reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam dwu i trzypaczki;))))))
U mnie juz nerw przed jutrzejszą wizytą i piątkowym USG:szok:Odebrałam wyniki i wygląda na to ze jest OK,Najważniejsza jest cytomegalia toxo i różyczka.Wyszło w IGM ujemnie a IGG dodatnie.W moczu śluz:sorry::szok:ale mysle ze tym mam sie nie przejmowac? A tak ogólnie to samopoczucie extra;) Mały bd ruchliwy,daje niezle popalic;)))))

liliti bd wszystko dobrze,najwazniejsze ze juz jest otoczony opieką.A Ty nawet nie myśl ze moze nie doczekać wnusi!!! Piękna ta wanienka.Tez na taką się skuszę;)))
ita85 tyle wyszło:szok:toxo rózyczkaIGM i cytomegalia IGG IGM po 24zł za jedno +morfo i mocz 18zł:szok: Trzymam kciukasy za USG i serduszko Tymonka.
Princesin witaj;)
badaicka:szok::szok::szok::szok:współczuję tego cholernego pyłu:angry:Wszędzie wlezie,mimo ze wsio jest poprzykrywane.Staraj sie nie przebywac i nie wdychac:eek:
cobra-Gratuluję!Miło bd miec p.sołtysową na forum;))
Paulka współczuję 8.znam ten ból:wściekła/y:
meg82 SIABA gratulacje po udanych wizytach;)
iiwka współczuję.Oby synuś szybko wrócił do zdrowia.
agast22 Bywa i tak.NAJWAZNIEJSZE ze Wam sie nic nie stało!!!Auto sie wyklepie.
Ania.Najwazniejsze ze wszystko jest ok;)Gratki
anecznik masz moje przyzwolenie:-D:-D:-DBadz nawet dwiema nogami ,jedz tyj i ładnie pachnij!!!:-D:-D:-D:-D Super wieści z wizyty!! Gratulacje!!
kajdusia gratuluję spełnienia marzen;)))))

Uffff udało mi się w miarę nadrobic.
Powodzenia na wizytach;))))
 
reklama
Zmykam powoli do pracy.....
Kochane za wszystkie dziś wizytujące trzymam mocne kciuki!!!! Samych dobrych wieści życzę!!!!
Boję się troche iść do pracy bo ta rwa kulszowa daje mi się we znaki...Po kilku godzinach w pracy tak mnie boli że szok...Nie wiem jak wytrzymam kolejne ponad 10 godzin...Wczoraj bolało mnie strasznie...ale po przespanej nocy i odpoczynku wszystko przeszło jak ręką odjął.....
cobra - mam nadzieję że mój przelew dziś już doszedł.....
liliti - napewno wszystko będzie dobrze z Twoim tatą....
kajdusia - wow fortepian...Super sprawa....Gratuluję serdecznie
paula - współczuję kłótni z mężem...Głowa do góry i bez stresu proszę....Twoje dzieciątko nie chce się stresować razem z mamunią
gniesha - Kochana dziś całym sercem jestem z Tobą i Stasiem....Niech jako Aniołek czuwa nad Wami....
 
Stasiu
[*]
śpij spokojnie i opiekuj się swoimi Rodzicami
Gniesha - wiele wiele sił dla Ciebie i Twego męża... bo to dla Was bardzo trudny dzień..
Jagódko
[*]
świeczuszka dla Ciebie
 
Ostatnia edycja:
A czemu Ty płacisz za te badania? Nie możesz ich na NFZ zrobić?

Wydaje mi się że jak chodzisz prywatnie do lekarza to za badania musisz płacić, bo na skierowaniu tak jest, że 100% płatne.
Musiałabyś iść do jakiegoś innego lekarza, żeby Ci wypisał skierowanie nowe i wtedy możesz zrobić na NFZ.
Ja tak robię, jak mam droższy zestaw badań, np te na początku, nie musiałam za nie płacić, bo mam w pracy abonament do Lim Ale jeżeli mam zrobić tylko morfologię i krew to szkoda mi zachodu o te 30zł i idę do przychodni najbliżej i płacę.
 
Lencja niestety mam taką rodzinna ze nie da mi skierowania a gin prywatny wiec tez nie da////
U to rzeczywiście z rodzinną lekarką kiepsko....
A nie możesz do innego rodzinnego pójść? Powinnaś dostać skierowanie bez problemu, czemu Ci lekarze tak wydziwiają..
Ja mam w tym temacie luksus, bo moim lekarzem rodzinnym jest przyjaciel mojego męża. Więc nie mam żadnych problemów... Dostaję skierowanie na wszystkie badania zalecone przez gin na prywatnej wizycie i nawet jeszcze więcej czasem. A w razie choroby to i w domu mnie odwiedzi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
To jest hiena a nie lekarka.Ale juz postanowiłam ze się przeniosę do tej która prowadzi moje dzieci.Ta zadnego skierowania nie załuje o co poprosze to wypisuje bez mrugnięcia okiem.Juz przeboleje do konca ciąży,jeszcze w sumie mi glukoza została do zrobienia a tak to tylko morf i mocz a to tylko 18zł.Zastanawiam sie tylko za co ten ZUS się płaci....
 
Do góry