reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Dziewczyny a mam pytanie nie wiem czy się na tym znacie.
Ale ja mam Umowę o Pracę od lutego, wcześniej miałam zlecenie w tej samej firmie. W okresie lipiec-wrzesień byłam na macierzyńskim, bo przysługiwała mi połowa. Jeżeli teraz musiałabym pójść na zwolnienie to czy wiecie jak oni mi średnią policzą?
Nie chcę się na razie mojej kadrowej pytać, bo jednocześnie jest też moją szefową, a jeszcze nie chcę żeby ktoś wiedział. Choć już wiem że koleżanka się domyśla:tak:
 
reklama
a czy wiesz może czy ta wypłata będzie się rożniła z m-ca na m-c w zależności od ilości dni w danym m-cu?

Gosiagro według mnie będzie się różniła, bo w choroboym "chyba" liczą się też weekendy. Jak byłam na macierzyńskim to dostałam go więcej o jakieś 150zł tylko dlatego że liczyły się też soboty i niedziele. Niestety przez to urlop ten też jest krótszy:-(
 
Dziewczyny a mam pytanie nie wiem czy się na tym znacie.
Ale ja mam Umowę o Pracę od lutego, wcześniej miałam zlecenie w tej samej firmie. W okresie lipiec-wrzesień byłam na macierzyńskim, bo przysługiwała mi połowa. Jeżeli teraz musiałabym pójść na zwolnienie to czy wiecie jak oni mi średnią policzą?
Nie chcę się na razie mojej kadrowej pytać, bo jednocześnie jest też moją szefową, a jeszcze nie chcę żeby ktoś wiedział. Choć już wiem że koleżanka się domyśla:tak:

Niestety nie mogę Ci pomoć, bo ja sama się zastaniam, ile dostanę i jak tą srednią mi wyliczą gdyz przez 3 m-ce byłam na urlopie bezpłatnym, myślę, że tego się nie ujmuje bo ustał stosunek pracy, w sumie pensje mam ostatnio stałą, była tylko jedna ale większa premia, i jak nie policzą tych 3 m-cy to powinna się ona zaliczać, czyli teoretycznie powinnam dostać więcej niż moja normalna pensja. Zobaczymy myślę, że jutro wypłata powinna już być:-)
 
Z tymi zwolenieniami to dla mnie za skomplikowane, podziwiam moich kadrowców w pracy. W sumie jestem księgową, ale z płacami mam tylko do czynienia jeżeli trzeba zaksięgować listę płac, a jak oni to liczą to nie mam pojęcia:tak::-D

Uciekam powoli do wyrka.
Do usłyszenia jutro.
Życzę spokojnej nocy, szczególnie Kartoteks. Trzymaj się dzielnie!!

Dooooobranoc:-):-)
 
Dobranoc zdec
Zobaczymy Kasiu co to będzie z ta pensją, oby nie była rażąco niska:wściekła/y:

Ja też zmykam do łożeczka.

Miłej nocki Kochane i Kartoteks trzymam kciuki!
 
reklama
Do góry