reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witajcie Kochane,

NIe dam rady wszystkiego przejrzeć ale z ostatniej strony wnioskuje, że nie jest zbyt wesoło na naszym forum ... Może wieczorkiem poczytam co się dzieje ...

A ja zabiegana a jak wracam do domku to zmęczona na tyle, że już kompa nie odpalam ...
Czekam, już za kilka dni wakacje i odpoczynek ;)

Co u mnie? U nas?
Natalka (już na 100%) cała zdrowa po USG połówkowym, waży 400 gram.
Zaczyna mnie kopać ale to jeszcze bardzo leciutko i rzadko ...
Ja odczuwam zmęczenie i znów zgagę :-(

Smutno mi z powodu dziewczyn więc nie piszę więcej ...

Pozdrawiam
 
jestem u rodziców i postanowiłam na chwilkę zajrzeć....
napisałam do gniesha sms-a,że wszystkie jesteśmy z Nią i modlimy się o Nich...
nic nie odpasała,ale nawet na to nie liczyłam...

kpi23- gratuluje, dobrze,ze wszystko ok z Natalką:tak:
 
Kasiulka ,lena do Waszych temperamentnych panienek dołącza również temperamentny Jędruś;)
Próbowalam pospac,nie dał mi,on bardzo lubi jak lezymy i tak figlował ze zostałam obita od srodka po wszystkim co mieści się w brzuchu.;)
liliti co opisujesz to na bank nie skurcze,dzidziolek postanowił powypinać na mamusie doopcie;P

kpi,kreatorka gratuluję udanych wizyt,oby juz tak zostało ;)
 
Kasiulka ,lena do Waszych temperamentnych panienek dołącza również temperamentny Jędruś;)
Próbowalam pospac,nie dał mi,on bardzo lubi jak lezymy i tak figlował ze zostałam obita od srodka po wszystkim co mieści się w brzuchu.;)
liliti co opisujesz to na bank nie skurcze,dzidziolek postanowił powypinać na mamusie doopcie;P

kpi,kreatorka gratuluję udanych wizyt,oby juz tak zostało ;)
Myślałam, że tylko moja taka złośnica jak zaczynam zasypiać to ona buszuje ale muszę się pochwalić kiedy leżę na plecach, wołam po imieniu i pukam do brzuszka ona odkopuje;)
 
Odebrałam wyniki posiewu tzn.zostały w szpitalu bo ich nie oddaja ale byłam tam i wyszło że mam bakterie w moczu:wściekła/y::wściekła/y: I będzie potrzebny antybiotyk...:wściekła/y:Nie mam wyników ale mam zapisane że E coli mam 105, nie mam pojęcia co oznacza ten wynik,może ktoś wie?????

Z tego co pamiętam to ktoś tu na forum miał już te bakterie. Ale z tego co wiem to na wyniku będziesz miała zrobiony antybiogram i na tej podstawie lekarz przepisze ci antybiotyki.
 
Tylko wyniki zostaja w szpitalu,lekarz widział wynik bo akurat był jak zaszłam i mówi że jest zły ale antybiotyku mi nie wypisał od razu...Napisał cos na karteczce swoim pismem którego cięzko rozczytać....I chyba przy wizycie dopiero wypiszą antybiotyk:angry::angry::angry: Parodia dosłownie....Jak by nie mógl od razu tego zrobić...Przecież te bakteie bardzo szybko się rozwijaja....:angry::angry:

Radziłabym Ci się wybrać z tą karteczką szybko chociażby do lekarza rodzinnego jak nie będziesz miała możliwości do ginekologa. Najlepiej żeby Ci ktoś jak najszybciej zapisał receptę, żebyś mogła jak najszybciej to holerstwo zwalczyć.
Na lekarzy już nic nie będę mówiła..... bo chyba wszyscy znają moje zdanie......:wściekła/y::wściekła/y:
 
Dziewczynom po wczorajszych wizytach Anik79, marta_w, gosiagro, Klementinka i dzisiejszej kpi23 gratuluję zdrowych, dorodnych, kochanych skarbów! Szczególnie teraz każda z nas docenia jak wielkie ma szczęście. :tak: Oby już tylko i wyłącznie dobre wiadomości gościły na naszym forum! :tak:
 
reklama
Moja tak szaleje od poniedziałku :-D
Kasiulka wiec sie doczekalas, gratuluje
Odebrałam wyniki posiewu tzn.zostały w szpitalu bo ich nie oddaja ale byłam tam i wyszło że mam bakterie w moczu:wściekła/y::wściekła/y: I będzie potrzebny antybiotyk...:wściekła/y:Nie mam wyników ale mam zapisane że E coli mam 105, nie mam pojęcia co oznacza ten wynik,może ktoś wie?????
czarna wiedzma tez walczy z ta bakteria, moze od niej sie wiecej dowiesz
wizyte mam dopiero za tydzień w piątek....Ale to chyba za długo jak na taką infekcję w tak zagrożonej ciąży i praktycznie ze wszystkimi złymi wynikami...Łącznie z anemią....Więc myślę że masz rację...Moze jutro pojade do miasta żeby moja gin tak szybciutko tylko wypisała mi receptę bez badań...Jak to dobrze że ktoś umie doradzić:rofl2: dziękuję:*
Ewus na twoim miejscu dzwonilabym do ginekolog i przesunela wizyte na zaraz
lub rzeczywiscie chociaz idz do rodzinnego
na te wyniki ktos powinien spojrzec i cos zaradzic
anemia i bakterie w ciazy to nic dobrego
jutro obowiazkowo wizyta:tak:

Kpi no w koncu sie odezwalas, super ze z Natalka wszystko dobrze

caly czas mysle o Gnieshi i Krakowiance:-(
 
Do góry