reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

badaicka współczuję , znam ten ból...ale pomysl jak niedługo będziesz miała ładnie:-):-):-)

ita to fakt,jest 250zł ale na tą kartę jest 200zł, tak czy tak tanie to nie jest:-:)-(

chciałam Was zapytać,tzn te które noszą okulary,czy Wam tez wzrok "poleciał" bardziej? Kurcze, miałam okulary ale nosiłam tylko do jazdy samochodem ale teraz już muszę nakładać do komp,do oglądania tv no i oczywiście bez moich brylków nie siadam za kółko:-):-)

zgadniajcie co zaraz wchłonę???.....pączusia!!!!:-D:-D:-D:-D:-D
nie mogłam się oprzeć i kupiłam
 
reklama
cobra18 to proszę propozycja zostania Sołtysem :-) nic tylko gratulować:tak:

dorotka28de życzę zdrówka

Ja znów niewyspana:no:wczoraj wogóle kiepsko się czułam- bolał mnie brzuch jakoś tak dziwnie i krzyże, a nawet poniżej krzyży taki rozrywający ból:szok: masakra... W nocy ten ból wlasnie nie dał mi spać:no:po prostu płakałam z bólu:-(nie wiem co się dzieje:eek:jak nie ustąpi musze gdzieś z tym pędzić bo zaczynam się martwić. Jak na złość moja ginka od dziś ma urlop, dobrze ze oddział na urlop nie poszedł:szok::-D
mam ndzieję że jest już lepiej, bo jak płakałaś z bólu to musiało być nieciekawie:no:

ita85-już jesteś przyjęta
dziękuję:-)
paulka82 oby ta ósemka dała o sobie zapomnieć chociaż na czas ciąży, ja naszczęście mam już wszystkie 4:-) ale co to ból zębów czy dziąseł to wiem:no:, więc szczerze współczuję:-(

ja dziś rano byłam na glukozie:eek: brrr było to straszne. samo jej wypicie może nie tak bardzo, bo skorzystałam z Waszych rad i dodałam sok z cytryny, ale na czczo 3 godziny to już dla mnie masakra:szok: dobrze że mąż mógł mnie zawieźć. jutro idę po wyniki, a przy okazji muszę jeszcze morfologie zrobić. mam nadzieję że będzie dobrze, choć boję się o te wyniki:no:
w środę mam kolejne USG, lekarz jeszcze raz będzie badał serduszko Tymonka, wyjątkowo będę miała robione w szpitalu, może uda mi się porodówkę zobaczyć:ha
 
neti79 fakt, słyszałam że jak się ma kartę stałego klienta to jest taniej, ja nie miałam:-(
a pączkusia wcinaj:-) życzę smacznego:-)

Co do remontów to ja jestem w trakcie :rofl2::rofl2::rofl2:
mąz własnie szlifuje pierwsza warstwe szpachli :szok::szok::szok:
pył jest dosłownie wszedzie-bbbłłłłłłłłeeeeeeeeee

oj my też musimy zabrać się za gładzie, i wogóle za remont pokoju dla synusia,ale jeszcze trochę gotówki musimy nazbierać.
 
chciałam Was zapytać,tzn te które noszą okulary,czy Wam tez wzrok "poleciał" bardziej? Kurcze, miałam okulary ale nosiłam tylko do jazdy samochodem ale teraz już muszę nakładać do komp,do oglądania tv no i oczywiście bez moich brylków nie siadam za kółko:-):-)

zgadniajcie co zaraz wchłonę???.....pączusia!!!!:-D:-D:-D:-D:-D
nie mogłam się oprzeć i kupiłam

ja noszę soczewki kontaktowe i nie zauważyłam pogorszenia ... chociaż może trochę w pracy przy kompie ....

a jak tam pączuś?
 
pączuś pyszniutki:-) i jeszcze mam ochote zapić go colą...ależ jestem okropna, ale chociaż tak ciut ciut:-)

na colę w ciąży też niejednokrotnie miałam ochotę, choć mały łyczek:-p ale teraz jak mam problemy z ciśnieniem to nawet herbaty nie piję, coli tym bardziej:-(
 
Sealet - jaka duuża Twoja "maleńka":-) gratuluję:tak:
tak piszecie o tych ubrankach - muszę się za to w końcu zabrać:sorry:
Emalia - będzie dobrze - stres jest tylko na początku:sorry:
Ola_fasola - no to pewna dziewczynka - gratuluję:-) co do gronkowca - rozumiem, że wyszedł w moczu - ja nie mam:sorry: i życzę powodzenia w doborze pracownicy:eek:
Siaba - gratuluję córci - jakiś "babiniec" sie dzis posypał:-D:-D:-D
Meg82 - no Tobie to gratuluję synka - przy tej ilosci dziewczynek to w czerwcu chłopak jest "towarem deficytowym":-D:-D:-D
Liliti - zdrowia dla Taty - mam nadzieję, że wszystko bedzie dobrze:-(

ja dziś cały dzień nad "Zmierzchem" - wczoraj zaczęłam czytać i chyba dziś już skończę

spokojnej nocy:tak:
 
reklama
ja uciekam spać, zajrzę z samego rana, gdyby ktoś chciał jeszcze dołączyć do grupy zamkniętej no i oczywiście wpłacić pieniążki dla Jagódki :-)
 
Do góry