reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witajcie:-). ale chce mi się spać, spałam 9 godzin i najchętniej dalej bym poszła. Niestety trzeba pranie zrobić.
Ewuś samych dobrych wiadomości na wizycie, co do prezentu dla mamy niemam pojęcia.
Ja też mam zawsze ten problem. Moja 22lutego miała urodziny i kupiłam jej kwiatka w doniczce bo pusto na parapecie.Jutro ma imieniny, ale dzieli nas 100kilometrów i niechce mi się jechać bo dopiero byłam więc telefonicznie złożę życzenia.

magdaleno79 gratulacje pomyślnych wiadomości po wizycie, synuś ma charakterek typowy bliźniak.No i własnego mieszkania
madziaja miłego urządzania mieszkanka
My w ubiegłym roku lipiec-sierpień nasze urządzaliśmy ile biegania było, a ile radości.

Krakowianko zdrówka życzę, dzięki za wiadomości o Cobrze.

Cobra najważniejsze że z Tobą i maleństwem wszystko dobrze, teraz to już tylko na zwolnienie i w domku odpoczywaj.

Wszystkie mamusie jeszcze pracujące uciekać na zwolnienia:-)






 
reklama
Jejku jak patrze na Wasze suwaczki i swój w któym jest ile zostało do porodu to jestem przeszczęsliwa bo to tylko 2 miesiące i 3 tygodnie zleci jak z bicza strzelił i juz nie długo maleństwa bedą z Nami:)
 
Ewuś mam podobny "problem" do Twojego, tzn mój tata będzie miał w następnym tygodniu imieniny i urodziny i pomysłu na prezent kompletnie brak :-) Śmiej się że dziecku damy tak na imię jak wypadnie w kalendarzu w dniu jego urodzin, aby znajomi i rodzina nie mieli problemu z prezentami :-D
Moja koleżanka obchodzi np. 8 marca dzień kobiet, urodziny i imieniny :-D

Jaka ja głupia jestem, poczytałam sobie opinie o moim szpitalu, niestety było sporo niepochlebnych i nacięcie u pierworódek to tam norma i teraz mam stresa i nadzieję że do czerwca jeszcze długo :zawstydzona/y: Nie pociesza mnie nawet fakt że mają tam najlepszy sprzęt dla noworodków (zresztą od WOŚP-u) ze wszystkich okolicznych porodówek.
Oj chyba mam dziś dzień na denerwowaniem się czerwcem lub majem :szok:


Mam propozycję :-D Która urodzi za mnie?? zapłacę w słodkościach :-D :-D co tylko chcecie i ile chcecie :-D :-D
 
Ostatnia edycja:
z chęcia się podzielę po co tyle w boczki ma iść hi hi tylko czy ten gołąb by doleciał hi hih
uratowana!! przewróciłam do góry nogami całą kuchnię i znalazłam ostatni budyń słodka chwila :-):cool2:;-)

moja mama też ma jutro imieniny :-)
Ewuś może jakąś dobrą herbatę /taką kupowaną na wagę/ mamie kupić? dostaliśmy od znajomych na święta ładnie zapakowaną torebeczkę herbaty 'porzeczka z czekoladą' i uważam, ze to bardzo fajny pomysł na prezent.
 
cześć brzuchatki!

Witam się porannie;-)
ewuś- trzymam kciuki za wizytę. Co do prezentu to może jakaś książka? Mama lubi czytać? Może jakiś poradnik? Książka kucharska? Pielegnacja kwiatów? coś co lubi;-)
Cobra- trzymaj się dzielnie, dobrze że lepiej Ci już. olej tą głupią szefową i wogóle to ja bym ich jeszcze pozwała!
krakowianko- zdrówka życzę i także dziękuję za przekazywanie informacji od cobry.

