reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Wszystkiego najlepszego dla naszej młodej pary!!!
U nas tez dzidzia na rocznicę ślubu (ósmą), choć nie chcę, żeby czekała do konkretnego dnia, bo byłaby mocno przenoszona (29 czerwca) choć data bardzo mi się podoba :-)
Udało mi sie wczoraj położyć spać przed północą, bo mi głowa pękała, to nam synek obudził sie o 2 i zrobił awanturę, że chce do łóżka mamy taty, no i "walczyliśmy" z nim do 3 :-( Nie wiem jak to będzie z jego spaniem za rok :-(
 
Ewitka, zobaczysz ze bedzie wszystko dobrze
maly bedzie o rok starszy a poza tym dzieci szybko staja sie samodzielne jak w domu pojawia sie mlodsze rodzenstwo
nie mam jeszcze dzieci (poza tym w brzuszku) ale pracuje w przedszkolu i prawie zawsze tak sie dzieje
 
Witam. Chciałam się powitać i jednocześnie dopisać do czerwcowych mam 2010. Bardzo cieszymy się z dziecka. Przez rok leczyłam się na bezpłodność, dzisiaj zrobiłam test i wyszedł pozytywnie. W poniedziałek załatwię te inne badania (beta itd) a przy okazji umówię się na wizytę z moim ginem. :-) Wg. OM mam termin na 26 czerwca. ;-)

witam i gratuluje, ja mam termin na 22.06 a masz juz jakies dolegliwości, jak sie czujesz?
 
anecznik Ja tez zajrzalam :-)Jakie slodkie bobasyyyy :-):-):-)
Nawet blizniaki sa :-)

zapraszam ,moze sie sprawdzi
http://jolmys.webpark.pl/
u mnie synek wychodzi :):):)


U mnie teoretycznie córka wychodzi :-) Mój facet jednak uważa że będzie chłopak, ale wiadomo faceci to najczęściej chcieliby syna więc to mogą być jedynie pobożne życzenia :-) Chodź mama ostatnio też powiedziała że może być chłopak skoro daje mi taki wycisk już w pierwszym trymestrze, no jasne wdał się w tatusia :-) Mi wszystko jedno byle zdrowe i silne a z czasem grzeczne :-) ale najważniejsze zdrowie :-)
Chciałam ostatnio kupić sobie jakąś herbatkę na te mdłości ale pani w aptece powiedziała żebym skonsultowała to lepiej wcześniej z lekarzem zwłaszcza tą imbirową bo ma właściwości rozgrzewające. Więc idę do niego jutro to się wszystkiego wypytam. Najbardziej to o te bóle w podbrzuszu. Wczoraj to już kijanek przegiął jak się położyłam i podczas zmiany pozycji do spania (zawsze się wiercę) tak mnie zakuło, że się zwinęłam z bólu a po paru minutach oczywiście pobiegłam sprawdzić czy nie ma plamienia, normalnie paranoja :-)

Wpadłam na pomysł że jakiś wynalazca powinien stworzyć przenośne USG, takie kieszonkowe żeby każda z nas w każdej chwili mogło sobie podglądnąć czy u potomka wszystko ok :-) ile nerwów byłoby mniej :-) :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam niedzielnie:-)
Nocka do kitu ..pol sen mialam dopiero nad ranem dobrze zasnelam :baffled:

anecznik:-D:-D przenosne usg hihihi
Chyba kazda by co chwile sobie robila :-D

kartoteks jak tam po pierogach ??:-)

Masakra ile ja mam pryszczy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
czesc dziewczynki, wlasnie siedze pol godziny i czytam posty , chciałabym wam wszystkim cos odpisac ale juz mi sie poplątało, no ale tak:

ja śpie jak zabita, a co do mdłości to troche mnie mdli ale nie wymiotuje, wczoraj zjadłam na sniadanie kanapke i zrobiło mi sie niedobrze, zjadłam jeszcze jabłko bo myślalam ze ponim mi przejdzie a tu jeszcze gorzej i smieje sie ze jak sie chcialam odchudzac to miałam ochote na wszystko a teraz kiedy nie musze to nie mam na nic ochoty a zwłaszcza na slodkie.
Moja siostra urodziła synka(mojego chrzesniaka) 30 czerwca tego roku, super.
Kartoteks-witaj!!! My slub bedziemy mieli w 2010, planowalismy ogólnie ale dzidzia przyspieszy, no wkoncu jestesmy razem 6 lat, i cieszymy sie bardzo.
just79-witaj!!! Zycze powodzenia, no i musi byc wszystko dobrze,
 
Dzień dobry mamuśki. :tak:
anecznik, gdyby było takie przenośne USG to ja bym przez 24 h "oglądała" dziecko.:-D
lena25, nie mam takich objawów typu mdłości, ale mam bardzo duży apetyt. :nerd: Dzisiaj nie pojechałam na uczelnie - chyba senność mnie dopada. No i nadal szukam jakiejś konkretnej sukni, która będzie dobra na zimne dni, bo żenimy się w październiku. :blink: Koniecznie muszę umówić się z ginem, bo coś czuję, że będzie więcej niż jedno dziecko. :sorry2:
O zgrozo! W nocy dopadła mnie ZGAGA. Macie jakieś na nią sposoby? :confused:

Miłego dnia dla mam i czerwcowych dzieciaków (żeby tak im w kość nie dawały ;-))
 
reklama
a niech bedzie nawet trojka byleby zdrowe były, ja na szczescie zgagi nie znam i mam nadzieje nie bede jej miala wiec nie moge ci w tym pomoc.
A co do sukni to są takie super futerka jakby cos to nie bedzie tak zle
 
Do góry