reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
No tak, nie pomyślałam o tych bolerkach. :tak: A szkoda bo uparłam się na suknię bez pleców... :sorry2::-p
Dziewczynki, co sądzicie o zrobieniu takiej listy czerwcówek - bez komentarzy? Wtedy możemy poprosić moderatora, żeby nam ten wątek przykleił. Sądzę, że dzięki temu nie będzie bałaganu no i "dane" mamusi i dziecka będą wypisane. :tak::tak::-)
 
ja na szczescie zgagi nie znam i mam nadzieje nie bede jej miala wiec nie moge ci w tym pomoc.


Ja na szczęście jeszcze też nie ale spokojnie jak to mówi moja mam po mdłościach przyjdzie i czas na zgagę :-(

To już chyba wolę te mdłości, tym bardziej że sobie poczytałam co je powoduje i że to praktycznie dobry objaw, wbrew pozorom :-)
Tyle że wszystko mogą zepsuć :-) moje libido w końcu wróciło do swojego wcześniejszego poziomu, ale co z tego skoro cało dniowe mdłości nie pozwalają z niego skorzystać :-)
Mam jednak nadzieje że to tylko do końca tego pierwszego trymestru :-)

Z tym kieszonkowym USG to się wycofuje :-) nasze pociechy nie miałyby chwili spokoju :-D
 
ale mnie wystraszyłas z ta zgaga, no ale ja sie moge pomeczyc zeby tylko z dzidzia bylo dobrze.
A co do usg to jak bylam ostatnio u mojego endokrynologa, powiedzialam mu o ciązy i robil mi usg chcial zobaczyc dzidzie, ale stwierdzil ze nie bedzie mi stresowac dzidziusia , a wiec takie codzienne usg to dopiero by stresowalo
 
reklama
O jak miło, że nie tylko mi pryszcze wyszły. Już myślałam, że to zły znak, ale pocieszyłyście mnie trochę.
Ja jeszcze nie miewam mdłości. To dopiero 5w1d u mnie, więc jeszcze chyba czas. Ale spać mogę od rana :-)
 
Do góry