reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ja juz z M. w domu:-D, ale bidny bardzo marnie wyglada:-:)-(, dzisiaj mam nadzieję, jakos przecierpi do wieczora, a jutro powinien czuc się lepiej, bo nowej chemii nie bedzie.
Ewus- gratuluje dwoch lobuziakow, co już pozycje dowolne przyjmują:)
Lena - to leż kochana i wszystko się unormuje:tak:
 
reklama
Właśnie wróciłam z psacerku - wreszcie słoneczko i wiosna w powietrzu:-) Od razu inaczej się czuję :laugh2: do tego pies wybiegany, same plusy.
Teraz tylko pora na obiadek - głodna jestem jak wilk ;-).

gniesha - jesteś wspaniałą kobietą i matką. Wierzę, że niedługo zaświeci dla Was słoneczko i Wasz aniołek szybko do Was wróci.
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój "

ewus2090 - WOW! Jakie już duże rozrabiaki!!!!Rewelacja:-)

lenaDTR
- może faktycznie lekarka Cie wyczuła ;-)teraz troszkę przystopujesz z pracą:-D Cieszę się, że już nie boli - oby tak dalej. Kazała Ci leżeć plackiem, czy możesz chodzić po domku?
Na poczatku nic nie powiedziała dopiero ta w rejestracji co wypisuje zwolnienia mówi do mnie, że Pani ma leżące a ja oczy jak 5 zł:)Dobre i to:)A nie wiecie jak to jest z wypłatą z ZUS-u za L 4 w ciagu ilu dni wpłacają od zwonienia??Wiem, że z nimi różnie jest ale może któraś z was jest wtajemniczona:):-)GOSIAGRO musi być dobrze:)
 
Na poczatku nic nie powiedziała dopiero ta w rejestracji co wypisuje zwolnienia mówi do mnie, że Pani ma leżące a ja oczy jak 5 zł:)Dobre i to:)A nie wiecie jak to jest z wypłatą z ZUS-u za L 4 w ciagu ilu dni wpłacają od zwonienia??Wiem, że z nimi różnie jest ale może któraś z was jest wtajemniczona:):-)GOSIAGRO musi być dobrze:)

To zależy czy u Twojego pracodawcy pracuje więcej niż 20 osób. U mojego pracuje więcej i pieniądze dostaje od pracodawcy w tym samym terminie co zawsze, później to mój szef się rozlicza z Zusem ale to już jego problem :-D
Masz zwolnienie leżące więc musisz być cały czas w domu, przy ewentualnej kontroli z Zus niema zmiłuj. Nie pomoże nawet wykręt że byłaś w aptece, bo w końcu masz leżeć :-(
 
:rolleyes: meganne :rolleyes:

Synuś Mateusz
Godzina Porodu -> ????
Waga -> 5260g
Długość -> 56cm
Rodzaj Porodu -> sn
Tydzień Ciąży -> ????
Punkty Apgar -> 9
Pierwsze Dziecko
i co wy na tą wagę?:-D to lutuweczka

:szok: ja synka rodziłam co miał 4220 i było ciężko... to nie chce wiedziec co ta dziewczyna przezyła... :szok: :-D

gniesha łzy sie cisną do oczu po twoim poście :-( to jest bardzo smutne... Mam nadzieję ze niedługo zacznie być Ci lżej i wkońcu zaświeci wam słoneczko może razem z nadejściem wiosny?... Stas [*]



ewus gratuluję dwóch chłopaczków :-D
 
zmierzylam sie miarka...mam 111cm na wysokosci pepka,kto mnie pobije?:Dmowilam ze jestem najgrubsza ze wszystkich.tyle ze ja zawsze bylam:)
 
Lena tak a'propos zauważyłam że znasz Kaśkę Kowalską ze znajomych na nk:-) Jaki ten świat mały;-)
Dobrze że ja nie mam centymetra w domu, to nie mam jak się zmierzyć:):)
 
Ostatnia edycja:
Witam
Jestem na maxa szczęśliwa:-):-):-):-)
Dzisiejsze Usg pokazało ze został tylko minimalny ślad do torbielku.a drugiego w ogóle nie ma:-):-):-)<jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii>Mały wazy 754g.Wszystko prawidłowe.Jest juz główką na dole i najprawdopodobniej(99%)tak juz zostanie.
Dziewczyny życzę Wam wszystkim takich samych wieści.:-)

cobra ja mam 117:szok:
Lete Was poczytac:-)

ita i inne brzuchatki---chcę nadmienić ze inaczej interpretuje się wyniki badan kobiet w ciaży .Te szczawiany w ciązy to tak jak pisałam Ci ita wczoraj ,jest oki ,a jezeli są u osoby która nie jest w ciąży mogą oznaczac piasek w nerkach.


Czyta..........
 
olimpia-fajnie że się wchłaniają te torbielki no i maluszek już spory!

Aja tak leże po obiedzie i mi nie dobrze najadłam się obiadu a póżniej oczywiście zachciało się słodkiego a że nic w domu nie było a do sklepu nie chciało się iść openzlowałam pół słoika strasznie słodkich wiśni w syropie babcinej roboty oj po co mi to było:no:
 
reklama
Do góry