwsze...
A mnie teraz boli brzuch- chyba pierwszy raz w ciąży... mam nadzieję, że zaraz przejdzie, bo jeszcze kupę roboty mam na dzisiaj....
Korytka i ziemia też już zakupione, już się nie mogę doczekać jak moje ziółka zaczną się wykluwać :-)

Na razie
A dzisiaj nikt nie wizytował???
 
o rany dziewczyny... u nas też Filip ;p

kurcze, w sumie teraz to się zaczynam łamać, bo nie lubię jak taki wysyp jest imienny jak w moim roczniku np. 70% to chyba łukasze ;)
no ale a z drugiej strony zawsze marzył mi się Filip jeszcze jak małą dziewczynką byłam ;p poza tym teraz to już trudno mi sobie wyobrazić zmianę imienia...
skąd taka moda na Filipki ;p? to jak pare lat temu na Kacpry był też taki szał ;)

a mnie od rana krocze boli kości strasznie przy wstawaniu i chodzeniu
to chyba normalne, co ?
 
Wróciliśmy z całej wielkiej wyprawy na miasto.
Niestety Piotrek ma znów zapalenie oskrzeli i znów jest na antybiotykach..... :-( Ale cieszę się, że byliśmy u tej laryngolog, a nie u naszej rodzinnej (choć też mamy super), bo jednak patrzy na to z szerszej perspektywy i jej diagnoza i leczenie wydają się dokładniejsze, wnikliwsze...
A mnie teraz boli brzuch- chyba pierwszy raz w ciąży... mam nadzieję, że zaraz przejdzie, bo jeszcze kupę roboty mam na dzisiaj....
Korytka i ziemia też już zakupione, już się nie mogę doczekać jak moje ziółka zaczną się wykluwać :-)

Na razie
A dzisiaj nikt nie wizytował???
Emalia miała być ale cos się nie chwali:)
 
Oki uciekam spać bo wzięłam lek i popijam gorącą herbatką z miodem i cytryną....a mała szaleje, tak sie wypycha, że aż mnie boli brzuch;):tak:Jak pomyślę o jutrzejszych naukach przedmałżeńskich......brrrr aż mnie nerwy biorą!!Tym barziej, że będę sama z brzuszkiem bo mąż musi zostać w pracy...i znów będą patrzec jak na ufo....ahhhhh
 

Załączniki

  • images..jpg
    images..jpg
    3,7 KB · Wyświetleń: 79
Piękny Aniu dzisiaj u siebie widziałam dwa takie;)Koleżanki mają i są zadowolone;)

Od razu po niego pojechaliśmy z mężem:)
Już stoi w pokoju i oczywiście musiałam wszystko przetestować:) Najbardziej męczyłam się z przełożeniem budki z gondoli do spacerówki, ale już jakoś znalazłam ten bolec do tego potrzebny:)
Ogólnie wózek wygląda 100razy lepiej niż na zdjęciach w necie.
W ogóle wygląda jakby był nieużywany, żadnej ryski nawet nie ma. Jest jeszcze na gwarancji 1,5roku.:):)
A zaoszczędziliśmy strasznie, bo był paragon na 1350zł:):)
Dzięki temu nie będę musiała na mebelkach oszczędzać i na pewno kupimy Meblika;):):)
Normalnie nie wiem jak dzisiaj usnę, jestem taka zafascynowana:)
 
reklama
Do góry