reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
dzięki dziewczyny ale po takim czasie mam mnóstwo obaw no i zostało jeszcze przekonać młodego że to nie takie straszne być ,,starszym" bratem
 
Tak - jest byk. :szok: "w" zjadłam.. :zawstydzona/y: Mam nadzieję, że moderator to poprawi... :zawstydzona/y:
iza_tcz, na pewno się syn przekona., zobaczy jak to jest fajnie jeździć wózkiem. :-)
 
Przywitalam sie na lipcowkach :-)
cykle mialam dlugie wiec moze byc i tak ,ze caly czerwiec zalicze w dwupaku ;-)

izia_tcz Twoje dziecko juz duze przekonasz szybko ,a moje ...juz widze jakie bedzie zazdrosne ...;-)skad jestes ?
 
reklama
izia_tcz witaj:-)moje gratulacje:-D Nie martw się jak dzidzia się urodzi, to Twoja starsza pociecha zakocha się w niej bez pamięci:tak::-D Znam wiele takich przypadków;-)
 
Do góry