reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Mam pytanie do torunianek albo bydgoszczanek,
gdzie można zrobić usg 4D.
Wiem,że w Toruniu to w NL 200 zł ale innego miejsca w Toruniu nie znalazłam. A jak jest w Bydgoszczy?

najlepsze udg 4D w Bydgoszczy robi dr Wasilewski na Osowej Górze, wizyta u niego kosztuje 150 zł... sama jeszcze u niego nie byłam, ale też się wkrótce wybieram :tak:
 
reklama
przeczytałam, ze neti79 wybiera się na zakupki ... i przypomniało mi się, że zapomniałam się "pochwalić" moimi ...

W środę wyruszyłam wreszcie na zakupy dla siebie i nabyłam 3 pary spodni ciążowych i dwie bluzki ... i wiecie co? od razu widać mi w nich brzuszek i jest mi wreszcie wygodnie no i w ogóle jest super ...
sklep Happy Mum w Wola Park polecam i dzięki karo85 za polecenie mi tego sklepu na spotkaniu warszawianek ... :-)

no i nie oczywiście nie omieszkałam odwiedzić dziecięcych sklepów ... i wyszperać czegoś słodkiego dla mojej Natalki ...
 
KARIS 78 nie dajmy sie zwarjowac w Angli czy tutaj w Holandi pewnie sluzba zdrowia taka sama wiec badzmy dobrej mysli bo ja juz niewiem co myslec tez jedni zadowoleni drudzy nie ,ale nam napewno szybko pojdzie haa:-):tak:

a co do wydzieliny to ja mam wszystkie kolory co tydzien inny i podobno to normalne ,niekiedy leci ze mnie jakbym popuszczala mocz takie mam wrazenie.
Łozysko mam tez za nisko ale nic nie biore na to i nie kazano mi sie wcale oszczedzac ,nadal pracuje i wlasnie wrocilam z miasta rowerem i ...wszystko mnie boli a jeszcze musze dywan wyczyscic bo maly napaskudził.Ja nadal jestem dobrej mysli i staram sie nie martwic zadnymi dolegliwosciami bo nawet jak jade do lekarza i mowie ze to boli czy to.. to odpowiedz zawsze jedna : TO NORMALNE wiec nic nie poradze na ich metody leczenia...:szok::-D:tak:

Milego wekendu ja jutro do pracy na ok 10 godz.znowu wrrrrr:-:)szok::szok:
 
Czesc Kochane mamusie ja mam dzisiaj cos podły humor wiec przepraszam ale zapalam świeczuszki dla Jagódki i Stasia
[*]
[*]

Kochana Gnieshu i Krakowianko bądzcie dzielne w tych najtrudniejszych chwilach Waszego zycia....:-:)-:)-:)-:)-(
 
[*]
[*] dla Jagódki i Stasia ...

Gnieshu i Krakowianko tak strasznie mi przykro :-:)-:)-(.

Jestem już po wizycie. Troszkę synek był uparty i dopiero pod koniec pokazał nam buziuchnę. Wszystko z malcem dobrze, przez tydzień urósł 100 g.
Ma teraz 560g. wszystkie parametry prawidłowe:-)

Nasi chłopcy będą rozrabiakami na osiedlu

Gratuluję udanej wizyty i dużego synka
:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam,

Krakowianko, Gnieshu - bardzo, bardzo współczuję

Kajdusia - bliźniaczko, rzadko się odzywam bo raz że nie nadążam :) dwa, że mimo tego że jestem w domu, jak się ma już dziecko to zawsze czasu brakuje i tak po trzecie a propo ostatnich smutnych wydarzeń na forum to trochę mam stracha rozmawiać o tej ciąży. Jak już pisałam też mam swoje doświadczenia z poprzednią ciążą i trochę się boję przechwalić :) U nas się mówi że jak chcesz Boga rozśmieszyć to opowiedz mu o swoich marzeniach:)

Serdecznie pozdrawiam
Basia
 
reklama
Siaba- no tak, troszkę rozumiem, ale brakuje mi Cię tu :tak: W przyszły weekend będę na Czecha ;-), a Ty nie będziesz czasem na Lecha?? Może jakiś mały spacer z chłopakami? ;-)
 
Do góry