reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Nowa wyliczana co miesiąc - niestety
Średnia do L4 jest wyliczana raz, i potem ta sama jest dla macierzyńskiego (jeśli zwolnienie jest w ciągłości a potem macierzyńskie). Ewentualne różnice wynikają jedynie z ilości dni w miesiącach kalendarzowych.
Średnią wylicza się ponownie jeśli przez 3 miesiące kalendarzowe nie było zwolnienia L4. Czyli jak ja na przykład teraz w październiku jestem na L4, to żeby mi na nowo przeliczyła się średnia to nie mogę mieć żadnego L4 w listopadzie, grudniu i styczniu. Czego sobie życzę ;-)
 
Kochane z tymi zwolnieniami i praca to ja już wogóle mam pokręcone i niczego nie jestem pewna:wściekła/y::no:Jestem na stażu z urzędu pracy ale właśnie wczoraj dostałam od szefa papiery znaczy zatrudni mnie:-D:laugh2:to już dobrze jest...no ale teraz nie wiem jak to będzie ...czy cokolwiek mi się należy??? Szef mówi ze jak coś to mam lecieć na chorobowe bo nie ma co ryzykować, że niby po miesiącu przepracowanym już muszą mi chorobowe wyplacić.:eek:Nie wiem jak z macierzyńskim??? A wlaśnie kto płaci zus na macierzyńskim i wychowawczym???? Z tego co wiem to budżet państwa??? Bo kurcze nie chciałabym żeby szef musiał placić za mnie:no:i tak wykazał się...dobrocią hihi bo nie mial obowiązku mnie zatrudnić.
Jeśli któraś potrafi- rozwiejcie proszę moje wątpliwości:tak:

Kartoteks jak u Ciebie???
 
Cześć mamuśki o poranku!!

Kartoteks jak tam?? Coś się zmieniło??

Tak się tą Twoją krwią przejełam, że śniło mi się że ze mnie też poleciała.
Ja już powoli świruję, a do wizytyu lekarza jeszcze 9 godzin:-(
 
Witam się!
Wpadłam tylko na chwilę, bo zaraz mam jazdy, pochwalić się, że chyba jakieś mdłości mnie dopadły. Nie wymiotuję, ale czuję, że wszystko mam prawie na wylocie... i jak tu uczyć się jeździć z taką świadomością?
Jak tam u was dziewczyny?
 
reklama
Witam czerwcóweczki:-)
witam serdecznie nowe czerwcówki...katagorka20, marion78....i inne
Agi78...mamy termin na ten sam dzien 30 czerwca- super:-) Ja się urodziłam 1 lipca :-D:-D
Ja sobie jeszcze leżę w łóżeczku...bo mój M na anginę i chyba mnie trochę zaraził :-( Zła jestem okropnie na niego- wykopałam go do salonu spać :-)

Aby uspokoić moją niepewność zrobiłam kolejny raz betkę- 1800...( robiła wczoraj) a w niedzielę był 800 także rośnie...chociaż tyle:tak: Mam dziś wolne ale ze względu na męża chyba wyniose się z domu...

Miłego dnia kochane
 
Do góry