reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

kajdusia...też jestem ciekawa.....Mi też wszędzie dziewczynka..jak nie bd wstydliwe to się dowiemy...W sumie to masz jednodniową przewagę nade mną..
 
reklama
kasiek-mi teraz bardzo żadko się napina raz na pare dni a to normalne bo macica ćwiczy ale jak się napina więcej niż trzy razy na godzine to już gorzej wtedy lepiej skonsultowac z lekarzem w poprzedniej ciąży napinał mi się cały czas i brałam nospe magnez a w33 tyg już fenoterol niestety ale donosiłam!
 
Dziękuję Wam za cenne informacje... już się trochę uspokoiłam, ale i tak do lekarza pójdę, tak dla św. spokoju... no i pora przedłużyć L4! :-) Wprawdzie jestem pracodawcą, ale i tak skorzystam bo zwróci się to co muszę opłacić, a do pracy nie chodzę bo lekarz powiedział że absolutnie nie mogę nosić ciężkiego a w mojej pracy bez tego się nie obędzie :no:
 
Kasiek...w pózniejszym okresie też kase z Zus dostaniesz więc trza to wykorzystac...Też byłam na swoim,teraz bd mi sie opłaca byc zatrudnioną..
 
Musze jechac po Haneczke do przedszkola, wiec doczytam i odpowiem po powrocie. Teraz chcialam Wam tylko opowiedziec co mnie przed chwila spotkalo w Auchan. Ide sobie do kasy dla ciężarnych (jest bardzo dobrze oznaczona- wielka czerwona tablica na wysokosci oczu z napisem kasa dla kobiet w ciazy) z koszykiem a w nim trzy rzeczy na krzyz a tu mi jakas stara baba czmych przede mnie z calym wozkiem zakupow. Wiec mowie do niej ze przepraszam bardzo ale to jest kasa dla kobiet w ciazy a ta do mnie ze ją moja ciąża nie obchodzi i zebym sobie stanęła za nią :szok: Wiec ja do niej spokojnym tonem ze po to jest ta kasa zebym ja stanela przed nia a nie za nia. A ta ze nie! I dawaj drze sie na mnie ze teraz to sie tak te młode nauczyly wykorzystywac, ze ciąża nie ciąża... Dopiero przyszedl ktos z obslugi i jej kazali sie wynosic z tej kasy. Tak sie wkurzylam ze az sie poryczalam jak wsiadlam do auta :wściekła/y:
 
reklama
Do góry