reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Tak się zastanawiam czy mój mały nie jest "za mały" bo waży około 450g a niektóre bobaski już sporo ponad 500g do 1kg!!!

Każde dziecko jest inne, każda ciąża jest inna. Jeśli chodzi o wagę to mojej siostry córunia też ważyła mało, ona i jej mąż są bardzo drobni i pewnie dlatego.
A teraz w niedzielę urodziła piękną i zdrową córunie, ważyła 2810g tak więc nie dużo ale wszystko z nią dobrze, dostała 10 pkt.
Jest śliczniutka :-D
Teraz ja czekam na swoje Maleństwo :-)
 
olimpia gratuluję udanej wizyty:-)
kasiek tak jak pisała nadika, napewno wzystko jest dobrze:tak:
a ja się właśnie zastanawiam co by tu upichcić słodkiego na weekend, a na wieczór muszę przygotować jakieś smakołyki bo dzisiaj Władca pierścieni a ja jestem fanką i to zagorzałą, bo nawet na siusiu czekam do reklam:rofl2:
Dzecinne nie?:-p
 
Witam
Jestem na maxa szczęśliwa:-):-):-):-)
Dzisiejsze Usg pokazało ze został tylko minimalny ślad do torbielku.a drugiego w ogóle nie ma:-):-):-)<jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii>Mały wazy 754g.Wszystko prawidłowe.Jest juz główką na dole i najprawdopodobniej(99%)tak juz zostanie.
Dziewczyny życzę Wam wszystkim takich samych wieści.:-)

No widzisz, wiedziałam,że będzie dobrze i jaki już duży chłopak z niego!!!:-):-):-):-)
 
Ania.super, ze masz taki wynik:-)Ja za 3tyg zrobie:szok:
gosiagro-juz pewnie masz w domku swojego mężczyznę;) Bądzcie dobrej wiary:tak:dorotka28de-miłego wypoczynku w okolicach Szczecina;) Dziś znów było bd wiosennie:-)
karis i do Ciebie zajrzy słoneczko:-)Podpisuję się pod słowami zdec tez nie prasuję:-p(na zapas)
cobra mam nadzieje ze od porannego posta o wizycie zdążyłaś się zarejestrowac na jak najszybszy termin/??
kreatorka nie jesteś sama /tez mam problemy ze snem/tylko ze ja zasypiam dość wczesnie a jak juz sie w nocy obucze na <siusiu> koniec! turlam sie po łózku i czekam az zacznie switac..
badaicka jak mus to mus odpoczywaj.A wagę potraktuj z lekkim przymruzeniem oka:tak:
dziumdzia-oj jak Cie lekarz przebada na wszystkie strony to az wióry polecą:-D:-)Zycze Ci tego,bd spokojniejsza:-)
ewus fantastyczna wiadomosc!!!Gratuluję!!!!Kolejne 2 ptaszki:-):-):-) z pozycji usmiałam się popachy:-D:-D:-D:-D:-D
Gosia jak brzuszek miekki to wsio ok;) Na bank dzidziolek szuka sobie pozycji i tak się wypina:tak:
zdec jak juz to 4kg mi stykną:-D:-D:-DNie wyobrazam sobie jak ta dziewczyna urodziła:szok:Ponad 5200:szok::szok::szok::tak:Z drugiej strony,fajniusie juz, takie jakby odchowane:-)Ale ja dziękuję:-p
 
Między naszymi malenstwami jest 2 tyg róznicy a to bd duzo.Mój 3 tyg temu wazył 453g czyli przybrał 300g w 3 tyg:-)

No to się trochę uspokoiłam... w sumie to teraz będą malce rosły jak na drożdżach! Lekarz mi mówił żebym się przygotowała, bo prawdziwe "bombardowanie" w brzuszku za niedługo się zacznie!!! A ja myślałam że mój maluszek już mocno kopie!!! hehe:sorry:
 
Witajcie, jestem w Poznaniu u mojej mamci, więc wskoczyłam tylko na chwilę... Ruchy nadal czuję słabiutko- właściwie to czuję tylko czkawkę małej- dlatego pocieszam się, że wszystko jest ok,ale kopniaków nic a nic :-(Musiała się jakos dziwnie ułożyć... nawet słodycze na nią nie działają, ani nawet wczorajsza glukoza... Ma lenia i już...

Przejrzałam bardzo pobieznie i chaotycznie Wasze posty

Gniesha, Krakowianka- całym sercem jestem z Wami, wierzę, że Wasze Aniołki czuwają teraz nad Wami...

Teraz pewnie dopiero zajrzę do Was w Bydgoszczy w poniedziałek.... Miłego weekendu
 
No to się trochę uspokoiłam... w sumie to teraz będą malce rosły jak na drożdżach! Lekarz mi mówił żebym się przygotowała, bo prawdziwe "bombardowanie" w brzuszku za niedługo się zacznie!!! A ja myślałam że mój maluszek już mocno kopie!!! hehe:sorry:
Oj zacznie się ,zacznie:-D:-D:-D

podczytałam na lutówkach ---popękała mamusia ponad 5kg maluszka:szok:
 
reklama
kajdusia-baw się dobrze;)))) Leniuszek z Małgosi ze hej ,pewnie tez obrała dziwną pozycję i nie czujesz ruchów ale jak czka to znaczy ze wsio ok;))))
 
Do góry