reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Czytam od rana i już nie mogę
:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
trzymam kciuki za Was Wszystkie, żeby każda zła sytuacja zmieniła się w dobrą.
Pamiętajcie, że człowiek nastawiony pozytywnie może dużo więcej zdziałać.

Ja dzięki pomocy aptecznej powoli wychodzę z zapalenia (clotrimazolum krem, Lacibios femina doustnie i kora dębu do przemywania).
Przy okazji dowiedziałam się że lacibios femina jest zalecany profilaktycznie kobietom w ciąży, aby zapobiegać stanom zapalnym!
Więc polecam wszystkim.

ech jak mnie mój M znów zobaczy zaryczaną to znowu dostanę opr za czytanie forum i denerwowanie się :no:
 
reklama
Czytam od rana i już nie mogę
:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
trzymam kciuki za Was Wszystkie, żeby każda zła sytuacja zmieniła się w dobrą.
Pamiętajcie, że człowiek nastawiony pozytywnie może dużo więcej zdziałać.

Ja dzięki pomocy aptecznej powoli wychodzę z zapalenia (clotrimazolum krem, Lacibios femina doustnie i kora dębu do przemywania).
Przy okazji dowiedziałam się że lacibios femina jest zalecany profilaktycznie kobietom w ciąży, aby zapobiegać stanom zapalnym!
Więc polecam wszystkim.

ech jak mnie mój M znów zobaczy zaryczaną to znowu dostanę opr za czytanie forum i denerwowanie się :no:
mój A. wczoraj mnie pytał czy ma mi zabronić wchodzenia tutaj czy przywołam się do porządku dla naszej dzidzi:-(
Trzymajcie się, wysyłam wszystkim duuuuużo pozytywnej energii!!!!!!
 
Masakra. Gniesiu, Krakowianko, Goisagro jestem z Wami całym serduszkiem.Nie Mam pojęcia , co napisać. Miałam dzisiaj tyle energii. Pół chałupy już posprzątałam, ale teraz już mi sie nie chce nic.Do dupy z tym wszystkim. Świat jest niesprawiedliwy.
Zdec mam pytanko: czy Jagódka nie ma szans?
 
Krakowianka dostała tabletki i najprawdopodobniej nie długo powinno się zacząć. Na razie ma tylko lekkie skurcze, ale jak będzie większe rozwarcie to powinny być mocniejsze.
Jest dzielną kobietę i wierzę że sobie poradzi. To już nie długo.
Gosiu ty też jesteś bardzo dzielna i razem z mężem zwyciężycie każdą chorobę. Macie siebie nawzajem i kochaną Majeczkę.
 
dziewczyny, leze i obserwuje swoj brzuch, skurcze chyba dotycza calego brzucha?? bo ja mam totalnie krzywy na prawą strone i wychodza jakies wzgórki i one sa twarde i czuje napinanie wtedy ale reszta brzucha jest miekka.......pierwszy raz tak mam.......
 
Chciałam wejść i napisać coś pozytywnego... jestem już po wizycie, wszystko okej, szyjka zamknięta, serduszko ślicznie bije. Taka mała iskierka szczęścia na dziś. :happy:

gosiagro - myślałam, że doza nieszczęść sie wyczerpała. Mam nadzieję, że jednak w przypadku Twojego męża sytuacja sie rozwiąże pomyślnie. Jestem z Wami całym sercem. Trzymajcie sie! I pamiętajcie, że trzeba walczyć nie sie załamywać!
 
dziewczyny, leze i obserwuje swoj brzuch, skurcze chyba dotycza calego brzucha?? bo ja mam totalnie krzywy na prawą strone i wychodza jakies wzgórki i one sa twarde i czuje napinanie wtedy ale reszta brzucha jest miekka.......pierwszy raz tak mam.......

to dzieciątko sie na mamę wypina:-)

kreatorka - gratuluje
 
Ostatnia edycja:
kreatorka-super że wszystko w porządku chociarz ty przynosisz tu jakieś pozytywne emocje!

Mój mężulek też mnie goni żebym nie wchodziła na forum bo tylko się dołuje i przeżywam ale co zrobić jak człowiek już się tak z wami zżył!
 
reklama
dziewczyny ja nie wiem, ale to chyba jakieś fatum panuje nad naszym forum....:-:)-(
gosiagro- trzymajcie się dzielnie, a Ty Kochana uważaj na siebie, stres nie jest Ci teraz potrzebny

kreatorka-gratuluje, zawsze lepiej czytać takie wiadomości:tak:
liliti-prawdopodobnie dziecko zmienia pozycję, to czasami wygląda jak skurcze i jest bolesne, ale nie dotyczy całego brzucha, tzn część jest twarda a część miękka
zdec-ja chciałam zadzwonić do gnieshy ale nie chce jej przeszkadzać, a poza tym, mogłaby po moim głosie poznać,ze coś jest nie tak,

przestał mnie w końcu boleć ząb...idę na spacer, muszę troszkę odpocząć od tych wiadomości, zajrzę do was wieczorem
 
Do góry