reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
więc rozumiesz juz o co chodziło, to nie było jakkolwiek złośliwe:tak:
Paulka ja nic nie odebrałam jako jakąkolwiek złosliwość. Może czegoś nie doczytałam. Nie zaglądałam do was to fakt, ostatnie 3 tygodnie zrobiłam sobie wolne od BB, przygniotły mnie własne problemy i obowiazki,(jedynie starałam się dodawać nowe osoby do grupy - Cobra nawet nie wiedziała, że jest członkiem tej grupy) ale za każdym razem jak wchodzę, to z przyjemnością czytam co tam u was słychać, choć nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego, bo bardzo dużo piszecie.. Niestety ostatnio co zaglądnełam, to czekały na mnie bardzo złe wieści. Zdaję sobie sprawę, że nie jestem już jedną z was, dlatego zbierałam się z przekazaniem administrowania grupą tylko nie wiedziałam komu, czy obciążać Kasiulkę, czy kogoś innego, miałam nawet o tym dzisiaj pisać, ale same mnie uprzedziłyście.
Paulka jak nie kojarzysz czyjegoś nicka, to sprawdzaj go zanim dodasz do zamkniętego, bo ja miałam sporo dziwnych osób, które w ogóle na czerwcówkach nie piszą. Dlatego czasem schodziło parę dni zanim dodałam kogoś do zamknietego. Czy ty paulka chcesz się opiekować zamknietym forum czy może Kasiulka albo ktoś inny? Myślę, że pozostaniemy przy starej grupie a dodamy tylko posty z tej nowej. Tę starą grupę mysle, że dobrze skonfigurowałam pod względem bezpieczeństwa i jest w kategorii Termin porodu.
 
Ostatnia edycja:
kpi ładne łóżeczko:) widze,że wiekszość z nas ma podobny gust i wybieramy podobny styl tyle że inne kolorystycznie
Powodzenia wszystkim w dokonywaniu wyborów,a stety lub nie jest w czym...:tak::-D
Czytałam,że dziewczyny szaleją z ubrankami,to takie słodkie i wcale się nie dziwię.Jak ja zacznę szaleć to nie wiem kto mnie zatrzyma:-D:-D:-D
koriander to super,że niedługo będziecie już na nowym
kajdusia to słodkie:)ciuszki na pewno są śliczne
 
Ostatnia edycja:
kpi tutaj: Forum BabyBoom - Czerwiec 2010

No mysle ze tak powolutku zaczniemy tam sypiac, nie wiem czy za 2 tygodnie to zalezy od kuchni... Bardzo jestem ciekawa twoich wrazen z gotowania na indukcyjnej, kiedys mialam okazje z takiej kuchni korzystac i bardzo mi sie podobalo :tak:

Kajdusiu pewnie kiedys wkleje zdjecia :tak:

dzięki
życzę żeby było to jak najszybciej ;)

kpi musisz kliknąć w ten link, który podała koriander a potem poprosić o dodanie do grupy, a ja zaraz Cie przyjmę :-)

juz wysłałam prośbe ;)

kpi ładne łóżeczko:) widze,że wiekszość z nas ma podobny gust i wybieramy podobny styl tyle że inne kolorystycznie
Powodzenia wszystkim w dokonywaniu wyborów,a stety lub nie jest w czym...:tak::-D
Czytałam,że dziewczyny szaleją z ubrankami,to takie słodkie i wcale się nie dziwię.Jak ja zacznę szaleć to nie wiem kto mnie zatrzyma:-D:-D:-D
koriander to super,że niedługo będziecie już na nowym
kajdusia to słodkie:)ciuszki na pewno są śliczne

tak, tak, masz rację - stety lub nie ...
ja sie boję, ze jak się rozkręce ... to nic mnie nie zatrzyma ... tak jak Ciebie ;)
 
Jagódko [*]
Stasiu[*]


Śpijcie słodko Aniołeczki

oczywiście jestem za wianuszkiem dla Jagódki, proszę również o przyjęcie do grupy

Mam pytanie do torunianek albo bydgoszczanek,
gdzie można zrobić usg 4D.
Wiem,że w Toruniu to w NL 200 zł ale innego miejsca w Toruniu nie znalazłam. A jak jest w Bydgoszczy?

neti w Bydgoszczy nie wiem:-( ale w Toruniu to chyba tylko Nasz Lekarz, piszesz że 200zł, a ja płaciłam 250:confused2:

