reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam Czerwcóweczki:-).
Troszkę wczoraj podczytywałam wieczorem,ale byłam zmęczona i już nie pisałam.
Po południu była u nas szwagierka z mężem,bo wracali z usg i przyjechali sie pochwalić córcią.Wszyscy obstawiali,że będą mieli synka,a tu niespodzianka:-D.Najważniejsze,że zdrowa.Ja też się cieszę,bo cały czas trzymałam ubranka po Gusi,bo nie wiedziałam co u nas będzie,a teraz im się przydadzą.

hefi-miłego popołudnia
ewus-życzę samych dobrych wiadomości,należą Ci się po tych ostatnich przejściach
krakowianko-dziękuję za informowanie nas o Cobrze
cobra-trzymaj się kochana,na pewno wszystko będzie dobrze...co do szefowej-brak słów,na twoim miejscu poszła bym na zwolnienie i miała ją głęboko w 4 literach
Magdalena79-widzę,że jesteśmy na tym samym etapie zakupowym.Co prawda my już mamy mieszkanie,ale właśnie zabieramy sie za remont.jutro idziemy wybrać zmywarkę i pralkę i zamówić meble do kuchni,a w najbliższym czasie tapety.
paulka24211-zdrówka życzę,co do allegro to nie pomogę,bo nic nie sprzedawałam
athena-dlaczego myślisz,ze wynik glukozy jest niedobry?
kreatorka-masz pewnie stan zapalny i dlatego takie wyniki.Może faktycznie zrób jeszcze jedno badanie dla pewności,w poniedziałek wszystko się wyjaśni.
paulka82-mieć taką przyjaciółkę jak Ty,to skarb,tylko żebyś w tym wszystkim nie zapomniała o sobie i swoim zdrowiu
anecznik-mnie też czasami ciągnie,ale teraz to normalne,dzidzia rośnie,a wszystko przygotowuje się do porodu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry!
powiem szczerze, że jak przeczytałam o telefonie szefowej Cobry to nie mogłam uwierzyć, że są tacy bezduszni ludzie i to na dodatek kobieta!, która tym bardziej powinna rozumieć sytuację ciężarnej:wściekła/y: ciesze się, że chociaż z nią i dzidzią wszystko ok.

Kochana chcemy sprzedac samochod i chcielismy wystawic na allegro ponoc tonic trudnego ale jak zaczelam czytac na tum allegro to zglupiałam, jak to jest jak wystawiasz fotki ponoc cos sie placi za to jak to wszystko wyglada? Pobieraja jakas prowizje od sprzedazy? jak mozesz to napisz co nie co na forum albo na priv z gory bardzo dziekuje:tak::tak::tak:

nie wiem jak to dokładnie jest z samochodem, ale na allegro pobierana jest prowizja dopiero jeśli sprzedasz wystawiony na aukcji towar. wysokość prowizji ustalana jest w każdej kategorii oddzielnie /np. samochody, dywany, telewizory/ i zależy od kwoty za jaką sprzeda się dany przedmiot.

rany, co ja zrobię??!! aaaaa, w domu zabrakło słodyczy!!! :shocked2:<panika> ;-):-D

miłego dnia!!!
 
Dzień dobry!

nie wiem jak to dokładnie jest z samochodem, ale na allegro pobierana jest prowizja dopiero jeśli sprzedasz wystawiony na aukcji towar. wysokość prowizji ustalana jest w każdej kategorii oddzielnie /np. samochody, dywany, telewizory/ i zależy od kwoty za jaką sprzeda się dany przedmiot.

rany, co ja zrobię??!! aaaaa, w domu zabrakło słodyczy!!! :shocked2:<panika> ;-):-D

miłego dnia!!!

Dziękuję no to musze dokładnie poczytać:) a co do słodyczy ja dizisja opędzlowałam rano pół pudełka czekoladek milka ktore uwielbiam:) i został mi ostatni snikers w domku jak chcesz podrzuce gołębiem hi hi
 
paula- wysłałam Ci wiadomość na priv, zapominałam napisać,ze płacisz tylko za wystawienie przedmiotu, jeśli sprzedaż dojdzie do skutku, a żadnej dodatkowej prowizji od sprzedaży, oprócz tego co napisałam nie pobierają :)
 
paula- wysłałam Ci wiadomość na priv, zapominałam napisać,ze płacisz tylko za wystawienie przedmiotu, jeśli sprzedaż dojdzie do skutku, a żadnej dodatkowej prowizji od sprzedaży, oprócz tego co napisałam nie pobierają :)

Oj, wydaje mi sie ze jest inaczej. Za wystawienie przedmiotu sie płaci bez względu na to czy sprzedaz dojdzie do skutku. I jest pobierana prowizja od sprzedazy. No chyba ze ostatnimi czasy sie cos zmieniło.


edit. Prowizja od sprzedazy-
do 50zł- 4% ceny koncowej
od 50,01 do 1000zł - 2 zł plus 3% kwoty powyżej 50 zł
od 1000,01-do 5000 zł- 30,50 zł plus 1,5% kwoty powyżej 1000 zł
powyżej 5000 zł- 90,50 zł plus 0,5% kwoty powyżej 5000 zł
 
Ostatnia edycja:
Oj, wydaje mi sie ze jest inaczej. Za wystawienie przedmiotu sie płaci bez względu na to czy sprzedaz dojdzie do skutku. I jest pobierana prowizja od sprzedazy. No chyba ze ostatnimi czasy sie cos zmieniło.

Sorki za wprowadzenie w błąd, to tylko niektóre opłaty są zwracane jeśli transakcja nie dojdzie do skutku
coś źle doczytałam, Paula najlepiej poczytaj sobie opcje Pomoc na Allegro, tam masz odpowiedzi na wiele pytań :)
 
Dziękuję no to musze dokładnie poczytać:) a co do słodyczy ja dizisja opędzlowałam rano pół pudełka czekoladek milka ktore uwielbiam:) i został mi ostatni snikers w domku jak chcesz podrzuce gołębiem hi hi

dzięki! jestem zdesperowana, ale nie mogłabym pozwolić na to, żeby inna 'ciężarówka' pozbyła się ostatniego batonika :-D;-):-D
 
Oj, wydaje mi sie ze jest inaczej. Za wystawienie przedmiotu sie płaci bez względu na to czy sprzedaz dojdzie do skutku. I jest pobierana prowizja od sprzedazy. No chyba ze ostatnimi czasy sie cos zmieniło.


edit. Prowizja od sprzedazy-
do 50zł- 4% ceny koncowej
od 50,01 do 1000zł - 2 zł plus 3% kwoty powyżej 50 zł
od 1000,01-do 5000 zł- 30,50 zł plus 1,5% kwoty powyżej 1000 zł
powyżej 5000 zł- 90,50 zł plus 0,5% kwoty powyżej 5000 zł

kurcze czyli od 10 000 tys to troszke zarobią jak coś, wszędzie tylko kasę zdzierają
dziękuje za info:)
 
Sorki za wprowadzenie w błąd, to tylko niektóre opłaty są zwracane jeśli transakcja nie dojdzie do skutku
coś źle doczytałam, Paula najlepiej poczytaj sobie opcje Pomoc na Allegro, tam masz odpowiedzi na wiele pytań :)

Dziękuję Wam za pomoc :) ale tym sie zajmę po południu bo teraz zamierzam leniuchować w łózku:)
 
reklama
Do góry