reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Jestem po wizycie:-)
oświadczam wszem i wobec że zasilam nieliczne grono czerwcoeych ptaszeczków:-DNiespodzianka wyjaśniona:-D
Będą dwa chłopaczki:laugh2: Jestem bardzo szczęśliwa :-)Są bardzo ruchliwi i zdrowi:tak::-)
Jeden jest więkrzy-Kubuś:-) i waży 474g
A mniejszy prawdopodobnie będzie Szymonkiem:-) i waży430g
czyli jak na bliźnięta bardzo ładnie mi rosną:-) Jestem z nich dumna:-D Wymiary maja prawidłowe i wszystkie narządy są prawidłowe.Leżą jak sobie chcą...tzn jeden poprzecznie a drugi nawet ciężko określic jak:-D (mam wpisane położenie: dowolne:-D) łożysko:ściana tylna(nie wiem co to znaczy aleok..)
Mają śliczne buźki a usg robiła mi z godzinę bo tak sie kręciły:-D Ale jest pewna ze będą dwa ptaszeczki:-D Całe szczęście nie zdążyłam nakupić różowych ubranek:-D:tak:


Przepraszam ale dopiero teraz biorę się za czytanie tego co napisałyście,musiałam najpierw się pochwalić swoim dorobkiem:-D

Bardzo ale to bardzo gratuluje udanej wizyty i jeszcze lepszych wiadomości.
 
ewus gratulacje! Super że będziesz miała dwóch synusi:-)
Gniesha Tobie napisałam na PW, jeśli już byś do nas nigdy nie zajrzała:-(
 
ewus gratuluję synusiów, no to będziesz miała z nimi wesołe życie:-D jak zaczynają od jak to było pozycji dowolnej?:rofl2::laugh2:
ufff...a ja w końcu skończyłam prasowanko, o rany jak ja nie cierpię prasować:-p
 
Witam dziewczyny :-D właśnie zjadłam całą porcję jedzonka od chińczyka :rofl2: (przed ciążą to jadłam to na 3 podejścia) coś pysznego :laugh2:

ewuś - gratuluję takich wspaniałych chłopaków :-D u mnie na usg połówkowym położenie Niny też było określone jako dowolne, może to jakiś znak? :-D łożysko ściana tylna też tak samo jak u mnie :tak:
gniesha - bardzo, bardzo przykre jest to co spotkało Twoją rodzinę, ale pamiętaj, że nie jesteś sama, nadal masz męża, który cierpi tak samo jak Ty i aniołka, ktory sie wami opiekuje. Tej tragedii nie da się zrozumieć, ale jedynie przeżyć tak by nie zwariować...
 
gratulacje się należą oczywiście:tak: no i ciekawe kto będzie u nas rekordzistą lub rekordzistką:-D

Mam nadzieję że mój maluch nie ma ambicji by znaleźć się w czołówce wagowej czerwcowych dzieci :-D :-D Mnie by tam 3-4 kg szczęścia w zupełności satysfakcjonowało :-)

Pisałyście o bezsenności i że często w nocy wstajecie. Ja mam podobnie, są noce że kilkukrotnie wc odwiedzam (z czego często bezskutecznie) ale są też noce gdzie praktycznie nie wstaje :-D :-D śmiejemy się z mężem że maluch w ten sposób przyzwyczaja nas do nocnego wstawania :-D :-D

Gratuluje wszystkim udanych wizyt, oby tak dalej :-)
Faktycznie już niedługo relacje z wizyt będą częstsze :-) Jeszcze trochę i 30 tydzień przekroczymy a potem to już z górki bez trzymanki będzie :-)
 
Już jestem po wizycie zwolnienie leżące:(Lekarka badała tetno dziecka jest ok, a ból nie wiedzała do końca, mówiła, że jakby to był wyrostek to bym już dawno poleciała na ostry dyżur, wzdęć też nie ma kazała wziąć no-spę forte jakby nie pomogło to na ostry dyżur:(Ale póki co nie boli;(:-)
 
reklama
lenaDTR i bardzo dobrze że dostałaś zwolnienie leżące!! Teraz w końcu przystopujesz z pracą i będziesz musiała leżeć.
Co do bólu brzucha, to nie może to być po prostu rozciąganie się wiązadeł, mnie też nie dawno bolało po prawej stronie i ciągnęło w dole. No-spa nie zawsze pomagała. A może po prostu mała Ci się tak ułożyła że kopie w jakiś narząd i dlatego tak boli.
Mam nadzieję jednak że na ostrym dyżurze nie będziesz musiała się znaleść:)
 
Do góry