reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Tak sobie mysle,ze jak mi jutro strzeli ten 24 tydzien to poleci juz jak z procy :rofl2: i zaraz bedzie 30tc :szok: a potem juz rodzenie sie zacznie, bo to tak jest,ze najpierw nie mozna sie doczekac kiedy ten drugi trymestr sie zacznie,a potem to juz strzal i koniec zaraz :-):-):-)

Ciekawe jaka pogode bedziemy mialy w lipcu,zeby z naszymi pociechami na spacerki pomykac ;-) bo w koncu trzeba bedzie zrzucic te zbedne kilogramy :szok:,a dobrze,ze to lato, bo cieplo i sie jesc bardzo nie bedzie chcialo:-),a po drugie w lato najwiecej przepysznych owocow jest :-) mniam juz sie nie moge doczekac truskaweczki, czeresnie, brzoskwienie i arbuzy --- pychotaaa :-p:-p:-p:-p

jeśli chodzi o pogodę to ja mam nadzieję że będzie pięknie i będziemy mogły chodzić na długie spacerki, oczywiście odpowiednio osłaniając delikatną skóre maluszka:tak:
a tych truskawek to ja tez nie mogę się doczekać, ale niestety tak jak dziewczyny pisały truskawki często bardzo uczulają i wielce prawdopodobne że nie będzie nam dane w tym roku pochłanianie ich:no::no::no:

ita z chęcią bym spróbowała ale niestety w Szczecinie nie ma Polo-Marketu:o
jestem w szoku:szok: myślałam że wszędzie pełno PoloMarketów, ale faktycznie sprawdziłam że ani jednego nie ma u Ciebie:-( a u nas ich conajmniej kilka

nie wiem która pisała o spaniu na prawym boku, moja kuzynka spała cały czas na lewym a po ciąży na masaże musiała chodzić bo jakieś bóle ją dopadły i w szpitalu na nią krzyczeli że powinna też na prawym spać, na zmianę
 
reklama
karo85 – piękne mebelki :)
ewus2009 – śliczne to Twoje zdjęcie profilowe :) już niedługo swoje maleństwa tak będziesz fotografowała :)
cobra – gratuluje wizyty i lekarza
AniaCH83 – to z nospa to bzdura, poprostu w Anglii nie jest uznawana ja będąc teraz w Pl sobie kupiłam i farmaceutka powiedziała, że jest czasami wskazana
anecznik – ja jeszcze się złapie jak się przebudzam i leże na połowie brzuch i do tego na prawej stronie, później się denerwuję czy nie przygniotłam dzidziusia
kajdusia – gratuluję długo wyczekiwanego nowego „członka” rodziny
Agi78 – gratuluję udanej wizyty, fajna wasza mała juz pokazuje charakterek
Kasiulka_1980 – koleżanka się uwinęła, życzę Wam i sobie takiego szybkiego rozwiązania
Lencja – nie martw się na zapas ja tez zaczęłam strasznie dużo i nagle przybierać na wadze na początku +3 do stycznia a teraz łącznie +15(+12 w 2 miesiące a wcale więcej nie jem – chyba woda mi sie zatrzymuje bo czasami jak nie jestem spuchnięta to waga troszkę w dół), puchną mi ręce, kolana i nogi i tez mam podwyższone ciśnienie też myślałam, że to zatrucie i pobiegłam zrobić badania i okazało się, że białka w moczu brak :) a i zaburzenia wzroku też mam, zwróć jeszcze uwagę czy schodzi Ci opuchlizna bo mi czasem schodzi, a czytałam, że przy zatruci jest obecna cały czas
Krakowianko, gniesha – życzę Wam z całego serca żeby Wasze aniołki szybko wróciły do Waszych brzuszków, jak czytam Wasze posty to łezki same lecą, jesteście takimi dzielnymi kobietami, dobrze, że się wspieracie nawzajem – tylko kobieta która straciła dziecko zrozumie druga kobietę
kreatorka – ja też obcięłam moje dłuugie włosy i są takie żeby starczyły na kitkę, mąż nie pocieszony no ale cóż, a jak szybko się teraz myje
Elizka21 – ja też wciąż upaprana jestem i zwalam na brzuch :)
zdec – super dla Twojej Natalki ten pojazd, Twoja mała może wystąpić w kampanii reklamowej hello kitty, ja jak tylko wrócę do uk to będę też atakować „kotkowe ciuszki”.

pare dni mnie nie było – miałam do nadrobienia 5 stron, dopiero skończyłam, dziewczyny które pominęłam przepraszam

dziś popełniła zbrodnie i wypiłam chyba z 1l pepsi :( i nie mogę spać ale przynajmniej mam cza Was nadrobć, w weekend byłam u znajomych, maja 3 letnia córeczkę i nie mogła uwierzyć, że mam w brzuszku dzidziusia

ide spać dobranoc dwó i trzypaczki :)
 
Witajcie:-)
Wczoraj miałam coś z netem od popołudnia:wściekła/y:więc dopiero nadrobiłam:sorry2:

Chciałam Wam powiedziec że u mojego szefa się urodziło wczoraj:tak:pisał w nocy sms że ma syna- Antosia:tak::-) niedługo my będziemy takie wiadomości wysyłać:-D

Spokojnego dnia. U mnie znów nasypało sporo śniegu i jest -11:szok::szok::szok:
 
Już nie mogę :-( ciągle sie nie wysypiam, dzisiaj usnęłam o 3 a na nogach jestem od 6. Niedługo chyba mnie szlag trafi :wściekła/y: i do tego pogoda paskudna, warstwa sniegu za oknem, a już było w miarę ładnie, coś sie chciało, a teraz? Tragedia, już mnie to wszystko przytłacza...
 
Hej dziewczyny ale miałam straszna noc dziisaj:no::no::no: nie mogłam spac chyba zaczeło sie to o czym duzo kolezanek mi opowiadało czyli brak odpowiedniej pozycji ,niewygoda, buszujaca malutka w brzuszku przez cala noc ....JESTEM WYKONCZONA od 3 nie spie , do tego ten padajacy snieg mnie dobija, a jeszcze w ten wekkend mam zajecia a tak mi sie nie chce isc :szok::szok::szok:
 
reklama
Już nie mogę :-( ciągle sie nie wysypiam, dzisiaj usnęłam o 3 a na nogach jestem od 6. Niedługo chyba mnie szlag trafi :wściekła/y: i do tego pogoda paskudna, warstwa sniegu za oknem, a już było w miarę ładnie, coś sie chciało, a teraz? Tragedia, już mnie to wszystko przytłacza...

Kochana mam to samo, jestem juz zmeczona... Chce zeby byl juz maj:)
 
Do góry