reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

hej

No nie mogę sie połapać z tym nowym wyglądem ehhh...
Nie przeczytałam połowy bo nie moge dojść dotego momentu co nie czytałam postów no brak słow, dałam sobie spokój i ostatnie 5 stron przeczytalam i kurcze zgłodniałam :-D zaraz lece coś zrobic do zjedzenia;-) Po nospie w sobotę przeszło ale ból żeber był do wczoraj... Dzis na szczescie juz nie boli:-D jedynie bark mnie boli, musze jakąś maść rozgrzewającą kupić.
Też zaczynam sie czucjak foka:-D i coraz ciężej mi sie robi... Mąż sie śmieje że pod koniec ciaży to na taczkach bedzie trzeba mnie wozic... Niewiem czemu sie tak czuje, przeciez tylko 5 kg przytyłam?!? ehhh...
Na dworze wiejno, pochmurno... Błotnie... nie chce sie wychodzić. Chyba bedzie padac deszcz :-] Ale dzieć mnie kopie... :szok:

Co do szczepionek to ja Hanie i Daniela szczepiłam tylko refundowanymi (obowiązkowymi) szczepionkami. Teraz tez nie bede wykupywać żadnych. jednak to troszkę kosztuje :nie: ehhh
 
reklama
kurde dwa razy mi sie ten sam post wkleil :szok: nie umiałam wykasować wiec go edytowałam i wpisałam to :-D nie gniewac sie ze dwa posty jeden pod drugim.... :*******
 
Ostatnia edycja:
Lencja dzięki za linki;)))) godne do zastanowienia;)w zasadzie to na 90% juz się zdecydowałam.Podpowiedz mi jeszcze proszę gdzie te wkładki się dokupuje ?i te papierki czy jakoś tak?
 
cześć po weekendzie!
zaskoczenie od samego rana -nowe forum.. no cóż, jakoś się będzie trzeba odnaleźć..
coraz trudniej mi nadrabiać to co napisałyście :laugh2:

w sobotę montowaliśmy graderobę z systemu elfa -fajna sprawa :) no i w końcu można rozpakować wszystkie ubrania!!:-) potem popołudnie na imprezie imieninowej teściowej, a wieczorem ...przespałam medale Justyny i panczenistek <wstyd>:zawstydzona/y::zawstydzona/y: w niedzielę rządziły lody Grycana:rofl2:
synuś jakiś spokojny przez cały weekend -mało się wierci, a ja od razu się martwię, czy wszystko tam z nim ok. na usg musze czekać jeszcze tydzień :/ do tego rozbolało mnie prawe żebro :szok:
no ale cóż, biorę się za pranie, odkurzanie, mycie podłóg, obiad....
pozdrawiam wszystkie czerwcówki serdecznie i życzę dobrych wieści na wizytach!


edit: właśnie padłam ze śmiechu obserwując, jak pies goni po ogródku dwie sroki, które na zmianę co chwilę przysiadają na trawie, żeby kiedy już je dogania, wzbić się w górę :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Ostatnia edycja:
jakoś nie potrafię się odnaleźć na tym nowym forum, nie mogę nic znaleźć,wiem że to kwestia przyzwyczajenia ale drażni mnie ono i do tego strasznie zamula

póki co ucieka troszkę mieszkanie ogarnąć i jakis obiadek postawić
miłego dnia mamusie i udanych wizyt
 
Cześć dziewczyny:)
Pogoda u mnie fatalna:( Wieje i leje okropnie ,aż się nie chce z domu wychodzić. Niestety muszę. Pędzę do żłobka zapytać jak wygląda sytuacja.Nawet bym o tym nie pomyślała ale koleżanki mnie napuściły,że powinnam iść i popytać co i jak,bo to wcale nie takie proste.No cóż, idę i sama się przekonam.Nie lubię i nie korzystam z teorii typu:" bo córka koleżanki mojej cioci mówiła...ble ble ble" i robienia z igły wideł.Słyszałam ,ze jest ciężko ale zobaczymy.
Mimo tak obrzydliwej pogody życzę wszystkim miłego i radosnego dnia. Wszystkim ,które się dziś wizytują samych dobrych wieści.

kajdusia mam rodzinną i dodatkowe kursy opieki nad dzieckiem i noworodkiem, kilka lat pracowałam w por.dziecięcej, teraz wybieram się na kurs szczepień,więc muszę dowiedzieć się jak najwięcej dla siebie i dla nas wszystkich,popytam o tą cholerną rtęć

czarna wiedźmo jeszcze nie zwlaczyłaś tych bakterii?? Już myślałam,że to prehistoria:)
 
musze sie pochwalic :) krakowianka zmotywowala mnie do wizyty u lekarza, jutro do niego ide :) mam nadzieje ze wszystko jest dobrze.mysle ze uda mi sie zwiac z pracy na godzinke.

teraz prosze mnie ladnie pochwalic :)

wlasnie jem lody sorbetowe pomaranczowe,chodzily za mna pare dni,az w koncu je kupilam :) za dwie godziny bede juz w pracy;/
 
cobra- decyzja jak najbardziej godna pochwalenia!!! Cieszę się,ze Krakowianka przemówiła Ci do rozsądku!

a teraz dzień dobry wszystkim, musiałam odespać noc, bo tak wiało,że nic a nic prawie nie spałam, a teraz siedzę w pokoju i patrzę przez okno, czy aby nasza antena satelitarna nie odleci, tak mocno wieje, a ja nie dość, że mieszkam na 7 piętrze to jeszcze na górce i po prostu masakra jak wieje.
 
reklama
Hej dziewczyny :-D witam w marcu i w nowym tygodniu. Dziś dzień bez rewelacji, do zrobienia dużo, ale przy takim wietrze to sobie odpuszczę :no: nie będę latać po urzędach i sprzątać, bo nie mam nastroju. A co tam :-p w stanie błogosławionym mi wolno :-D lepiej wezmę gorącą kąpiel, poczytam książkę, a co miałam zrobić dziś zrobię jutro :rofl2:

Cobra - bardzo sie cieszę, że krakowianka Cię namówiła :tak: to ważne dla Ciebie i dla Kubusia
ewuś2090 - mi zdecydowanie bardziej podoba się Kubuś i Szymon :-) podkreśla ich indywidualność, a jednocześnie imiona są "w tym samym stylu". Jak dla mnie bomba. :-)
 
Do góry