reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

hej dziewczynki,
paulka proszę o dodanie mnie do grupy ;-)
dziękuję wszystkim za wsparcie i dobre słowo dla mojego Taty, jutro bedzie operowany, jest w dobrych rękach także wierzę ze bedzie dobrze......
mój kochany mąż chcia mi poprawić humor wiec zabrał mnie na zakupki dla naszej Niuni.........kupilismy całą wyprawkę :-) :
- wanienkę z wyrofilowanym leżaczkiem dla niemowlaka a jak bedzie siedzieć już to ma siedzisko z drugiej strony z oparciem
- myjki i okrycia kąpielowe
- kosmetyki i pierwsze pampersy
- mięciutki kocyk
- nożyczki do paznokci, szczoteczkę do glówki,gruszke i smoczek uspokajający, taki przypominający cycusia ;-) (dla karmionych piersią )
-laktator i buteleczki
- no i oczywiście koszulki, kaftaniki, śpioszki i pajacyki - wszystko mięciutkie i w slicznych pastelowych kolorkach :happy:

oj jak na to patrze to ciesze sie na myśl ze za 4 miesiące to maleństwo cudownie pachnące bedzie już z nami.....:tak:

czy wam też brzuszek rośnie z dnia na dzień??? ja mierze na wysokości pępka i przybywa po cm co chwila :eek:

jutro kciuki zaciśnięte za Twojego tatę!!!
a wypraweczka już niezła:tak: dobrze mąż zrobił że Cie na zakupy zabrał:-)
ja brzuszka nie mierzę centymetrem ale rośnie:-D oj w coraz mniej ciuszki wchodzę, a wczoraj gumkę ze spodni ciążowych przesuwałam bo już mi ciasno było, choć w zeszłym tygodniu mi zjeżdżały:-p:-p:-p
 
reklama
Witajcie, byłam w piątek na usg i dowiedziałam się, że będzie chłopiec:-). Cieszę się, bo razem z mężem byliśmy przekonani,że to będzie chłopiec. Ale dowiedziałam się jeszcze, że mój maluszek ma prawdopodobnie okręconą pępowinę wokół szyi, a jakby tego było mało, jest ułożony pośladkowo:-(. Bardzo się boję, że jeśli będzie chciał sie przekręcić, bardziej zakręci pępowinę. Jakby tego było mało, mój lekarz jest na urlopie do 3 marca. Co mam robić? Może któraś z Was była w podobnej sytuacji??

gratuluję chłopaczka:-) niestety jak to jest z pępowiną to nie wiem, choć słyszałam że maluszki w 6miesiącu bawią się nią, zaciskają- w ten sposób dostarczają sobie adrenaliny:-D:szok::-D nieźle co?a przekręcić to jeszcze się może!
 
No i kupujemy ten fortepian!!! Tak bardzo się cieszę!!! Pochwaliłam się i uciekam, bo jeszcze sporo dziś roboty przede mną, ale jutro będę z Wami od rana, bo mam wolne :-)
 
lena wanienka kosztowała 80 zł, ale przekalkulowałam sobie i mysle ze sie opłaca bo jest dla dzieciaczka malutkiego i dla siedzacego do 15 kg wiec troche posłuży i bezpiecznie maluch może sie kąpać . jesli chodzi o ten leżaczek który jest w środku to dla mnie bo nie mam tyle sieły co mąż zeby maluszka trzymac na rączce i myć :happy:
 
witajcie wieczornie:) wlasnie wypisalam na watku zamknietym o wplatach, 28 dziewczyn + ja.
mamy cala sume potrzebna na zamowiony wieniec.
mam nadzieje ze wiecej przelewow nie bedzie,bo bede musiala Wam zrobic przelewy zwrotne :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam porannie :-D coś dziś spać nie mogłam i od godziny na nogach jestem :rofl2: normalnie o takiej porze to bym nigdy nie wstała :-p udało mi sie już płatki i kanapki zjeść, a nawet 8 nie ma :-D robić też mi się nic nie chce, więc pewnie polecę poczytać.

Cobra - mamy super organizację :laugh2:

Staś (*)
Jagoda (*)
 
Oj i mam podniesioną glukozę...norma 106 a ja mam 148 (po tym teście z 50g obciążeniem glukozy)...mam się martwić? Dziś zadzwonię do lekarza co teraz...:-(
 
reklama
witam z rana:)
ja idę właśnie na morfologie, a taka głodna jestem ze chyba kanapkę do torebki wcisnę żeby zraz po wyjściu zjeść:-p

Aniu pewnie dostaniesz jeszcze raz do zrobienia badanie z obciążeniem 75g glukozy, ja się na tym nie znam, ale poza tym że idę na morfologię to odbieram właśnie wyniki tej glukozy i się też boję:-(

Stasiu[*]
Jagódko[*]
 
Do góry