reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

sluchajcie palce mi napuchly i obraczka nie chce mi zejsc
probowalam juz na mydlo i krem i nic
mama juz dawno radzila mi sciagnac ale bylam madrzejsza
co teraz?
moczyc w zimnej wodzie zeby opuchlizna zeszla? ciac?

ja chyba przespie dzisiejszy dzien:angry::angry::angry:

Może spróbuj z zimną wodą, powinna obkurczyć naczynia krwionośne i może wtedy uda się ściągnąć.
Ewentualnie olej wylej na rękę i próbuj "kręcić" obrączkę, żeby się pod nią dostał, wtedy jakoś powinna się ześlizgnąć.
 
reklama
widzę że korzystamy z tej samej przychodni:-) a do którego lekarza chodzisz?
Chodzę do Dolmedu do dr Żórawskiego.
Chyba się powoli zaczynam denerwować, czekam na listonosza z paczką, miałam nadzieję że dzisiaj przyjdzie. A tu nadal go nie ma, a ja chciałam iść na zakupy:(
 
Ostatnia edycja:
Oj nie kuś :)
Sowy w pobliżu nie mam ale nie jest też znów aż tak daleko ;-)
Póki co zaspokoiłam zachciankę na chałkę :-)
.

haha, pomyliłam chałwę z chałką :-D:-D drobna różnica :-D:-D


Ja za wizytę płacę 120 zł, niezależnie od tego, czy jest cytologia, czy usg, czy tylko "rozmowki"- lekarzowi ufam i on sam wie co mi kiedy robić... Wkrótce chcę się wybrać na 4D, w Bydgoszczy 150 zł, więc też nie tak źle.... No wlaśnie- jak to było- w których tygodniach najładniej widać maluszka na tym sprzęcie?
 
No proszę jaki ten świat mały. Nie wiem czy wiesz, ale on już nie pracuje na Brochowie w szpitalu:-(
Może kiedyś będzie dane nam się spotkać:-D Mam teraz wizytę jakoś w okolicach 17.marca:-)


mi też wizyta wypada w tym tygodniu marca:tak: więc może. No właśnie sie go pytałam o szpital i powiem szczerze że sie zmartwiłam tym że tam już nie pracuje. Powiedział mi żebym sie nie przejmowała bo i tak nigdy nie był przy porodzie swoich pacjentek, to mu powiedziałam że to nie o to chodzi ja poprostu bym sie lepiej czuła wiedzac że on gdzieś tam po korytarzu sobie chodzi to sie zaczął śmiac
Jestem ciekawa czy może pracuje w jakimś innym szpitalu?
 
Jestem ciekawa czy może pracuje w jakimś innym szpitalu?
Wygląda na to że nie:-(
Sądzę że jest mu nie potrzebny jeszcze etap w szpitalu, bo pracuje w Dolmedzie i jeszcze w Centrum Leczenia Niepłodności na Bulwarze Ikara Invi-Med.:-(
Na kiedy masz temin, bo z tego Twojego suwaczka to nie mogę się połapać.
 
reklama
a ty gdzie bedziesz rodziła? bo ja właśnie mam dylemat

No i tu jest problem:(
Jak wiedziałam że Żórawski pracuje na Brochowie, to chciałam na Brochowie, ale po mojej "wizycie" tam w styczniu, to ten szpital raczej odpada.:-(
Na Kamieńskiego pracują idioci:-(
Zostaje Trzebnica, ale pod warunkiem że z małą wszystko będzie w porządku. Bo jak coś będzie nie tak to nie będę miała wyjścia i będę musiała "przecierpieć" w Brochowie.:-(
Swoją drogą takie duże miasto, a wyboru prawie żadnego:-:)-(
 
Do góry