reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dziewczyny piszcie jak na wizytach. Musimy wzajemnie się pocieszać,że mimo strasznych chwil są też te piękne i radosne. My tego potrzebujemy i nasze maleństwa też.

Wszystkie dziś wspieramy krakowiankę i gniesha :-:)-:)-(
 
reklama
dziewczyny nie jest dobrze, myslalam ze po nocy minie mi twardnienie, ale nic z tego odpoczywam a mimo to macica sie caly czas spina:wściekła/y:i spina, wzielam 2 nospy i dodatkowy magnez ale skrcze sa za czaęste......dobrze ze dzis o 18 mam wizyte bo bym chyba pojechala do szptala po zastrzyk jakiś.......mam panike. nie wiem moze to przez to ze od wczoraj mala strasznie intensywnie sie rusza zmienia pzycje,dziwne ksztalty robia sie na brzuchu...:-(
 
dziewczyny nie jest dobrze, myslalam ze po nocy minie mi twardnienie, ale nic z tego odpoczywam a mimo to macica sie caly czas spina:wściekła/y:i spina, wzielam 2 nospy i dodatkowy magnez ale skrcze sa za czaęste......dobrze ze dzis o 18 mam wizyte bo bym chyba pojechala do szptala po zastrzyk jakiś.......mam panike. nie wiem moze to przez to ze od wczoraj mala strasznie intensywnie sie rusza zmienia pzycje,dziwne ksztalty robia sie na brzuchu...:-(
leż odpoczywaj pozytywnie myśl i w żadnym wypadku nie dotykaj brzuszka
powodzenia na wizycie
 
dziewczyny nie jest dobrze, myslalam ze po nocy minie mi twardnienie, ale nic z tego odpoczywam a mimo to macica sie caly czas spina:wściekła/y:i spina, wzielam 2 nospy i dodatkowy magnez ale skrcze sa za czaęste......dobrze ze dzis o 18 mam wizyte bo bym chyba pojechala do szptala po zastrzyk jakiś.......mam panike. nie wiem moze to przez to ze od wczoraj mala strasznie intensywnie sie rusza zmienia pzycje,dziwne ksztalty robia sie na brzuchu...:-(

hmmmm, do wizyty jeszcze 6 godz, a może jednak powinnaś pojechac do szpitala skoro to trwa od wczoraj.Mimo leków,masz nadal jakieś skurcze. W szpitalu zobaczą co i jak,może to nic niepokojącego i zaraz Cię wypuszczą,więc wieczorkiem pójdziesz do lekarza.
Nie wiem,może panikuje bardziej niż Ty,ale po tym co się tu ostatnio stało brak mi słów.
 
liliti jak uważasz.
Mnie od wczoraj pobolewa brzuch po prawej stronie, ale już jest trochę lepiej, pomimo tego że jak rano wstałam to nadal bolał. W sumie staram się nie panikować. Każdy kopniaczek małej mnie w tym utwierdza.
 
żeby sie odstresować weszłam na youtube i oglądam filmiki z brzuszkami jak sie dzieciaczki ruszaja pod koniec ciąży "pregnant baby moving".......cudowne :-) polecam
 
ostatni mialam takie skurcze w 18 tyg, pojechalam do szpitala dali mi zastrzyk rozluzniajacy, lekarz powiedzial ze szyjka ok i nic sie nie dzieje a dziecko lezy w poprzek i sporo sie rusza co pobudza macice, mam nadzieje ze tym razem jest tak samo. leze na kanapie z ogami do gory i poobserwuje co sie dzieje dalej.......jak nie ustapi to pojade.
 
reklama
Zgadzam się z karis, zadzwoń i powiedz co się dzieje i od kiedy.Masz prawo pytać i masz prawo żądać odpowiedzi i pomocy.
Oby brzuszki przestały boleć:tak:
Powodzenia na dzisiejszych wizytach:-)
Po każdej nocy przychodzi dzień,oby na naszym forum zaświeciło znów słońce...
Teraz zmykam odpoczywać,bo juz długo przy kompie siedzę. Wpadnę wieczorkiem.
 
Do góry