reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

hej dziewczyny, wczoraj tak zle na mnie wpłyneły negatywne wieści z forum ze weczorem zaczął mi twardnieć brzuch strasznie, nawet pobolewało, brzuch sie cay wykrzywiał i macica stawiała- wziełam kąpie i położyłam sie wczesnie ale do 12 nie mogłam zasnąć,wziełam 3 razy nospe i jakos zasnełam......dzis obudziłam sie w dobrym nastroju i pełna energii, zajrzaam na forum i.... znow KATASTROFA.......nie radze sobie najlepiej z takimi wiadomosciami i nie chce narażać Małej na stres a wiem ze przejmuje moje emocje......musze sie zdystansowac na troche......pomodle sie za J i S....... trymajcie sie.
ps dzis o 18 mam wizyte u doktorka......ciesze sie ze zobacze Niunie.
 
reklama
Piękny list kreatorko,przepiękny.
Forum po to jest by dzielić się smutkami i radościami a my forumowiczki aby wspierac i radowac.
MatraW-gratuluję udanej wizyty.
liliti-powodzenia na wizycie.Czekamy na wieści co u Niuni.
 
Stasiu i Jagodko


Bedziemy sie dzis modlic abyscie szybciutko trafily do nieba
aniolek1vx5.jpg


A ja Ci dzisiaj Moje Dziecko
Przyniosę kwiaty najpiękniejsze
A ja Cię dzisiaj Moje Dziecko
utulę w myślach skromnym wierszem.
A ja dziś światło Ci zapalę
I kołysankę cicho zaśpiewam
I chociaż poczta nie dochodzi
Mój śpiew doleci dziś do nieba
a ja Ci dzisiaj Moje Słońce
Przyniosę swoje serce w darze
Serce zranione, obolałe
Bez oczekiwań i bez marzeń.


[*]
[*]
[*]
 
Stasiu i Jagodko


Bedziemy sie dzis modlic abyscie szybciutko trafily do nieba
aniolek1vx5.jpg


A ja Ci dzisiaj Moje Dziecko
Przyniosę kwiaty najpiękniejsze
A ja Cię dzisiaj Moje Dziecko
utulę w myślach skromnym wierszem.
A ja dziś światło Ci zapalę
I kołysankę cicho zaśpiewam
I chociaż poczta nie dochodzi
Mój śpiew doleci dziś do nieba
a ja Ci dzisiaj Moje Słońce
Przyniosę swoje serce w darze
Serce zranione, obolałe
Bez oczekiwań i bez marzeń.


[*]
[*]
[*]


reszta pozostanie milczeniem......
 
Piękne te wiersze i tyle uczuć opisują choć żadne słowa nie opiszą tego co krakowianka i gniesia teraz czują wiedzcie dziewczyny że myślami jesteśmy zwami tylkko tyle możemy choć to niewiele by móc ukoić wasz ból mam nadzieję że wasi bliscy będą potrafili was wesprzeć i pomóc w tych ciężkich chwilach
 
reklama
Mąż mnie zawiózł do dentysty z tym bólem zęba...wiecie nawet się cieszę,że mnie boli, bo mogę sobie bezkarnie płakać....od rana jak tylko przeczytałam te złe wieści, mam oczy pełne łez...
jak wracaliśmy poprosiłam męża,żeby mnie zawiózł do naszego kościoła...świeczki za Jagódkę i Stasia już zapalone...a modlitwa wysłana do nieba.....
 
Do góry