reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

izia tcz- mi chodziło tylko o koszt ogłoszenia, bo jak przeczytałam to co napisała agast22 to się przeraziłam, bo ja własnie dziś wystawiłam znajomym samochód na allegro i całość wyniosła mnie tylko 16,30, ale chyba nie wezmą żadnej prowizji od sprzedaży, bo przecież to by się ludziom nie opłacało
 
reklama
paula nie wiem jak na allegro ale na otomoto płacisz tylko za wstawienie ogłoszenia a nie ma żadnej prowizji a oprócz tego ogłoszenie z otomoto jest automatycznie przekierowywane również na allegro

wlasnie przeczytalam ze niby jakas jest 79zł to jest stała kwota jesli dojdzie do sprzedaży
 
Mam propozycję :-D Która urodzi za mnie?? zapłacę w słodkościach :-D :-D co tylko chcecie i ile chcecie :-D :-D
heheh, uwielbiam słodycze, ale nie aż tak ;-) może spróbuj ponegocjować w tej sprawie z drugą połówką? ja ciągle męża namawiam, żeby to on wziął na siebie poród, ale jakoś nie daje się namówić :dry:

A ja o 12.20 jadę do ginki na wizytę. Od kilku dni mam nasilone upławy. Może i nie zmieniły zabarwienia oraz koloru no ale nie miałam tyle....aż się boję czy to nie wody płodowe...muszę to sprawdzić.....jakoś wogóle dopada mnie czarna wizja. Ciągle mi się wydaje że coś nie tak...a to że mało kpie, że kopie w @, że się nie kręci, że upławy, że ciągnie brzuch...cholera...ciągle się martwię!!! Już mam tego po uszy!!! ;-( sorry za marudzenie....

karo85 chyba każda z nas ma takie zmartwienia. zauważyłam, że im więcej czasu mija od poprzedniej wizyty, tym więcej złych objawów jestem w stanie u siebie zaobserwować :sorry2::-D takie przewrażliwienie zawsze sobie tłumaczę tym, że nie chciałabym przegapić wskazówek, że coś jest nie tak. z drugiej strony gdyby miało być coś nie tak, to myślę, że nie da się tego nie zauważyć.
teorię z sączącymi się wodami też przerabiałam, ale to jednak tylko większe upławy. zawsze można to sprawdzić kupując specjalne wkładki w aptece. niczym się na zapas nie martw i o wszystkich wątpliwościach porozmawiaj z lekarką. i jutro nam napiszesz, że wszystko w jak najlepszym porządku :-) powodzenia!
 
cześć brzuchatki!



A ja o 12.20 jadę do ginki na wizytę. Od kilku dni mam nasilone upławy. Może i nie zmieniły zabarwienia oraz koloru no ale nie miałam tyle....aż się boję czy to nie wody płodowe...muszę to sprawdzić.....jakoś wogóle dopada mnie czarna wizja. Ciągle mi się wydaje że coś nie tak...a to że mało kpie, że kopie w @, że się nie kręci, że upławy, że ciągnie brzuch...cholera...ciągle się martwię!!! Już mam tego po uszy!!! ;-( sorry za marudzenie....
Nie martw sie na zapas bo to wcale maleństwu nie służy wiec proszę myslec pozytywnie!!!!!!

Paula24211 - ja też się pytam jak słońce wygląda, brrr.... a sen z teściową - no, no, no

nienawidzę swojej teściowej i nie wyobrażam sobie zeby ona brała moje dziecko na ręce i wogóle całowała je i przytulala.... bleee a mieszkamy w jednym domu na jednym piętrze wiec bede musiała sie stawiac bo inaczej sie nie odczepie od niej bo ona jak mowi juz widzi jak chodzi na spacerki aja i tak jej nie dam:no::no::no::no:
 
izia tcz- mi chodziło tylko o koszt ogłoszenia, bo jak przeczytałam to co napisała agast22 to się przeraziłam, bo ja własnie dziś wystawiłam znajomym samochód na allegro i całość wyniosła mnie tylko 16,30, ale chyba nie wezmą żadnej prowizji od sprzedaży, bo przecież to by się ludziom nie opłacało
Jesli auto sie sprzeda to oczywiscie ze wezmą prowizje! Zazwyczaj ludzie robia tak, ze wystawiaja auto i pisza ze przed zalicytowaniem trzeba sie umowic na obejrzenie auta a jak ktos obejrzy i sie zdecyduje to kupuje i nie klika na allegro a Ty wycofujesz aukcje i tyle. Prowizja jest pobierana jak ktos zalicytuje.
Opłata za wystawienie jest bezzwrotna, ale to są grosze.
 
