reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

:-) a ja dziś robiłam remontowe ustalenia, coś strasznego :szok: ja nie wiem jak tu przecierpieć te remonty :-D ale tak sie zorientowałam, że w sumie to ostatni dzwonek, bo jeszcze jako tako mam siłę cokolwiek robić :-p chociaż nie za bardzo, bo pół dnia mnie brzuch bolał i był taki napięty, twardy :-( a myślałam, ze już mam ten problem z głowy.

Dzisiejszym wizytówkom gratuluję dobrych wiadomości :tak: mam nadzieję, że co najgorsze to już za nami. Zresztą nie może być inaczej :-D:-D
 
reklama
Hej, widzę, że założyłyście równoległą zamkniętą grupę. Może teraz dla porządku je jakoś połączyć i przekażę komus moderowanie? Macie jakiś pomysł? Mogę napisać do administratora, żeby to zrobił.
 
Ostatnia edycja:
Szkoda, że od nowa zakładałyscie grupę zamknietą, skoro taka już jest, własnie miałam zamiar przekazać ją którejś z was do moderacji. Może teraz w takim razie je jakoś połączyć? Macie jakiś pomysł? Mogę napisać do administratora, żeby to zrobił.

Myślę, że połączenie obu grup i przekazanie jednaj z nas jest bardzo dobrym pomysłem. :tak: bo szkoda, żeby tamta grupa sie zmarnowała skoro jest tam już o nas tyle informacji i zdjęć :-)
 
Witam,

włąśnie wróciłam od lekarza, miałam robione USG 3D. Wszystkie narządy w normie i co najważniejsze nadal jest DZIEWCZYNKA :) i mam nadzieję że tak już pozostanie i w czerwcu przyjdzie na świat mała Małgośka. Uff strasznie stresujące są te wizyty. Lekarz pochwalił małą za mega ruchliwość - waga aktualnie 560 g.
Kajdusia - bardzo chętnie ale w ten weekend niestety nie mogę - poprzedni byłam na Lecha bo Marcina nie było a teraz mamy jechac do teściów
Daj znać jak będziesz następnym razem bo bardzo chetnie sie spotkam.

Pzdr.
Basia

A gdzie robiłaś to USG 3D? Gratuluję wizyty
 
Witam wszystkie Mamuśki:)
Nie pisałam do Was już chyba pare miesięcy, które upłynęło mi niestety na leżeniu ,ale już jest dobrze.W piątek dowiedzieliśmy się ,że będziemy mieć synka także święto w rodzinie bo od 36 lat same baby się rodziły:) Oczywiście termin porodu też nam przyśpieszyli z 22.06 na 17.06 więc już się nie możemy doczekać. Pozdrawiam Wszyskie Dziewczyny z BB.
 
Mala dostala wlasnie czkawki i tak sie jakos ulozyla ze mnie okrutnie zaczelo laskotac... maz nie wiedzial co sie dzieje jak sie zaczelam ze smiechu zwijac :-p:-D Ale to dziwne uczucie :-D

Siaba gratuluje zdrowiutkiej Malgoski! Teraz to juz musicie z Kajdusia w ten sam dzien urodzic, bedzie nowe pokolenie "blizniaczek" Malgosiek :-):-)

meg82 witaj po dluuugiej przerwie i zagladaj czesciej! Gratuluje synka :tak:

Olafasola oby nowa kandydatka okazala sie ta wyjatkowa i trafiona!

Pomysl z polaczeniem list: bardzo dobry :happy:
 
Witam wszystkie Mamuśki:)
Nie pisałam do Was już chyba pare miesięcy, które upłynęło mi niestety na leżeniu ,ale już jest dobrze.W piątek dowiedzieliśmy się ,że będziemy mieć synka także święto w rodzinie bo od 36 lat same baby się rodziły:) Oczywiście termin porodu też nam przyśpieszyli z 22.06 na 17.06 więc już się nie możemy doczekać. Pozdrawiam Wszyskie Dziewczyny z BB.
Kochana masz taki sam termin jak ja:):-)
 
Kasiula1980 - sprzęt do USG 3D ma mój lekarz na wyposażeniu gabinetu - aktulanie przymuje na ul. Boranta 15 w Przychodniach Naramowickich.

Pzdr.
Basia
 
sealet gratuluję takiej pokaźnej dziewuszki:-)
Siaba Tobie też dobrych wiadomości po wizycie:-)

Gosiu będzie dobrze:-:)-( Szkoda że nie możesz teraz być przy mężu...:-(
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie.

Trochę się dzisiaj zasiedziałam w pracy, ale baaardzo dużo zrobiłam:szok: Zostałam wychwalona na wszystkie strony:-D:-D Może dostanę więcej kaski, bo szefowa to słyszała:-):-) Ale zobaczymy:tak:
Wczoraj też udało nam się kawałek od domu wynająć garaż, nie mieliśmy wyjścia, żeby nam całkowicie nie rozkradli samochodu;-)
Czekam na przyjęcie mnie do grupy zamkniętej:-)
Pozdrawiam was serdecznie,
Wracam do robienia obiadu, bo zaprosiłam znajomych na obiad:-)
 
reklama
Hejka, widzę, że założylicie równoległą zamkniętą grupę. Szkoda, że od nowa, skoro taka już jest, może trochę zaniedbywana przeze mnie, ale na bieżąco dodawałam osoby sprawdzając je wcześniej czy rzeczywiście piszą tu na czerwcówkach. Własnie miałam zamiar przekazać ją którejś z was do moderacji, nie zdązyłam. Może teraz w takim razie je jakoś połączyć? Macie jakiś pomysł? Mogę napisać do administratora, żeby to zrobił.

Ewitko nie wiem czy doczytałaś, dlaczego tak się stało,ale nie wiedziałyśmy kiedy się odezwiesz a chodziło nam o czas, bo zbieramy pieniążki na wianuszek dla małej Jagódki, bo w czwartek jest pogrzeb, jeśli administratorzy połączyli by te dwie grupy, to było by fajnie, możesz jeśli chcesz przekazać ją mnie do modernizacji, oczywiście jeśli to możliwe:-)
Przepraszam,ze tak wyszło,ale chodziło nam o to,żeby dane do przelewu było na wątku zamkniętym a cobra18 akurat nie była przyjęta do grupy stworzonej przez Ciebie, więc postanowiłyśmy stworzyć nową na tę okoliczność:-)

zdec-już jesteś przyjęta, staram się to robić na bieżąco :)
 
Do góry