reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie o poranku,
Mi też nie było dane się wyspać, bo mąż miał na 10 do pracy i oczywiście o 8 mnie obudził:-(
ewus2090 ja również mam nadal całą kosmetyczkę tabletek. Duphaston również nadal biorę 2xdziennie. Nie jestem pewna czy nie będę musiała go brać już do końca.:-(
liliti bardzo mi przykro z powodu Twojego taty:-( Trzymam kciuki żeby operacja się powiodła:-(
Kajdusia gratuluję zakupu:-) Zazdroszczę że macie tyle miejsca w domu, że wam wejdzie bez problemu fortepian:-) U nas byłby problem;-)
Od weekendu bardziej was podczytuję niż z wami piszę i coś dawno wydaje mi się że gosiagro nie pisała:-( Mam nadzieję że z mężem wszystko dobrze:-(
W ogóle mamy jakieś fatum ostatnio na forum, a teraz jeszcze liliti ma zmartwienie:-:)-(
Ja dzisiaj w ramach poprawy nastroju i odstresowania po DWÓCH dniach pracy:-p:-p wybieram się na zakupy. Oczywiście będę głównie oglądać Hello Kitty w H&M:-) ciekawi mnie czy nie którzy z tych sprzedawców na allegro to nie przesadzają z tymi cenami.
A póki co chwilowo pora pozmywać naczynia i ogarnąć trochę kuchnię:-(
Życzę wszystkim miłego dnia.:-)
Czy ktoś się dzisiaj wizytuje?
 
reklama
Stasiu
[*]
Jagódko
[*]

Nie doczytałam zaległości bo nie mam siły siedzieć przy kompie - wybaczcie.
Za wszystkie wizytujące trzymam kciuki &&&
 
Ja już po wizycie :-) w końcu ktoś dokładnie zbadał mojego malucha :-) wygląda że wszystko ok maluch rozwija się prawidłowo a wymiarowo jest idealny :-)waży już ponad 700g :szok: jest jeszcze ułożony pośladkowo ale ma jeszcze dużo czasu by się przewrócić :-)Data porodu też wróciła z ostatniego maja na 6 czerwca :-)
No i ptaszek nie odleciał, pułki co przynajmniej :-) ale już wiosna to ptaszki raczej przylatują niż odlatują :-)
 
Ostatnia edycja:
Stasiu
[*]

Jagódko
[*]



witajcie wieczornie:) wlasnie wypisalam na watku zamknietym o wplatach, 28 dziewczyn + ja.
mamy cala sume potrzebna na zamowiony wieniec.
mam nadzieje ze wiecej przelewow nie bedzie,bo bede musiala Wam zrobic przelewy zwrotne :)

moja droga, jeśli coś Ci zostanie to może jakiś ładny znicz dokupisz za pozostałą kwotę?

hej dziewczyny,
ja dzis kiepsko spałam o 5 sie obudziłam i już nie zasnełam:-( do tego boli mnie głowa:-( chyba martwie sie dzisiejszą operacja Taty.......ehh zawsze cos........pogoda za oknem dołująca a w piatek amm ostatni egzamin w sesji i nie mam siły sie uczyć:wściekła/y: dobrze ze Niunia ma sie dobrze w brzuszku. zycze Wam miłego dnia mamuśki.

trzymam kciuki za tatę, mam nadzieję, że wszystko dobrze pójdzie. Nie martw się za bardzo bo maleństwo też to przeżywa. Będzie dobrze, sama pisałaś, że tata jest w dobrych rękach.

ja dziś znów ociężała i w średnim nastroju...chyba poleżę i poczytam coś....
 
anecznik gratuluję dobrych nowinek:-)

Ania. ja miałam w poprzedniej ciąży też 148 po obciążeniu 50g potem poszłam na 75g i było ok. Podobno ten drugi test jest bardziej wiarygodny. Głowa do góry.

