reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

zdec 5zł za pobranie krwi??????????
Ja płacę za wizytę z badaniem i USG 100zł u poprzedniej płaciłam za to samo 90zł
Ty 170???? to jakaś paranoja,ocipieli do reszty.
 
reklama
Jak chcesz jakiegoś wynająć, to słyszałam że w wielu miastach działają już takie firmy jak "Mąż do wynajęcia".
Przyjdzie, naprawi wszystko co będzie trzeba. Tylko wbrew nazwie nie świadczą usług matrymonialnych:-D:-D:-D
matrymonialny to juz w lozku lezy, potrzebuje do smieci, zakupow i ogolnej pomocy:-D
 
Lencja- jak masz po drodze gdzieś Sowę to kup sobie torcik chałwiowy- nowość u Sowy, jest pyyszny, tylko taaaki słodki :-D

Oj nie kuś :)
Sowy w pobliżu nie mam ale nie jest też znów aż tak daleko ;-)
Póki co zaspokoiłam zachciankę na chałkę :-)


A co do sprzątania to ja nie mogę narzekać, mój W. często sam z siebie się za zamiatanie i mycie podłóg bierze, odkurzacza w sumie to prawie nie używamy bo nie mamy żadnych dywanów w domu, jedynie mały chodniczek w łazience, który łatwiej wytrzepać niż odkurzyć.

Zdec ja płacę cały czas tyle samo za wizytę i to o wiele mniej niż Ty, 70 zł za każdą, niezależnie od tego czy jest na niej USG czy też nie. Zresztą ostatnio zawsze Jestem umawiana kilka dni po wizycie na usg w szpitalu, kiedy mój gin na dyżur, twierdzi, że tamto usg jest lepsze. Nie wpływa to w żaden sposób na cenę.
 
Też brałam Bromergon dwa razy dziennie. Ale mi to w szpitalu przepisali. Pielęgniarka również pokazywała mi jak wiązać bandaż na piersiach, mówiła że to bardzo ważne jeżeli nie chce się mieć zastoju w piersiach. Dlatego dziwi mnie to że Tobie tego nie kazano robić:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Moja mama straciła bliźniaczki też podobnie do mnie w okolicach 30tygodnia, jakieś 35lat temu i też jej już wtedy kazali obwiązywać, dlatego mnie z tym tak strasznie goniła, bo wiedziała co to znaczy ból przy zastoju pokarmu.


Zdec- czy twoja córeczka ma swój nekrolog na stronie pamiętajmy?, bo chciałabym zapalić świeczuszkę i nie wiem gdzie?
 
zdec-u nie wizyta80 usg80 posiew80cytologia80 i co miesiąc albo 3 tyg mam wizyte plus jedno z tych badań czyli wychodzi160 każda wizyta.
olimpia-jak ja bym chciała żeby mój tak sprzątał.
 
zdec 5zł za pobranie krwi??????????
Ja płacę za wizytę z badaniem i USG 100zł u poprzedniej płaciłam za to samo 90zł
Ty 170???? to jakaś paranoja,ocipieli do reszty.
A wy na rachunku nie macie pozycji - pobranie krwi? Ja zawsze mam, w Dolmedzie - 5zł, w Diagnostyce - 3 zł.
A co do ceny za wizytę i USG to 170zł to jeszcze nie jest jakoś strasznie dużo bo są tu dziewczyny które płacą 200zł i więcej.:szok:
 
U mnie wizyta 50zł (od wielu lat tak samo) USG 30zł, cytologia 20zł :tak:co do badań to dokładnie nie pamiętam ale morfologia napewno 7 zł a mocz badanie ogólne 6 zł:tak:
 
Ja płacę 80 zł na każdej wizycie w tym zawsze usg, badanie ginekologiczne, zwolnienia (jak ktoś ma gdzie brać :-p) recepty, cytologia też była w tej cenie, nie dopłacałam jak była pobierana. Wizyta ok. 30 min
Raz tylko za usg płaciłam 250 zł, ale to w Warszawie w specjalistycznej poradni usg za połówkowe :-D ale było warto zdecydowanie :-):-)
 
U mnie wizyta 50zł (od wielu lat tak samo) USG 30zł, cytologia 20zł :tak:co do badań to dokładnie nie pamiętam ale morfologia napewno 7 zł a mocz badanie ogólne 6 zł:tak:
Kurcze 30zł za USG:szok::szok: To prawie jak za darmo. Dobrze że ja tak nie mam, bo bym latała oglądać małą co dwa tygodnie:-D:-D
 
reklama
ja płacę 120 zł za samą wizytę bez usg- bo moja ginka nie ma w gabinecie,
za usg jak chodzę na 3 D to płacę 250 zł!! to dopiero rozbój, a jak nie chcę 3 d to mnormalne usg samo kosztuje 150 także okropieństwo.
Krew i mocz robie w medicover na pakiet, ale jak chciałąm powtórzyć toxo- to już musiałam zapłacić- IgG i IgM- 78 zł
 
Do góry