reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

dziewczyny Jagódka Krakowianki odchodzi.....
icon_frown.gif
Krakowianka dostała skurczy wieczorem i odeszły jej wody
icon_frown.gif
Teraz jest w szpitalu...czeka aż Maleńka się urodzi...
icon_frown.gif
Trzymajcie kciuki, żeby miała siłę przez to przejść
icon_frown.gif


:szok::no::no::no::no::no::-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( Czemu tyle nieszczęścia spotyka niewinne istotki?? Przykro mi strasznie. Nie wiem co napisać....
 
reklama
dziewczyny Jagódka Krakowianki odchodzi.....
icon_frown.gif
Krakowianka dostała skurczy wieczorem i odeszły jej wody
icon_frown.gif
Teraz jest w szpitalu...czeka aż Maleńka się urodzi...
icon_frown.gif
Trzymajcie kciuki, żeby miała siłę przez to przejść
icon_frown.gif

Agnieszko dziękujemy Ci bardzo za informację.
Naprawdę nie wiem co napisać...:-:)-:)-(Krakowianka dla wielu z nas jesteś tutaj wzorem do naśladowania- prawdziwa matka:tak: Modlę się, żebyś dała radę przez to przejść... Widać Jagódka nie byłaby w stanie przeżyć, pewnie dlatego...:-:)-:)-( Głęboko wierzę w to, że jeszcze będziesz szczęśliwa, za to jaką jestes osobą:tak: Przytulam Cię najmocniej jak potrafię. Wiem, że nic nie ukoi
Twojego bólu, ale trzymam kciuki, żebyś dala radę przejść przez to:tak: Trzymaj sie kochana...
 
...ja też nie wierzę i też nie wiem co napisać i co powiedzieć....:no: zbyt wiele złych rzeczy w zbyt krótkim czasie...:sad:
Przekazałam Krakowiance, że jesteście z Nią myślami....
Jagódka jeszcze jest w brzuszku.....ale już nie puka :no2:
.....
pamiętajmy też o Gnieshi dzisiaj.....
:-(
 
Nie oddzywałam się kilka dni bo po wiadomościach od gniesho jakoś nie umiałam nic sensownego napisać:-(. A dziś jeszcze ta informacja o krakowiance i małej Jagódce:-(.
Jest mi bardzo smutno i jedyne co potrafię napisać to to iż mam nadzieję że przezwyciężycie te najtrudniejsze chwile w waszym życiu:-:)-:)-:)-(
 
Dziewczyny weszłam i nie wierze:-:)-:)-:)-( nie wiem nawet co napisac bo wiem ze słowa tutaj nic nie pomogą :no::no::no::no:
krakowianko-bardzo mi przykro:-:)-:)-(

i znowu sie podłamałam:-:)-:)-:)-(
 
Nie!!!!!!!!! Nie wierze....nie tak miało być!!!!!!!!!!!!!!!:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
to ponad moje siły!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cóż więcej napisać....chyba tylko tyle,że się za was modlę:-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
TOTALNY SZOK:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
krakowianko
JESTES DLA MNIE WIELKĄ KOBIETĄ,WZOREM DO NAŚLADOWANIA.
WYRAZY SZCZEREGO WSPÓŁCZUCIA!!!!!!!



NIE MAM JUZ SIŁ,ZA DUZO TEGO JAK NA 3 DNI.

GNIESHA,KRAKOWIANKA MODLĘ SIĘ ZA WAS I ZA WASZE ANIOŁKI.
 
Nie mogę uwierzyć w to co czytam.
Nie wiem nawet co napisać.
Krakowianka pisała tak piękne słowa otuchy dla gniesha a jak się okazało....również i dla siebie:-(
Całym sercem jestem teraz z nimi, bo obie przechodzą najgorsze chwile swojego życia:-:)-:)-(

:-(...to nie powinno tak być,że takie bezbronne maluszki muszą odejść zanim na dobre się pojawią,ale widocznie Bóg potrzebuje ich bardziej niż ich rodzice...:-(

dziewczyny,modlę się by Bóg dał Wam siłę by to przetrwać....
 
reklama
:no::no::no:ja pierd**le. co sie dzieje :no:
nie wiem co mam napisac. nie wiem czy powinnam dziewczyny pocieszac,czy moze lepiej milczec... nie wiem zupelnie co mam powiedziec. porabany swiat...
 
Do góry