reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dziewczyny spalalam 11godzin z malymi przerwami na...wiadomo co... ;/ Ojej. Pierwszy raz tak od dlugiego czasu... To chyba nalog tez,bo weszlam do Was jeszcze przed sniadaniem...
Milego dzionka :)
 
reklama
Dziś biegnę na fitness dla "pękatek", już nie mogę się doczekać. Fajniutko jest poturlać się na piłce.
A teraz poleżę z dobrą książką i filiżanką małej kawki z mlekiem a właściwie mleka z kawą:-D
 
karis78 witamy kolejną czewcóweczkę
cz. wiedźmo piękne widoki, taką zimę to ja też uwielbiam a nie to co w mieście, ładnie tylko jak świeży śnieg spadnie a tak to zaraz robi sie szary
 
karis78 witaj:) a ja myślałam, że tak późno jak ja to już nikt nie dołączy do tego forum:-)[/QUOTE]

ita85-....ja też jestem nowiutka....ale lepiej późno niż wcale:-)
 
ewus- tylko jedna rzecz: daj sobie z tym facetem i jego rodziną spokój, jedynie warto walczyć o alimenty dla maluchów
czarna wiedźmo - oj widoczki masz cudowne :-D ale jak dla mnie widok zielonej trawy i kwiatów jest bezcenny :-) i czekam byle do wiosny
Nadal nie ma żadnych wiadomości widzę , ale czekać trzeba cierpliwie, oby były pomyślne :tak:
 
Dziewczyny spalalam 11godzin z malymi przerwami na...wiadomo co... ;/ Ojej. Pierwszy raz tak od dlugiego czasu... To chyba nalog tez,bo weszlam do Was jeszcze przed sniadaniem...
Milego dzionka :)
rany ja nie pamiętam kiedy ostatni raz tak dlugo spałam, wieki temu:tak:
to prawda BB uzależnia:-D
 
ita85-....ja też jestem nowiutka....ale lepiej późno niż wcale:-)

wiem, wiem neti, nawet z Torunia jesteś:-D:-D:-D, a gdzie chodzisz na fitness?do belli?bo wiem że tu jest a tak to nie mam zielonego pojęcia.miałam się zapisać, ale początki ciązy były ciężkie a teraz to jakoś już chyba późno żeby się wdrażać
 
ewuś - fakturę to możesz brać na jaką chcesz kwotę, ja zawsze biorę na jakieś artykuły papiernicze, chociażby ryzę papieru za 10 zł, więc takie faktury spokojnie możesz brać, zawsze lepiej mieć przynajmniej część wydatków udokumentowaną :tak:
jak sprawa z ustalaniem ojcostwa wygląda tego niestety nie wiem :no: ale mam nadzieję, że swoje dzieci uzna i przynajmniej oszczędzi sobie wstydu przed sądem o orzekanie ojcostwa. A co do nazwiska to w tej sytuacji zdecydowanie powinny mieć dzieciaczki Twoje :tak:
 
reklama
Do góry