reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

o rany dziewczyny... u nas też Filip ;p

kurcze, w sumie teraz to się zaczynam łamać, bo nie lubię jak taki wysyp jest imienny jak w moim roczniku np. 70% to chyba łukasze ;)
no ale a z drugiej strony zawsze marzył mi się Filip jeszcze jak małą dziewczynką byłam ;p poza tym teraz to już trudno mi sobie wyobrazić zmianę imienia...
skąd taka moda na Filipki ;p? to jak pare lat temu na Kacpry był też taki szał ;)

a mnie od rana krocze boli kości strasznie przy wstawaniu i chodzeniu
to chyba normalne, co ?
U mnie w razie chłopca to Iwo albo Igor;)Także Filip na pewno nie;)Mnie też krocze boli jakbym siedziała cały dzień na koniu;)
 
reklama
Od razu po niego pojechaliśmy z mężem:)
Już stoi w pokoju i oczywiście musiałam wszystko przetestować:) Najbardziej męczyłam się z przełożeniem budki z gondoli do spacerówki, ale już jakoś znalazłam ten bolec do tego potrzebny:)
Ogólnie wózek wygląda 100razy lepiej niż na zdjęciach w necie.
W ogóle wygląda jakby był nieużywany, żadnej ryski nawet nie ma. Jest jeszcze na gwarancji 1,5roku.:):)
A zaoszczędziliśmy strasznie, bo był paragon na 1350zł:):)
Dzięki temu nie będę musiała na mebelkach oszczędzać i na pewno kupimy Meblika;):):)
Normalnie nie wiem jak dzisiaj usnę, jestem taka zafascynowana:)
To fajnie ja sie o wózek nie martwię wybrałam jednak tylko model a brat ma zakupić;)A łóżeczko chcemy takie:
ŁÓŻECZKO SZUFLADA GPK POŚCIEL HAFT ŚLICZNE (962029094) - Aukcje internetowe Allegro
 
czesc dzewczyny!

z dobrych wiesci to ze mała nadal siedzi w brzusiu i przez tydz przybrala 170g :-) rozwarcie jak byo tak jest ale se nie poweksza, wczoraj o 2 w nocy lekare podnesli alarm bo mialam uplawy i mysleli ze z nimi troche wod płodowyc wyplywa wiec srawdzili testem ale naszczescie nie. dzis mialam usg kontrolne i poki co sie tzymamy ale mala jest glowa tak nisko ze ja urosnie moze przebic pecherz niestety przy gwaltownych ruchach a wariuje strasznie-lekarze mowa ze moze byc roznie, moze tydzien wytrzyma a moze 6- czas pokaze,kazdy zien dziala na nasz plus.
mialam dzsi kryzys i plakalam ale jakos sie trzymam. mowia ze to po lekach, trzese sie, poce,jestem zmeczona no i to zamkniecie.....

zazdroszcze wam aktywnosci, myslaam ze bede robic teraz wiosenne porzadki i przygotowania do swiat a tu nie wolno mi sie ruszyc z lózka, moj maż wszystko przy mnie robi bo jestem uzaleniona od opieki- jest prawdziwym Aniolem!

ciesze sie ze wasze dzidzie rosna zdrowo a wy czujecie sie dobrze, oby tak do czerwca.


 
liliti bardzo się cieszę że nadal jesteście w dwupacku i oby jak najdłużej:-)
Zdaję sobie sprawę jak jest Ci ciężko, bardzo dobrze że masz męża obok siebie i taką super opiekę lekarzy.
Dostałam również nie dawno sms-a od Aga78:
"Płytki ponad 80tys. Są duże szanse że wyjdę w piątek do domu. Oczywiście mam na siebie bardzo uważać"
Także u Agi coraz lepiej:-) Jeszcze tylko u liliti mógłby się zdarzyć cud, żeby wszystko wróciło do normy i sio siooooooo wszystkie złe wiadomości od czerwcówek!!
 
I dostałam BIOPAROX zażywała któraś z Was??

ja brałam w drugim trymestrze ciąży, nie był zbytnio "smaczny" ale pomógł na gardło i katar.
mój mąż miał mega katar i mu też pomógł.a ja od dzisiaj znów zaczęłam go brać, mam nadzieję że zadziała.
mój gin powiedział że jest bezpieczny dla kobiet w ciąży:blink:
 
Dobry wieczor :) jestescie niesamowite piszecie w ciagu doby okolo 10 stron ciezko nadrobic wieczorem a co dopiero zapamietac co sie u ktorej z Was wydarzylo :) mam pytanie juestescie w domu czy macie luzniejsze prace i mozecie pisac w ciagu dnia. Ja mam wolne dopiero wieczorem Olaf juz spi bo tak od rana praca po pracy swiat kreci sie juz wokol malego, wieczor moj :)

Prowadzicie jakas statystyke kogo wiecej nam na swiecie przybedzie chlopcow czy dziewczynek ? W grupie mojego smyka na 25 dzieci dziewczynek jest tylko 6 i ogolie mam wrazenie ze rodzi sie wiecej chlopakow ostatnio :) No i imiona ma w grupie 3 Filipow a widze ze u Was tez te jest popularne 2 Kacprow reszta jest pojedyncza chyba... bo musialabym sobie ich wszytskich poprzypominac

Milego wieczoru :)
 
reklama
dzieuje wam za słowa wsparca!
teraz oprucz naszego czerwcowkowego forum czytuje strony fundacji rodziców wczesniaków.....staram sie myslec ze moa mala dotrwa do terminu ale wole byc przygotowana i wiedziec czego sie moge spodziewac.......kochajaca matka zniesie wszystko dla swojego dziecka.....a ja kocham moja córcie najbardziej na swiecie i wem ze przetrwamy wszystko! i ze to co sie dzeje teraz zostanie tylko mglistym wspomninem......a nasze dni wypelnia sie radoscia bycia razem........
pozdrwiam
 
Do góry