reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

lenaDTR i bardzo dobrze że dostałaś zwolnienie leżące!! Teraz w końcu przystopujesz z pracą i będziesz musiała leżeć.
Co do bólu brzucha, to nie może to być po prostu rozciąganie się wiązadeł, mnie też nie dawno bolało po prawej stronie i ciągnęło w dole. No-spa nie zawsze pomagała. A może po prostu mała Ci się tak ułożyła że kopie w jakiś narząd i dlatego tak boli.
Mam nadzieję jednak że na ostrym dyżurze nie będziesz musiała się znaleść:)
Aniu oby tak było jak piszesz:)Musi być szalona bo ostatnio na wizycie serducho biło bardziej po lewej stronie a dzisiaj po prawej więc lata po całym brzuchu:)
 
reklama
Już jestem po wizycie zwolnienie leżące:(Lekarka badała tetno dziecka jest ok, a ból nie wiedzała do końca, mówiła, że jakby to był wyrostek to bym już dawno poleciała na ostry dyżur, wzdęć też nie ma kazała wziąć no-spę forte jakby nie pomogło to na ostry dyżur:(Ale póki co nie boli;(:-)
uff, jak dobrze, ze wszystko dobrze. Znowu nigdzie dzis nie wychodzilam. pogoda jakas taka dziwna,ze sie ne chce wystawiac nosa. Wczoraj i przedwczoraj padalo wciaz, dzis rano slonko,a teraz wieje,ze swiszcze we wszystkich stronach:eek: co dzis na obiadek...?!
 
lenaDTR i bardzo dobrze że dostałaś zwolnienie leżące!! Teraz w końcu przystopujesz z pracą i będziesz musiała leżeć.
Co do bólu brzucha, to nie może to być po prostu rozciąganie się wiązadeł, mnie też nie dawno bolało po prawej stronie i ciągnęło w dole. No-spa nie zawsze pomagała. A może po prostu mała Ci się tak ułożyła że kopie w jakiś narząd i dlatego tak boli.
Mam nadzieję jednak że na ostrym dyżurze nie będziesz musiała się znaleść:)

Wydaje mi się że zdec ma rację :-) mój maluch też czasem się tak złośliwie ułoży że chodzić nie mogę z bólu bo uciska a chwile później kiedy poczuje że się ruszył to ból przechodzi jak ręką odjął :-)

Ja ostatnio to nawet mamę (znowu) przeprosiłam za to że dałam jej tak do wiwatu jak mnie w brzuchu nosiła :-D Stwierdziła tylko że przepraszać to ja nie mam tak za w porównaniu z moją siostrą :-) i się śmiała :-D :-D :-D
 
uff, jak dobrze, ze wszystko dobrze. Znowu nigdzie dzis nie wychodzilam. pogoda jakas taka dziwna,ze sie ne chce wystawiac nosa. Wczoraj i przedwczoraj padalo wciaz, dzis rano slonko,a teraz wieje,ze swiszcze we wszystkich stronach:eek: co dzis na obiadek...?!
No ja tez się bałam, że skieruje mnie do szpitala:(A na obiadek jadę do teściów w sumie dzisiaj POST i pewnie będą śledzie;(a ja z mężem wieczorem idę na pizzę;):-)
 
Wydaje mi się że zdec ma rację :-) mój maluch też czasem się tak złośliwie ułoży że chodzić nie mogę z bólu bo uciska a chwile później kiedy poczuje że się ruszył to ból przechodzi jak ręką odjął :-)

Ja ostatnio to nawet mamę (znowu) przeprosiłam za to że dałam jej tak do wiwatu jak mnie w brzuchu nosiła :-D Stwierdziła tylko że przepraszać to ja nie mam tak za w porównaniu z moją siostrą :-) i się śmiała :-D :-D :-D
Ja mam nadzięję, że Gaja mi daje do wiwatu:)W sumie ból był taki jakbym miała dostać okres:(Czyli straszny:(Chyba, że ja ja przygniotłam w nocy:):-)
 
