reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Oby przybywało tych dzieciaczków i mam - czerwiec to wspaniały miesiąc. :tak:;-)(poznałam się z narzeczonym no i teraz dzidzia :-D)
Mnie strasznie obsesja na jedzenie dopadła. :nerd: Dzisiaj na uczelni zjadłam aż trzy pączki. Nie wiem co będzie po ciąży z ta wagą.. :szok:

Nasze hasło "reklamowe"
"Miesiąc czerwiec - miesiącem płodności
- Mamusie czerwcowe 2010" :-D:-D
 
Mnie strasznie obsesja na jedzenie dopadła. :nerd: Dzisiaj na uczelni zjadłam aż trzy pączki. Nie wiem co będzie po ciąży z ta wagą.. :szok:

Będziesz się martwiła po ciąży :) zresztą parę "grzesznych" dni na pewno nie zaszkodzi jedynie samopoczucie poprawi :)

Gdyby nasz kijanek poczekał do 7 czerwca to mielibyśmy prezent na drugą rocznicę ślubu :)
 
Nasz będzie spóźnionym prezentem na pierwszą rocznicę:tak::tak:
Oby tylko sobie nie pomyślał/a żeby się pojawić w rocznicę <nunununu>:-D

Olać zbędne kilogramy!! Najważniejsza teraz jest fasolinka:tak:
 
Ja w pierwszej ciezy tez jadlam i jadlam i jadlam ..no i tak mi pozostalo do dzisiaj zbedne kilogramy ,dlatego w tej bede na diecie :-D:-D

my obchodzimy 9 lipca 5 rocznice wiec praktycznie dzidzia bedzie prezentem na rocznice :-)
 
Ja już, teraz w tym momencie chce dziecko - tylko dla siebie. :-p
A jestem ciekawa jak to będzie z rodzinka jak im powiemy... mam nadzieje, że nie zareagują gwałtownie. :no: Ale znając moją matkę... :dry:
 
reklama
Ojej... Od mojego pierwszego i zarazem ostatniego postu minęły może ze 3 dni a tu tyle już napisane... Muszę się bardziej zaprzyjaźnić z tym forum.
Chciałam tylko dodać, że mnie dopadła koszmarna senność. Jestem w 5 tygodniu (jeśli dobrze wszystko liczę, jutro zaczynam 6). Nie jestem w stanie przetrzymać dnia bez drzemki. Wczoraj i dziś drzemka trwała aż po 2h!
Czy mi się wydaje, czy jestem tu najstarsza? Serio nie ma nikogo, kto ma 31 lub więcej lat?
 
Do góry