reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witam przyszle mamusie, a zwlaszcza te nowe :-D

Kartoteks co u ciebie, czytam wlasnie zalegle posty...

Kajdusia, tak ja z Torunia :tak: W grudniu wybieramy sie na dluuugie wakacje u mamy, jak nadal bedziesz robila ten kurs to daj znac :-) Swietnego masz synka, super reakcja!

Bakteria, i co nie bylo sie co martwic, kropka to juz cos!

A tak a propos: mam termin na 1 czerwca, bardzo blisko moich urodzin :laugh2: ciekawe jak sie to ulozy..?
A to cos dla wszystkich mam spodziewajacych sie dzidzi przed 22.06, czyli dzieci spod znaku blizniat:

Małe Bliźnięta

Rodzice małych Bliźniąt zazdrośnie spoglądają na inne dzieci, które siedzą spokojnie, budując domki z klocków, ich pociecha nie jest w stanie wysiedzieć na jednym miejscu. Ta ogromna ruchliwość malucha jest dużym utrudnieniem dla opiekunów, ale dzięki niej dzieci spod tego znaku bardzo szybko się rozwijają. Jeżeli coś im przeszkadza osiągnąć dobre wyniki, to z pewnością kłopoty z koncentracją. Ich myśli bardzo często rozbiegają się w wielu kierunkach, a wszechstronne zainteresowania sprawiają, że naprawdę trudno jest im się skupić na jednym temacie. Dzieci spod tego znaku są prawdziwym utrapieniem dla nauczycieli, potrafią zasypać ich pytaniami, na które w większości nie ma jednoznacznych odpowiedzi. Intelektualne możliwości młodych Bliźniąt są wielkie, często jednak ich wiedza jest powierzchowna.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się!
Wpadłam tylko na chwilę, bo zaraz mam jazdy, pochwalić się, że chyba jakieś mdłości mnie dopadły. Nie wymiotuję, ale czuję, że wszystko mam prawie na wylocie... i jak tu uczyć się jeździć z taką świadomością?
Jak tam u was dziewczyny?

Karina powodzenia, podziwiam cie za te jazdy! Jesli egzamin bedzie w 2 trymestrze to nie powinnas miec z nim zadnych problemow, wtedy podobno jakos wiecej energii no i mdlosci przechodza :sorry:

Karo nie daj sie anginie, trzymaj meza na dystans :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Kobietki
Wczoraj miałam straszny dzień najpierw mdłości później oddałam co nieco pierwszy raz a przed 14 mówię do koleżanki proszę leć mi po gołąbki bo muszę w tej chwili zjeść. i się objadłam.
Karoteks mogłabyś się odezwać co u Ciebie.
Życzę wszystkim miłego dnia
 
Witajcie Mamuśki!!!
Nowe oczywiście też agula82, marion78, hefi , katagorka20:)
Jeden dzień mnie nie było i tyle napisane produkujecie bardzo szybko te stronki.
Kartoteks trzymam kciuki mam nadzieje ze już wszystko dobrze :)
U mnie niestety wczoraj wieczorem chyba pojawiły się pierwsze objawy mdłości:( Rano myślałam,że też mnie dopadły ale zjadlam troszkę serka i przeszło:)
Miłego dzionka.

P.S. Gratuluje dziewczynom , które widziały Fasolki na usg.
 
witam...

mam pytanie do dziewczyn ktore juz maja dzieci i ktore nie maja jeszcze ,sprawdzalyscie plec dziecka ?? mi wychodzi ze bedzie dziewczynka a wczesniej powinien byc syn i JEST !!
niedawno ktoras juz podala stronke z hinskim kalendarzykiem i znalazlam jeszcze inna stronke ,moze sie sprawdzi ???:-):-):tak:
ja moje siostry sprawdzilam i wszystkim pasuje jak miala byc corka to jest a jak syn tez pasuje ..hihi wiec my bedziemy corcie :szok::-D:tak:
a wam co wychodzi???
http://jolmys.webpark.pl/
 
reklama
Witam, kórcze na razie nie dam rady nadrobić tego co napisałyście, ale z tego co widzę to witam nowe mamusie, a tym które dzisiaj idą do lekarza samych miłych wiadomośći.
U mnie Filip znowu z kaszlem i katarem,a do tego jestem sama w domu, mąż, moja siostra i szwagier są w PL, ja ze względu na mój stan nie mogłam lecieć, także same widzicie jak na razie nie dam rady się poudzielać.
U mnie wychodzi syn, poprzednim razem też
 
Do góry