Gosiagro bądźcie silni, trzymam kciuki!!!oby ta chemia była pierwsza i ostatnia!!!


napisze jeszcze tylko o bratowej męża, bo wkońcu mamy wiadomości - wczoraj o 23:30 po 38 godz porodu zakończonego cesarką urodziła się Zosia - 4 kg i 60 cm:-)

te 38 godzin to jakieś przegięcie, ważne że wszystko dobrze się skończyło

Kasiulka_1980 kciukasy za mamę zaciśnięte, ważne że zbili to ciśnienie

Olimpia72 za badania krwi i moczu zapłaciłaś tak dużo:szok::szok::szok:??? ja nawet jak z toxoplazmozą robiłam to mi tyle nie wyszło;. musiałaś ich mieć duuuużo:szok:

liliti za Twojego tatę również trzymam kciuki. musicie Go teraz wspierać i pomóc Mu przejść przez ten trudny czas

dlaczego na naszym forum tyle nieszczęść naraz:angry:???

ja mam zakaz zamawiania ;(bo mam ponad 600 nie licząc bodów, skarpetek, czapeczek;)ale jak tu się nie oprzeć takim pięknościom;(
WOW:szok: 600 szt to już nieźle:-p:-p:-p będziesz miała w co stroić:-D

Princesin24 witaj wśród nas:-) myślę że wszystkie obawiamy się tego czy odołamy, szczególnie gdy spodziewamy się pierwszego dziecka.będziemy się wspierać tu na forum:tak::tak::tak:
 
Kochaniutka , piękne zaproszonka. Ja w kiosku takie zwykłe kupiłam. Chyba mi hormony walą na główkę, bo wczoraj rozwieźliśmy te zaproszenia a dzisiaj od rana ryczę i mam wątpliwości. Cyba sie boje, pomimo ,że to drugi raz.
Słoneczko drugi raz jest jeszcze gorszy niz pierwszy :-D:-D:-D:-D
poczekaj do dnia slubu wtedy dopiero bedziesz miała steres i watpliwosci:-D:-D:-D
ale głowa do góry bedzie dobrze.Wiem to z własnego doswiadczenia ;-)
 
reklama
Paulka ja nic nie odebrałam jako jakąkolwiek złosliwość. Może czegoś nie doczytałam. Nie zaglądałam do was to fakt, ostatnie 3 tygodnie zrobiłam sobie wolne od BB, przygniotły mnie własne problemy i obowiazki,(jedynie starałam się dodawać nowe osoby do grupy) ale za każdym razem jak wchodzę, to z przyjemnością czytam co tam u was słychać, choc nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego, bo bardzo dużo piszecie.. Niestety ostatnio co zaglądnełam, to czekały na mnie bardzo złe wieści. Zdaję sobie sprawę, że nie jestem już jedną z was, dlatego zbierałam się z przekazaniem administrowania grupą tylko nie wiedziałam komu, miałam nawet o tym dzisiaj pisać, ale same mnie uprzedziłyście.
Paulka jak nie kojarzysz czyjegoś nicka, to sprawdzaj go zanim dodasz do zamkniętego, bo ja miałam sporo dziwnych osób, które w ogóle na czerwcówkach nie piszą. Dlatego czasem schodziło parę dni zanim dodałam kogoś do zamknietego. Czy ty paulka chcesz się opiekować całym połączonym forum? Czy może zostać stara nazwa Czerwcówki 2010, czy wolicie nową Czerwiec 2010? Tę starą grupę mysle, że dobrze skonfigurowałam pod względem bezpieczeństwa i jest w kategorii Termin porodu. Chciałabym to wiedzieć zanim napiszę maila do Admina.

Ewitko po pierwsze to cały czas należysz do nas i wiedz,ze bardzo się cieszymy jak do nas zaglądasz i piszesz:-)
Myślę,ze należałoby po prostu dodać ten jeden wątek z Czerwiec2010 do Czerwcówek 2010 tak będzie najłatwiej, i jeśli nikomu to nie przeszkadza to mogę się opiekować całym połączony forum,a jeśli masz ochotę to zostań nadal opiekunką forum zamkniętego.
Co do dodawanych nicków, to raczej kojarzę wszystkie które dodaje, a jeśli nie będę któregoś pewna to sprawdzę, dzięki za radę:-)

ita85-już jesteś przyjęta
 
Ostatnia edycja:
Do góry