reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie w tym smutnym dniu :-(
gniesha, krakowianka- cały czas jestem z Wami myślami i sercem! Odwagi!
gosiagro- o Was też myślę bardzo mocno i ciepło, trzymajcie się jakoś....


Gratuluję udanych wizyt....

Przepraszam, że tak krótko i sucho, ale trudno dziś o entuzjazm... :-(
 
reklama
z Maluszkiem wszystko dobrze, pieknie rosnie i sie rozwija, wszystkie organy zdrowo sie rozwijaja
tylko w prawej sciance macicy jest za wysokie cisnienie krwi, mam brac magnez

co sie dzieje, skad ta zla karma na forum?
Gosiu trzymajcie sie

Cieszę się że maluszek zdrowo rośnie:tak:oby tak dalej:tak::-)


Chciałam wejść i napisać coś pozytywnego... jestem już po wizycie, wszystko okej, szyjka zamknięta, serduszko ślicznie bije. Taka mała iskierka szczęścia na dziś. :happy:

Gratuluję pozytywnych wiadomości:tak: i oby już tylko takie tu gościły:tak:

gosiagro nie wiem nawet co napisać...mam nadzieję że dacie sobie z tym radę:tak:trzymam mocno kciuki żeby było dobrze. Przytulam Was mocno...


Ja dziś nawet mało zaglądam, bo strasznie intensywny dzień mam:eek:jedna wielka bieganina już brakuje mi sił. Ale moze to i dobrze...nie ma czasu myśleć...

Świeczki dla kochanych Aniołków
[*]
[*] :-(
 
Masakra. Gniesiu, Krakowianko, Goisagro jestem z Wami całym serduszkiem.Nie Mam pojęcia , co napisać. Miałam dzisiaj tyle energii. Pół chałupy już posprzątałam, ale teraz już mi sie nie chce nic.Do dupy z tym wszystkim. Świat jest niesprawiedliwy.
Zdec mam pytanko: czy Jagódka nie ma szans?
 
Mnie az ciarki przechodza jak tu zagladam, na prawde brakuje dzisiaj slow bo wszystko co przychodzi do glowy wydaje sie banalne..

Gosiagro nie traccie wiary w to ze chorobe pokonacie, to najwazniejsze, trzymaj sie i przekaz mezowi ze tak wiele z nas o was mysli i zaciska kciuki

Klementinka, kreatorka gosiagro te dobre wiesci z wizyt sa nam teraz potrzebne, piszcie, chociaz jest trudno.. gratuluje!
 
Witajcie Kochane strasznie tu smutno:(
Krakowianka i Gniesha jestem z Wami cały czas myslami bo tyle tylko mogę:(
Gosiagro Skrabie będzie dobrze zobaczysz:)
Pozdrawiam wszystkie mamusie-czerwcówki:)
Ja wróciłam z pracy a mała szaleje:)Taka sprężynka z niej, że hoho:)
:-)
 
reklama
Do góry