reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dziękuję za wszystkie świeczuszki zapalone dla JAGÓDKI na tym forum i na forum pamiętajmy.

Powiem wam tyle, że właśnie od 3 dni odciągam pokarm, bo mam go tyle, że mogłabym wykarmić pół oddziału noworodków. Szkoda, ylko, że nie mam komu go dać, że mój aniołek z ego nie może skorzystać. Tak wiele bym oddała żeby do mnie wróciła.

Pozdrawiam i całuję wasze maleństwa
 
reklama
dzień dobry!

Stasiu - świeczka dla Ciebie [*]

Ania - teraz musisz zrobić test z 75 g glukozy - jest bardziej wiarygodny, ale pokaż oba lekarzowi na wizycie - może zalecić Ci dietę:sorry2: ja miałam 176 po 1 godzinie po 50g:tak:
Liliti - trzymam kciuki za udaną operację Taty:sorry2:
Anecznik - no to gratuluję zdrowego :jednak: Synka:-)
Eagle - ja właśnie od wczoraj czytam "Księżyc w nowiu" - zaskakująca ta druga część:confused:


zmykam ogarnąć troszkę domek, bo się koleżanka zapowiedziała na dziś

miłego dnia i powodzenia na wizytach
 
Anecznik - super wiadomości :-D ciekawe czy po porodzie nadal ptaszek będzie :-)
Krakowianko - wszystkie o Tobie myślimy ciepło i o Jagódce też, mam nadzieję, że jakoś sie trzymasz przed jutrem :-( jesteś cudowną kobietą, a radość jeszcze do Ciebie powróci :tak:
 
Dziękuję za wszystkie świeczuszki zapalone dla JAGÓDKI na tym forum i na forum pamiętajmy.

Powiem wam tyle, że właśnie od 3 dni odciągam pokarm, bo mam go tyle, że mogłabym wykarmić pół oddziału noworodków. Szkoda, ylko, że nie mam komu go dać, że mój aniołek z ego nie może skorzystać. Tak wiele bym oddała żeby do mnie wróciła.

Pozdrawiam i całuję wasze maleństwa
Nie dostałaś tabletek na zahamowanie produkcji pokarmu?
Nie kazali Ci odwiązywać piersi bandażem?
 
anecznik gratuluję dobrych nowinek:-)

Ania. ja miałam w poprzedniej ciąży też 148 po obciążeniu 50g potem poszłam na 75g i było ok. Podobno ten drugi test jest bardziej wiarygodny. Głowa do góry.

Ja już po badaniu hemoglobiny u synusia. Wszyscy byli pod wrażeniem bo cały czas śmiał się do pielęgniarki:-Dani jednej łezki:tak:a mama jaka dumna hihi

dziękuję wszystkim za słowa otuchy...tak się przeraziłam dziś tym wynikiem..a w tym laboratorium to nie wiem jakie normy podają- tylko ludzi straszą...Jutro zapisałam się na 75g zobaczymy...Mam nadzieję, ze będa jak u Ciebie Gosiu.

Dziś mamy urodziny w rodzinie i będzie mega pyszny tort "Czarny Las" ech...ale się poświęcę i nie zjem...trudno się mówi, Helenka najważniejsza...od rana podjadam warzywa i owoce, a teraz musli ;-)

Gosiu, pogratuluj sunusiowi ode mnie odwagi :rofl2:Wczoraj trójka chłopców w wieku ok.5-6 lat miała pobieraną krew...oj się działo w tym laboratorium...jednemu dziecku się nie udało... tak szalał...biedne dzieciaki!
 
Ja już po wizycie :-) w końcu ktoś dokładnie zbadał mojego malucha :-) wygląda że wszystko ok maluch rozwija się prawidłowo a wymiarowo jest idealny :-)waży już ponad 700g :szok: jest jeszcze ułożony pośladkowo ale ma jeszcze dużo czasu by się przewrócić :-)Data porodu też wróciła z ostatniego maja na 6 czerwca :-)
No i ptaszek nie odleciał, pułki co przynajmniej :-) ale już wiosna to ptaszki raczej przylatują niż odlatują :-)
Gratulacje! Moja dziewczynka ułożyła się poprzecznie, ale nie znam ani wagi, ani cm...nastepnym razem już nie odpuszczę ;-)
 
Ja już po wizycie :-) w końcu ktoś dokładnie zbadał mojego malucha :-) wygląda że wszystko ok maluch rozwija się prawidłowo a wymiarowo jest idealny :-)waży już ponad 700g :szok: jest jeszcze ułożony pośladkowo ale ma jeszcze dużo czasu by się przewrócić :-)Data porodu też wróciła z ostatniego maja na 6 czerwca :-)
No i ptaszek nie odleciał, pułki co przynajmniej :-) ale już wiosna to ptaszki raczej przylatują niż odlatują :-)
gratuluje
no to juz zostanie chlopcem:tak:

Ewus snilo mi sie ze dwie dziewczynki mialas hihi, kto wie co zobaczysz w piatek
a teraz nie marudz tylko lykaj te tabletki na zdrowie twije i dzieciaczkow;-)

Zdec no ciagle cos siedzi na forum i pecha przynosi, musimy chyba jakies odczynianie zrobic
z tym moze musimy na czarna wiedzme poczekac
a kysz, sio niedobre

ja od wczoraj kloce sie z tym kims kto byl kiedys moim mezem a teraz zrobil sie cholernym egoista
siedzi w domu od kilku dni bo chory jest i ciagle narzeka
a to glowa boli, oczy itd
wczoraj biegalam przy nim i mu ziolek parzylam ale miarka sie przebrala po tym jak kazal mi spac na kanapie "zeby nie zarazic", ciagle mu malo
dziala mi na nerwy
jeszcze na dodatek nie wie czy pojedzie ze mna jutro do PL na weekend bo on sie tak zle czuje
wcale nie musi, nie wiem czy nie zostane dluzej u mamy zeby odpoczac
tylko kurcze za 2 tyg przeprowadzka wiec musze tu byc
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry