reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witajcie kobitki!
Ale dziś super pogoda aż się żyć chce ja już dziś po wizycie u dentystki nareszcie skończyła mi ząbek co go kanałowo leczyła już chyba 5 wizyt ale nareszcie śliczna plombka jest:-)niejestem dziś zbyt wyspana bo niewiem co z nasząMaryś dziś w nocy się działo niemogła spać i co pół godziny się budziła a to kupke a to siusiu a to założyć inną piżame bo ta niewygodna matko jedyna chyba zaczyna nas przygotowywać do wstawania w nocy jak dzidzia się urodzi :-Da myślałam że jeszcze chociarz w ciąży sobie pośpie a najlepsza była na to mała w brzuchu tak jej się to budzenie siostry spodobało że szalała i ona w brzuchu jak nigdy:happy2:
gosiagro,eagle-gratuluje super wieści z wizyt!
gryzka-pierwsze słysze o tej szczepionce w ciąży
ewus-dobrze że się odezwał i odpisał na sms ale jak ty zrobiłaś ten krok to teraz on coś powinien napisać skoro jednak żałuje swojego zachowania.
 
reklama
Cobra - jak czytam to co piszesz to aż trudno uwierzyć..
Na Twoją byłą szefową nasłałabym od razu PIP.
A na babcię Twojego M. to nawet trudno coś poradzić...współczuję Ci bardzo.

Wiecie co słyszałam właśnie w radiowej Trójce, że w sklepach Carrefour i Auchan pojawiły się szklane chińskie kubki zawierające ołów i kadm i sanepid ostrzega przed ich używaniem. :szok::szok: Po prostu szok, że takie badziewie jest do nas sprowadzane i zagraża naszemu życiu i zdrowiu! Tutaj są zdjęcia tych kubków, jeżeli któraś z Was robiła ostatnio takie zakupy to uważajcie!
Trujące kubki w znanej sieci marketów. Sprawdź, może taki kupiłaś? - 24 marca 2010
 
a ja właśnie wróciłam z ogrodu gdzie wylegiwałam się na słoneczku, normalnie tak się czułam jakby było lato, zero wiatru a słoneczko dopiekało :-) SUPER ŻE WIOSNA!!

jestem kolejną czerwcową mamą, planowo mam nią zostać 16. czerwca
pozdrawiam z Torunia :D
witamy cieplutko nową mamusie :-)

cobra wspólczuje Ci takiej baby, co za straszny babsztyl, dobrze że potrafisz jej powiedzieć co myślisz prosto z mostu
 
drazni mnie cos takiego,czlowiek sie stara,robi wszystko sam a i tak jest zle.nie pamietam czy pisalam,o tym ze dostalismy w koncu dla malego pokoik? jeden z tych 3pustych.tez zle,wszyscy twierdza ze monike poj*** ,bo dzieciak ma byc w czerwcu a ona juz w marcu chce miec pokoj.
w monarze bym miala spokoj chociaz.
 
a ja właśnie wróciłam z ogrodu gdzie wylegiwałam się na słoneczku, normalnie tak się czułam jakby było lato, zero wiatru a słoneczko dopiekało :-) SUPER ŻE WIOSNA!!

Ja właśnie się tak wyleguje...pogoda jest boska.Wreszcie ciepło i słońce...aż chce się zyć i siły psychiczne wracają do normy ;-) Ta przedłużająca zima wpływała na mnie koszmarnie depresyjnie.
 
cobra18 - bony,serdecznie wspolczuje. najlepiej to mieszkac z dala od rodzinki... tym bardziej nie swojej;/ A Twoj maz cos na to mowi,czy ciapa z niego i milczy?

Ja właśnie się tak wyleguje...pogoda jest boska.Wreszcie ciepło i słońce...aż chce się zyć i siły psychiczne wracają do normy ;-) Ta przedłużająca zima wpływała na mnie koszmarnie depresyjnie.
a u mnie drugi dzien pochmurno, cieplo calkiem,ale pochmurno,wczoraj padalo,ale caly poprzedni tydzien bylo pieknie,slonecznie i bardzo cieplo... czesto tak jest,ze pogoda tutaj i w pl na zmiane. jak tu slonko i cieplo w pl zimno i pochmurno,albo odwrotnie... :)
 
AniaCh83 on jest tak wychowany,ze chocby mu pluc w twarz to nie umialby sie odezwac ani obronic. oczywiscie to co powie jego rodzina jest swiete,nawet jesli nie maja racji,a mi jak sie nie podoba,to moge spadac.
 
reklama
Do góry