Jestem po wizycie:-)
oświadczam wszem i wobec że zasilam nieliczne grono czerwcoeych ptaszeczków:-DNiespodzianka wyjaśniona:-D
Będą dwa chłopaczki:laugh2: Jestem bardzo szczęśliwa :-)Są bardzo ruchliwi i zdrowi:tak::-)
Jeden jest więkrzy-Kubuś:-) i waży 474g
A mniejszy prawdopodobnie będzie Szymonkiem:-) i waży430g
czyli jak na bliźnięta bardzo ładnie mi rosną:-) Jestem z nich dumna:-D Wymiary maja prawidłowe i wszystkie narządy są prawidłowe.Leżą jak sobie chcą...tzn jeden poprzecznie a drugi nawet ciężko określic jak:-D (mam wpisane położenie: dowolne:-D) łożysko:ściana tylna(nie wiem co to znaczy aleok..)
Mają śliczne buźki a usg robiła mi z godzinę bo tak sie kręciły:-D Ale jest pewna ze będą dwa ptaszeczki:-D Całe szczęście nie zdążyłam nakupić różowych ubranek:-D:tak:


Przepraszam ale dopiero teraz biorę się za czytanie tego co napisałyście,musiałam najpierw się pochwalić swoim dorobkiem:-D

Moje gratulacje:tak:widzę że na całego zabrałaś się za zasilanie czerwcowego konta chłopaczków:-D

lena odpoczywaj sobie kochana i nie martw się- będzie ok:tak:musi być:tak:

Ja się przestraszyłam, bo brzuch zaczął mi się napinać i bolec:szok:położyłam się napięcie czułam nadal- co chwilę. Potem sprawdzam, a brzuch miękki:eek:ale uczucie napięcia jest:eek:co jest grane??? Tak mi się wydaje, że to dzidziol tak się mocno wypina:szok:bo jak nie mam uczucia napięcia, to zaraz się wierci i znów to samo:laugh2:ale brzuch miękki, więc chyba ok:tak:
 
Moje gratulacje:tak:widzę że na całego zabrałaś się za zasilanie czerwcowego konta chłopaczków:-D

lena odpoczywaj sobie kochana i nie martw się- będzie ok:tak:musi być:tak:

Ja się przestraszyłam, bo brzuch zaczął mi się napinać i bolec:szok:położyłam się napięcie czułam nadal- co chwilę. Potem sprawdzam, a brzuch miękki:eek:ale uczucie napięcia jest:eek:co jest grane??? Tak mi się wydaje, że to dzidziol tak się mocno wypina:szok:bo jak nie mam uczucia napięcia, to zaraz się wierci i znów to samo:laugh2:ale brzuch miękki, więc chyba ok:tak:
Dziękuję Kochana za wsparcie a tymczasem uciekam do teściów na wieś gdzie same lasy:):-)
 
Ja mam nadzięję, że Gaja mi daje do wiwatu:)W sumie ból był taki jakbym miała dostać okres:(Czyli straszny:(Chyba, że ja ja przygniotłam w nocy:):-)

Ja swoje w nocy chyba czasami przygniatam :-( Czasami budzę się śpiąc praktycznie na brzuchu. Na szczęście mam trochę tłuszczyku w który może się maluch wbić :-)
 
Właśnie wróciłam z psacerku - wreszcie słoneczko i wiosna w powietrzu:-) Od razu inaczej się czuję :laugh2: do tego pies wybiegany, same plusy.
Teraz tylko pora na obiadek - głodna jestem jak wilk ;-).

gniesha - jesteś wspaniałą kobietą i matką. Wierzę, że niedługo zaświeci dla Was słoneczko i Wasz aniołek szybko do Was wróci.
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój "

ewus2090 - WOW! Jakie już duże rozrabiaki!!!!Rewelacja:-)

lenaDTR
- może faktycznie lekarka Cie wyczuła ;-)teraz troszkę przystopujesz z pracą:-D Cieszę się, że już nie boli - oby tak dalej. Kazała Ci leżeć plackiem, czy możesz chodzić po domku?
 
reklama
Do góry