A ja o 12.20 jadę do ginki na wizytę. Od kilku dni mam nasilone upławy. Może i nie zmieniły zabarwienia oraz koloru no ale nie miałam tyle....aż się boję czy to nie wody płodowe...muszę to sprawdzić.....jakoś wogóle dopada mnie czarna wizja. Ciągle mi się wydaje że coś nie tak...a to że mało kpie, że kopie w @, że się nie kręci, że upławy, że ciągnie brzuch...cholera...ciągle się martwię!!! Już mam tego po uszy!!! ;-( sorry za marudzenie....
 
Straszna ta szefowa Cobry - mam nadzieję, że teraz Jej wystawią zwolnienie i będzie sobie siedziałą w domku - nawet jak potem nie będzie miała powrotu do pracy to myslę, że nie warto sie poświęcać dla takich ludzi jak ta baba!!!
Cobra - uważaj na siebie i maleństwo - no własnie, a jak M sie teraz zachowuje???
Krakowianko - zdrówka szybciutko życzę
Paula24211 - ja też się pytam jak słońce wygląda, brrr.... a sen z teściową - no, no, no
Misialula - witaj bo ja to chyba się jeszcze z Tobą nie witałam:tak: macie się dziewczyny z tą opieką na wyspach - grunt, że wszystko z dzieckiem dobrze, to i stresów mniej - choć przyznam się szczerze, ze ja uwielbiam podejrzeć maleństwo co 3 tygodnie;-)
Anecznik - mnie boli jak długo siedzę lub leżę w jednej pozycji - jak wstanę to rozchodzić się nie moge przez dłuzszy czas - myslę, ze to też więzadła, ale czuję się przez to jak stara baba

a ja juz łazienkę posprzątałam (Eagle mnie zmusiła swoim sprzątaniem wczorajszym) i teraz odpoczywam


Yoshe - z tą herbatą super pomysł - my zamiast kwiatów dalismy jako dodatek do prezentu na ślub koleżanki - ładnie zapakowane 2 rodzaje - "słodki pocałunek" i coś z miłością w nazwie - jeszcze też kawę mozna u nas kupić taką
 
Ostatnia edycja:
paula nie wiem jak na allegro ale na otomoto płacisz tylko za wstawienie ogłoszenia a nie ma żadnej prowizji a oprócz tego ogłoszenie z otomoto jest automatycznie przekierowywane również na allegro
 
A ja o 12.20 jadę do ginki na wizytę. Od kilku dni mam nasilone upławy. Może i nie zmieniły zabarwienia oraz koloru no ale nie miałam tyle....aż się boję czy to nie wody płodowe...muszę to sprawdzić.....jakoś wogóle dopada mnie czarna wizja. Ciągle mi się wydaje że coś nie tak...a to że mało kpie, że kopie w @, że się nie kręci, że upławy, że ciągnie brzuch...cholera...ciągle się martwię!!! Już mam tego po uszy!!! ;-( sorry za marudzenie....

To mnie pocieszyłaś, że nie tylko ja mam okresy zamartwiania się i denerwowania :-D
Z upławami pewnie wszystko jest ok, po prostu przewrażliwione jesteśmy :-)
 
reklama
Jaka ja głupia jestem, poczytałam sobie opinie o moim szpitalu, niestety było sporo niepochlebnych i nacięcie u pierworódek to tam norma i teraz mam stresa i nadzieję że do czerwca jeszcze długo :zawstydzona/y: Nie pociesza mnie nawet fakt że mają tam najlepszy sprzęt dla noworodków (zresztą od WOŚP-u) ze wszystkich okolicznych porodówek.
Oj chyba mam dziś dzień na denerwowaniem się czerwcem lub majem :szok:


Mam propozycję :-D Która urodzi za mnie?? zapłacę w słodkościach :-D :-D co tylko chcecie i ile chcecie :-D :-D

Kochana nie czytaj takich rzeczy bo mozna zwariować, pomyśl sobie ze 16 letnie dziewczyny rodza i daja rade, nie my pierwsze i nie ostatnie rodzimy musimy dac rade a napewno jak poloża Ci malenstwo na brzuszku to zapomnisz nawet ze Cie nacieli :)
 
Do góry