Jesli auto sie sprzeda to oczywiscie ze wezmą prowizje! Zazwyczaj ludzie robia tak, ze wystawiaja auto i pisza ze przed zalicytowaniem trzeba sie umowic na obejrzenie auta a jak ktos obejrzy i sie zdecyduje to kupuje i nie klika na allegro a Ty wycofujesz aukcje i tyle. Prowizja jest pobierana jak ktos zalicytuje.
Opłata za wystawienie jest bezzwrotna, ale to są grosze.
a czyli tak sie robi dobrze wiedziec:)
 
Co do sprzedaży na allegro, to najlepiej wystawić przedmiot w serwisie otoMoto - ogłoszenia motoryzacyjne, kup lub sprzedaj samochód i motocykl . Tam jest tak że jak tam wystawisz to widać też na allegro, a opłata to tylko bodajże 10zł i można to załatwić SMS-em. Wychodzi na prawdę dużo taniej niż na allegro.

Wróciłam z badań, masakra normalnie o 8:20 miałam wizytę a wyszłam z tamtąd dopiero przed 11:(
Ale w międzyczasie byłam na zakupkach i kupiłam sobie bluzeczkę:) To tak na pocieszenie.
A poza tym był fajny lekarz, walił mi tych badań na skierowanie ile się da.:) Mówi jak ma pani w pakiecie i nie trzeba płacić to warto zrobić;)
Chyba po skierowania to będę chodziła już tylko do niego.

Życzę zdrówka wszystkim chorowitkom, ja już powoli wracam do formy, chociaż nos nadal zawalony:(

Cobra odpoczywaj teraz jak najwięcej. Nie wiem jak wygląda Twoja sytuacja finansowa, ale ja już bym nie wróciła do tej pracy.... Ta twoja szefowa to jakaś kur******
 
Co do sprzedaży na allegro, to najlepiej wystawić przedmiot w serwisie otoMoto - ogłoszenia motoryzacyjne, kup lub sprzedaj samochód i motocykl . Tam jest tak że jak tam wystawisz to widać też na allegro, a opłata to tylko bodajże 10zł i można to załatwić SMS-em. Wychodzi na prawdę dużo taniej niż na allegro.

no faktycznie tam placi sie tylko 6zł ekstra!!! wiec chyba tak zrobimy z M. bo po co przeplacać a ogloszenie bedzie widoczne i na OtoMoto i na allegro:)
 
heheh, uwielbiam słodycze, ale nie aż tak ;-) może spróbuj ponegocjować w tej sprawie z drugą połówką? ja ciągle męża namawiam, żeby to on wziął na siebie poród, ale jakoś nie daje się namówić :dry:

Mój też nie chce twierdzi że wystarczy iż będzie przy mnie :-) Typowo męskie zachowanie, zrobić to było łatwo ale urodzić to już ja muszę :-D Jednak niech będzie ze mną przy porodzie już się naczytałam jak się wtedy facetom od kobiet obrywa, już go ostrzegłam żeby lepiej jakiś ochraniacz na swoje klejnoty przygotował bo nie ręczę za siebie :-D :-D
 
reklama
krakowianko- powiem Ci,że tak bardzo moja przyjaciółka czekała na dziecko a ja razem z Nią,ze teraz nie wyobrażam sobie innego zachowania, czekali na nie dwa i pół roku tyle się starali, pierwsze dziecko stracili niestety, ja byłam z Nią w każdym złym i dobrym momencie, jak dowiedziała się,że jest pierwszy raz w ciąży potem jak lekarka stwierdziła obumarcie płodu, później długie leczenie, staranie się, co miesięczną nadzieję, a potem kolejny test DWIE kreski i wizytę u lekarza potwierdzającą ciąże, ja się śmieje ,ze ja z Nią więcej przeżyłam niż jej ślubny mąż.
A Ona też jest ze mną w każdym złym i dobrym momencie, choć nie znamy się niby długo,ale myślę,ze to nie świadczy o prawdziwej przyjaźni, która poza rodziną jest dla mnie w życiu najważniejsza!!!
Ale się jakaś wylewna zrobiłam :) :)

Pięknie piszesz Paulko, to słowa z głębi serca, nie ma się czego wstydzić w końcu jak juz kiedyś napisałam na byt człowieka składają się nietylko rzeczy materialne ale i duchowe, jakże ważne dla każdego z nas. Ja czekałam na Jagódkę 7 lat ;(
 
Do góry