reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dzień dobry! Też dziś nie mogłam spać i od 6 jestem na nogach :/ zamiast się teraz wysypiać na zapas ;)... eh.

Ania. hm to dziwne, bo ja glukozę po 50g i 1h miałam 116, a norma podobno do 140 -lekarz powiedział, że wszystko w porządku..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oj i mam podniesioną glukozę...norma 106 a ja mam 148 (po tym teście z 50g obciążeniem glukozy)...mam się martwić? Dziś zadzwonię do lekarza co teraz...:-(
Norma jest do 140 mg/dl, więc przekracza nie wiele. Póki co się nie martw, pewnie czeka Cię dieta. No i trzeba będzie test powtórzyć z 75 g glukozy z tego co kojarzę.
 
Dzięki dziewczyny...jutro zapisałam się na ten test z 75g...u mnie norma widnieje w przedziale 74-106... ech...
 
Ja już nie spięgrubo od godziny....Nie mogę coś spać ostatnio....Nie wiem ale jestem na etapie zamartwiania się ....jak tylko rano się przebudze na chwilke to już nie zasnę bo odrazu myśle czy z maleńka dobrze....Ale teraz właśnie czuję jak się delikatnie wierci w brzuszku więc jestem troszkę spokojniejsza.....Cyba jest zadowolona bo zjadłam już płatki na mleku bo taka głodna byłam....jeszcze bym coś schrupała ale poczekam ze śniadankiem na mojego P., który narazie sobie mocno chrapie.....
Nie wiem co się dzieje...że się tak martwię....Napewno z maleńką wszystko ok....
Dziewczyny co do glukozy....To ja ja miałam robiona ale jak byłam w 19 tygodniu ciązy i się zastanawiam czy mam dobry wynik ...bo przed obciążeniem miałam 69 a po obciązeniu bodajże 72....Praktycznie nic nie urosło...Wiem ze norma jest od 70 do 140 ale zastanawiam się czy taka niska jest ok....Poza tym po obciążeniu glukozą nic mi praktycznie nie urosło....Będę w Polsce za 2 tygodnie to zrobię kolejny raz.....Wtedy tak jak pisałam był dopiero 19 tydzień.....
Jagódko
[*]

Stasiu
[*]
 
Też już nie śpię ale u mnie to normalka że po 7 budzę się i nie moge juz zasnąć:-(. dzisiaj czuję się już troszkę lepiej ale katarek jeszcze jest.

Ja mam dopiero zamiar robić tą glukozę bo 10 marca mam wizytę i musze przynieść wyniki.

ita85- ostatnio jak robiłam morfologię to pielęgniarka mi powiedziała że nie trzeba przychodzić na głodnego (wystarczy nie jeść 2 godzin przed pobraniem krwi).

Jagódko
[*]

Stasiu
[*]
 
Ostatnia edycja:
Witajcie z rana :)Widzę, że część z Was nie może spać, a ja dla odmiany do kilku dni wreszcie mogę. Nawet już drugi dzień z rzędu na poranne wczesne śniadanie się nie budzę tylko śpię do 9.
Dłużej się nie da bo głód budzi:sorry2:
Obudziłam się dziś z wizją chałki, to się chyba nazywa zachcianka. Nie jadłam jej tak długo, że już nawet nie pamiętam, a teraz od przebudzenia za mną chodzi. Nie pozostaje więc nić więcej jak się ubrać i pójść do sklepu. Mam nadzieję, że gdzieś taką dostanę ;-)

Dzięki dziewczyny...jutro zapisałam się na ten test z 75g...u mnie norma widnieje w przedziale 74-106... ech...

Spokojnie, ta norma to norma jaką się często podaje w kontekście glukozy na czczo, tak jak Ci już dziewczyny pisały po godzinie norma jest do 140. Nie denerwuj się jutro przed testem z obciążeniem 75g bo stres może wpływać na podniesiony poziom cukru! Więc jutro od samego rana luzik:-):-):-)
 
hej dziewczyny,
ja dzis kiepsko spałam o 5 sie obudziłam i już nie zasnełam:-( do tego boli mnie głowa:-( chyba martwie sie dzisiejszą operacja Taty.......ehh zawsze cos........pogoda za oknem dołująca a w piatek amm ostatni egzamin w sesji i nie mam siły sie uczyć:wściekła/y: dobrze ze Niunia ma sie dobrze w brzuszku. zycze Wam miłego dnia mamuśki.
 
Witam sie przy kawce i sniadanku, i zaraz uciekam do pracy
Stasiu, Jagodko
[*]
[*]


Gratuluje wizyt i trzymam kciuki za dzisiejsze!

Kajdusia super z tym fortepianem, macie juz honorowe miejsce w salonie? A co z pianiniem?:-)

milego dnia dziewczyny :tak:
 
reklama
witam porannie z kaweczką bo i ja cos się dzis nie wyspałam

No i kupujemy ten fortepian!!! Tak bardzo się cieszę!!! Pochwaliłam się i uciekam, bo jeszcze sporo dziś roboty przede mną, ale jutro będę z Wami od rana, bo mam wolne :-)
och super że takie zakupy udane:-)

hej dziewczyny,
ja dzis kiepsko spałam o 5 sie obudziłam i już nie zasnełam:-( do tego boli mnie głowa:-( chyba martwie sie dzisiejszą operacja Taty.......ehh zawsze cos........pogoda za oknem dołująca a w piatek amm ostatni egzamin w sesji i nie mam siły sie uczyć:wściekła/y: dobrze ze Niunia ma sie dobrze w brzuszku. zycze Wam miłego dnia mamuśki.
kochana trzymamy kciuki, będzie dobrze

ech a u nas póki co pogoda nie za ciekawa, a tak myślałam znowu o jakimś spacerku, zobaczymy co będzie później
miłego dzionka brzuchatki:-)

Stasiu
[*]
Jagódko
[*]
 
Do góry