reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ja sie zdecydowałam chodzić do belli bo mieszkam 5 min od niej więc mam bliziutko. Tylko tam jest w poniedziałki i srody a za miesiąc zaczynam szkołę rodzenia w środy i szkoda mi że na aerobik tylko raz w tygodniu będę chodziła

czyli mieszkamy gdzieś blisko siebie jak masz 5min do belli-ja też:-)
do jakiej szkoły rodzenia poszłaś?przyszpitalnej?ja z tym też się zagapiłam,bo w 16 tygodniu trzeba sie zapisać,a ja już 23:szok:
 
reklama
Witam!!
Chyba źle moj post został zrozumiany:wściekła/y:,ja nie jeżdżę konno juz od jakiegos czasu!!!!Jestem na zwolnieniu zeby nawet nie mieć kontaktu ze zwierzętami ani z innym niebezpieczeństwem,dbam o siebie i o moje dziecko!!!A znam inne nieodpowiedzialne laski ktore jeżdżą z brzuchami nawet do 6 miesiaca:szok:!Mi chodziło o to ze przytrafiło mi sie coś takiego jak twarda macica :confused:!!!Siedzę w domu i nic praktycznie nie robie a sa jakieś komplikacje,a o jeździe czy sporcie wogole nie mysle,bo szczerze to urlop mi sie wreszcie kiedys nalezał.:-D..i nie mam z ttym zadnych problemów,wręcz sie cieszę ze nie muszę juz ciężko pracowac;-),tylko przyszedł czas na swoje sprawy i załozenie rodziny...no mam nadzieję ze wyjaśniłam już wszystko:-)pozdrawiam was serdecznie.
 
czyli mieszkamy gdzieś blisko siebie jak masz 5min do belli-ja też:-)
do jakiej szkoły rodzenia poszłaś?przyszpitalnej?ja z tym też się zagapiłam,bo w 16 tygodniu trzeba sie zapisać,a ja już 23:szok:

ja chodzę w pon i czwart, płacę 70 zł/m-c.
właśnie, gdzie chodzisz do szkoły rodzenia? ja też przegapiłam:-(
ostatnio dzwoniłam i mogą mi zaproponowac termin na kwiecień ale nie skończę kursu albo w prywatnej, od połowy marca, za 400 zł
 
hej hej!

ja już po zakupach, lodówka zapełniona i wstawiłam właśnie do piekarnika tartę budyniowo-bananową....chłodzę też koktajl z truskawek na bazie soku ananasowego....mniam mniam!:-)
 
Witam!!
Chyba źle moj post został zrozumiany:wściekła/y:,ja nie jeżdżę konno juz od jakiegos czasu!!!!Jestem na zwolnieniu zeby nawet nie mieć kontaktu ze zwierzętami ani z innym niebezpieczeństwem,dbam o siebie i o moje dziecko!!!A znam inne nieodpowiedzialne laski ktore jeżdżą z brzuchami nawet do 6 miesiaca:szok:!Mi chodziło o to ze przytrafiło mi sie coś takiego jak twarda macica :confused:!!!Siedzę w domu i nic praktycznie nie robie a sa jakieś komplikacje,a o jeździe czy sporcie wogole nie mysle,bo szczerze to urlop mi sie wreszcie kiedys nalezał.:-D..i nie mam z ttym zadnych problemów,wręcz sie cieszę ze nie muszę juz ciężko pracowac;-),tylko przyszedł czas na swoje sprawy i załozenie rodziny...no mam nadzieję ze wyjaśniłam już wszystko:-)pozdrawiam was serdecznie.

ja Cię doskonale zrozumiałam.Zależy Ci tylko na opinii czy mogłabyś chodzić na zajęcia do szkoły rodzenia, bo tam są zajęcia ruchowe. Nie chodziło o powrót do jeździectwa. Jak już wspomniałam, jestem w kontakcie i się dowiem od znajomej lek
 
W belli jest 2 razy drożej bo za 8 wejść 149 zł :(

No to fakt, drożej. To może rozważysz grację.Też niedaleko a zajęcia są w pon i czwartki.
Kiedyś też chodziłam do belli na normalny fitness ale zrezygnowałam ze względu na cenę.
Co do szkoły rodzenia, to jest ta przyszpitalna.Rzeczywiście mówił mi lek że zajęcia zaczynają się 10 marca ale już mieli komplet.
No cóż, może obejdzie się bez szkoły rodzenia a co do wyprawki to zapytam Cię co trzeba zabrać do szpitala
 
No to fakt, drożej. To może rozważysz grację.Też niedaleko a zajęcia są w pon i czwartki.
Kiedyś też chodziłam do belli na normalny fitness ale zrezygnowałam ze względu na cenę.
Co do szkoły rodzenia, to jest ta przyszpitalna.Rzeczywiście mówił mi lek że zajęcia zaczynają się 10 marca ale już mieli komplet.
No cóż, może obejdzie się bez szkoły rodzenia a co do wyprawki to zapytam Cię co trzeba zabrać do szpitala

Nie ma problemu , napewno pomogę. A na te zajęcia na lelewela trzeba się wczesniej zapisać czy można poprostu przyjść?
 
reklama
Nie ma problemu , napewno pomogę. A na te zajęcia na lelewela trzeba się wczesniej zapisać czy można poprostu przyjść?

można przyjść,nie ma nas dużo
jest bardzo miło i kameralnie
zaczynają się o 15.30, możesz wykupić sobie karnet albo wejście jednorazowe żeby zobaczyc jak jest i czy Ci odpowiada
 
Do góry