reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Powiem wam że ta tabela to chyba jakiś ściem, albo mieszczę się w tych 8% którym się nie sprawdza. Bo z mojej Julci wychodzi mi synek.:tak:
Tym razem wychodzi na córę, poczekamy zobaczymy. Może mam sobie to zamienić, i że niby tym razem synek:-D

Kartoteks też mam 21 lat:-D I z tego co się orientuję jesteśmy tu najmłodsze, chyba że ktoś się nie ujawnił ze swoim wiekiem:-D
 
reklama
Cześć dziewczyny, właśnie mój mąż pojechał do Lidla po mandarynki :-):-) Dzień minął mi względnie dobrze, trochę pracy, a trochę odpoczynku. Cały czas myślę już o środzie- nie mogę się doczekać wizyty u lekarza i usg. :-)
Tuchna- To Twój wielki dzień- życzę Wam dużo dużo szczęścia, miłości i pięknie rozwijającej się fasolki!!! I liczę na zdjęcia jakieś ;-)
Mamamikołaja- łe, to szkoda, nie spotkamy się :-(
bakteria- co to za książka filozoficzno- biologiczna? Możesz podać tytuł? Ja też mam od kilku dni mdłości, ale takie właśnie bez wizyt w toalecie...
Kartoteks- witaj!
Karina- jest nas sporo po 30tce :-) Ja za miesiąc kończę 33 :-)

Idę zaraz na TV, najpierw Niania - dzisiaj rodzi przecież!!! Później Mam talent! Do miłego!

 
Do góry