reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
A co mi tam, pomyślałam, że czas najwyższy się tu z Wami przywitać :-)
z moich kalkulacji wynika, że fasolka powinna do nas zawitać w okolicach 14 czerwca. póki co byłam u swojej gin, i ginekologicznie wszystko wygląda ok. w tym tygodniu mam iść na usg, żeby potwierdzić, że dzidzia ma się dobrze i mam mega stracha :-(no ale przecież musi być dobrze :-)

pozdrawiam serdecznie
 
justi79 Witaj wsrod czerwcowek :-):-)

Ja tez ide na TV ..mam talent zaliczyc :-)no i dzisiaj walka golota-adamek ...
Wrazie jak usne to juz powiem Dobranoc ;-)
 
Dziewczyny, ale produkujecie tych stron.. gdyby jeden post wypadał na jedno dziecko, ale było by tu mam zapłodnionych! :-D
Ja dzisiaj oglądam sobie taki program "Say YES to the Dress" na discovery travel & living. A później leci też taki fajny program "Rodzina 2+8" to opowiada o małżeństwie - najpierw urodziły im się bliźniaczki a później SZEŚCIORACZKI! :-D:-)
Bardzo lubię ich oglądać. :tak:
 
Witam wieczorkiem
Dziewczyny normalnie nie mam jak was nadrobić:-( Kiedy wy macie czas, żeby tyle pisać, bo ja jakoś nie mam weny.
Wszystkim mamusiom dużo zdróweczka
 
:-D
A co mi tam, pomyślałam, że czas najwyższy się tu z Wami przywitać :-)
z moich kalkulacji wynika, że fasolka powinna do nas zawitać w okolicach 14 czerwca. póki co byłam u swojej gin, i ginekologicznie wszystko wygląda ok. w tym tygodniu mam iść na usg, żeby potwierdzić, że dzidzia ma się dobrze i mam mega stracha :-(no ale przecież musi być dobrze :-)

pozdrawiam serdecznie

Witamy wśród czerwcóweczek!!
Widzę po Twojej stopce dlaczego masz stracha, bardzo mi przykro z powodu Twojego dzieciątka. Wiem co przeżywasz.
Wiem również że ta ciąża teraz jest dla Ciebie wielkim strachem, bo mam podobnie. Ale na tym forum znalazłam na prawdę wiele fajnych mamusiek które potrafią pomóc i pocieszyć w trudnych chwilach.

Tak więc nie denerwuj się, pamiętaj tym razem musi być dobrze, bo kiedy ma być jak nie teraz!!:-D
Sama piszesz że ginekologicznie jest wszystko OK,więc głowa do góry;-);-)
 
Witam wieczorkiem
Dziewczyny normalnie nie mam jak was nadrobić:-( Kiedy wy macie czas, żeby tyle pisać, bo ja jakoś nie mam weny.
Wszystkim mamusiom dużo zdróweczka

Powiem Ci że jestem na tym forum od momentu kiedy się dowiedziałam z testu o fasolince i powoli czuję że się od was uzależniam.:tak: Co kilka godzin sprawdzam kto co napisał.:-)
 
zdec miałam na myśli Feminatal 400, który bierze się od 13 tygodnia ciąży:tak:

Witam nowe mamusie:-)ależ się tu gwarno zrobiło:szok:kilka godzin mnie nie było i tyyyyyle do nadrobienia:szok::-D Ale to dobrze, przynajmniej jest o czym poczytać:-D

Miłego wieczorku.
 
reklama
kajdusia, autorem tej książki jest niejaki Midas Dekkers, a tytuł to: "Poczwarka. Od dziecka do człowieka". Mąż przeczytał już kilkanaście stron, jest zachwycony i mi ciągle coś cytuje ;-) Wesołe podejście do zagadnienia, a do tego fajnie naukowo podparte, bo autor jest bilogiem (tu jest link do jakiejś recenzji: Poczwarka Midas Dekkers - cena: 41.00 PLN Klub Dla Ciebie Warszawa - pkt.pl Ale my książkę kupiliśmy w taniej księgarni, nie za taką kasę, tylko za 14 PLN ;-) ).
A ja zauważyłam, że te głupie mdłości przechodzą, jak coś jem. Ale na jedzenie nie bardzo mam ochotę, no bo mi niedobrze. Błędne koło :-D
 
Do góry