Ja już po badaniu hemoglobiny u synusia. Wszyscy byli pod wrażeniem bo cały czas śmiał się do pielęgniarki:-Dani jednej łezki:tak:a mama jaka dumna hihi
 
Ja już po wizycie :-) w końcu ktoś dokładnie zbadał mojego malucha :-) wygląda że wszystko ok maluch rozwija się prawidłowo a wymiarowo jest idealny :-)waży już ponad 700g :szok: jest jeszcze ułożony pośladkowo ale ma jeszcze dużo czasu by się przewrócić :-)Data porodu też wróciła z ostatniego maja na 6 czerwca :-)
No i ptaszek nie odleciał, pułki co przynajmniej :-) ale już wiosna to ptaszki raczej przylatują niż odlatują :-)
oj tak z samiutkiego rana takie fantastyczne wieści, oby tak dalej może dobra passa wróci:-)

Stasiu
[*]

Jagódko
[*]


ja dziś znów ociężała i w średnim nastroju...chyba poleżę i poczytam coś....
ja się wciągnęłam w czytanie "Zmierzchu" który polecałyście i już go prawie kończę gdyby nie to że w dzień nie za bardzo mam ja czytac to juz dawno bym skończyła, czekam właśnie na "Księżyc w nowiu"
 
Witajcie,
ja dziś tylko z jedną przerwą na toaletę:-) w nocy, ale nie mogłam spać. Wczoraj z moim A. oglądaliśmy Paranormal Activiti i na ciąże nie polecam, dobrze że noc się skończyła:rofl2::-D bo starczy już tego strachu. Ale jak ktoś lubi opętania i horrory to dobry film.
Gratuluję udanych wizyt:tak:
liliti, gosiagro - dużo zdrowia życzę Waszym rodzinom, trzymam mocno kciuki
agi78 - to już miałaś to badanie tak wcześnie w 19 tk?
Miłego dnia;-)


STASIU, JAGÓDKO
[*]
[*]
 
Ja zrobiłam to badanie bo akurat byłam w Polsce a wiem ze tu w UK trzeba bedzie sie nieźle o nie naprosić....Ale za 2 tygodnie znów bede w Polsce to zrobie je jeszcze raz....bo wiem że wtedy to będzie lepszy moment niz ten wcześniejszy....
 
Czesc dziewczyny ja mam kiepski nastrój wczoraj pokłócilam sie z meżem popłakałam sie i poszłąm spac okolo północy obudziłam sie z silnymm bólem wewnętrznej strony ud i tak mnie rwał kręgosłup nie wiedziaąłm co sie dzieje az bałam sie wstac i isc do toalety bo miałam jakas czarna wizje ze cos sie dzieje. Ale naszczescie przeszło moze po prostu za długo spałąm w tej sammej pozycji bo jak sie polozylam tak wstałam i lezałam tak samo....:-:)-:)-(
Dzisiaj wraca moja amam z Niemiec i po południu jade do niej i bede na nia czekactroche jej odświeze w mieszkanku.... planowałam dziisja jakies zakupki dla naszej księżniczki ale jakos mi sie odechciało.... ale kto wie moze cos jeeszcze mi w tej główce zawita dzisiaj :tak::tak::-D:-D

Dziewczyny gratuluje udanych wizyt,

nie wiem czy do jutra jeszcze zajrze bo jak pojade to wroce raczej dopiero jutro...

ale całym sercem jestem dzisiaj z Gniesha i Stasiem zapalę świeczke za jego drogę do Nieba
a jutro jestem całym sercem takze z krakowianka i jej Jagódką
tzrymajcie sie Kochane dzielnie i do jutra:);-);-);-)
 
reklama
Witam!
Ja dziś też się budziłam w nocy a rano o 8 już siedziałam u dentystki nikomu nie życze leczenia kanałowego w ciąży chodze z tym zębem od początku ciąży i jeszcze nie zaplombowany wypełnia po jednym kanale na wizyte bo się boi żeby zapalenie się nie zrobiło a bez zdjęcia to trzeba czekać na reakcje ale na szczęście na następnej 6 wizycie będzie wkońcu plombka!
cobra-jak zostanie kaski to tak jak pisała karo kup ładny znicz mój przelew skoro wczoraj nie przyszedł to dopiero dziś wpłynie ale płaciłam w agencji pko nie przez internet więc przeważnie dochodzi na drugi dzień.
Jagódka
[*]

Staś
[*]
 
Do góry