reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

hej kochane:)

Właśnie wróciłam ze szpitala. Trafiłam do niego w sobotę z silnymi bólami podbrzusza... Cały czas miałam w pamięci że skraca mi się szyjka i bałam się najgorszego... Okazało się jednak że to skutek niedoleczonego zapalenia pęcherza... Zrobiono mi milion badań i co najważniejsze- usg na którym oceniono że szyjka ma.... 45 mm !!!!!!! Nie wiem skad wczesniejsza ocena- 25 mm... W każdym razie zajmowano się mną baaaardzo troskliwie. Co 3 godziny mierzono tętno dziecku, 2 razy zrobiono mi usg, badano mnie 3 razy... Zrobili badania, wymazy, posiewy... Ból na szczęście ustąpił a ja jestem dużo spokojniejsza... Nie rozumiem tylko wcześniejszego straszenia mojego lekarza... Niepotrzebnie tak bardzo się stresowałam.

Chciałam Wam bardzo podziękować za pamięć i troskę...szczególnie sealet i paulce82. Dzięki dziewczyny- miło że ktoś o nas myśli...

Podczas pobytu dowiedzieliśmy się że będziemy mięli synusia:)

Pozdrawiam Was wszystkie ciepło i jeszcze raz dziękuję
 
reklama
Witam wszystkie mamuśki:-)
Troszki mnie tu nie było,tak wyszło/wyprawa dzieci na ferie,jedno do Holandii drugie do Bydgoszczy trzecie nad morze.A czwarte zostało w domku, nie chciała jechać do tatusia:happy2:i bd dobrze:-D.Zaczęliśmy też mały remoncik w pokoju:cool:masakra.Poczytałam co nie co i....troszki sie zasmuciłam wspołczuję bd mocno,ale było też bd dużo DOBRYCH wieści i serdecznie gratuluję.Doczytałam się też wielu zmian płci i doszłam do wsiosku tak jak większość z WAS ze nie ma sie co spieszyć i naciskać lekarzy do podpatrywania co się kryje między nózkami.Moja gin w 17 tyg powiedziała ze nawet nie zamierza się wpatrywac.Jutro mam USG w szpitalu,może sie dowiemy,idę razem z córcią.Mam na skierowaniu napisane zeby zwrócili szczególną uwagę na szyjkę bo coś sie mojej gin nie podoba:no:Jakaś predyspozycja do rozwarcia:no:Podczas każdej wizyty mam robione USG i badanie na samolociku,czuje się wtedy bd spokojna.Miałam badanie na tokso i tez mi wyszło ze mam przeciwciała a mimo to bd musiała powtórzyc,mamy w domu tchórzofretke.W weekend najadłam sie stracha bo maleństwo się nie ruszało,przypomniały mi się słowa ginki ze trzeba dużo pić i wlałam w siebie w ciągu 2 godz 2 litry wody i się zaczęły fikołki:-DTeraz woda to moja przyjaciółka:tak:Co do papierosów , niestety nie udało mi sie zwalczyć tego cholernego nałogu:wściekła/y:Dostałam od dziewczyn z pracy bd duż ciuszków ,radości w oglądaniu nie było końca:-DNajlepsza była Rozalka,przyłożyła do siebie śpioszki i mówi...patrz mamo bdybym nie miała nóg też były by na mnie dobre:-DUsmialiśmy się po pachy.Dostałam też przewijak to się na nim położyła.Ona się tak bd cieszy ze nie bd juz najmłodsza i ze bd miała małego szkrabka w domku,ze starszyzną było gorzej ale juz sie przyzwyczaili,nie mieli wyjścia:tak:
Rozpisałam sie na max...
Witam nowe mamuśki,powiększa się grono ze hej:-)
Zyczę samych udanych wizyt:blink:
To tak pokrótce bo nie jestem w stanie odpisac każdej z osobna;-)
 
hej kochane:)

Właśnie wróciłam ze szpitala. Trafiłam do niego w sobotę z silnymi bólami podbrzusza... Cały czas miałam w pamięci że skraca mi się szyjka i bałam się najgorszego... Okazało się jednak że to skutek niedoleczonego zapalenia pęcherza... Zrobiono mi milion badań i co najważniejsze- usg na którym oceniono że szyjka ma.... 45 mm !!!!!!! Nie wiem skad wczesniejsza ocena- 25 mm... W każdym razie zajmowano się mną baaaardzo troskliwie. Co 3 godziny mierzono tętno dziecku, 2 razy zrobiono mi usg, badano mnie 3 razy... Zrobili badania, wymazy, posiewy... Ból na szczęście ustąpił a ja jestem dużo spokojniejsza... Nie rozumiem tylko wcześniejszego straszenia mojego lekarza... Niepotrzebnie tak bardzo się stresowałam.

Chciałam Wam bardzo podziękować za pamięć i troskę...szczególnie sealet i paulce82. Dzięki dziewczyny- miło że ktoś o nas myśli...

Podczas pobytu dowiedzieliśmy się że będziemy mięli synusia:)

Pozdrawiam Was wszystkie ciepło i jeszcze raz dziękuję

Najważniejsze, że wszystko ok :) Pocieszyłaś mnie - to znaczy, że czasem w szpitalu umieją zająć się pacjentką :) Gratuluje synka :)
 
cobra-wiem co czujesz ja z poprzednim mężem też tak miałam oszukiwał mnie na każdym kroku prosto w oczy nawet w jakiś błachych sprawach miałam go dosyć a mimo to siedziałam10 lat w tym małżeństwie czekając na poprawe zminiło się jak poznałam swojego terażniejszego męża też czekałam na każdego smsa i leciałam do niego jak na skrzydłach a póżniej poszło szybko rozwód załatwiłam w ciągu miesiąca i tylko się zastanawiam czemu nie spotkałam swojego kochania wcześniej po co tyle lat zmarnowałam z tamtym!
 
bylam u meza w sobote,drazni mnie nawet jego obecnosc. teraz jest taki mily, a oklamuje mnie rowno. nie mialam ochoty na niego patrzec,wolalam z psami chodzic po lesie. nie wspomne o spaniu razem, pow ze chce obejrzec film , i poszlam spac do innego pokoju. wystarczy ze dotknie mnie za reke,juz jestem zla... a kolega... czekam jak glupia na kazdy sms od niego...
chodzilismy razem do gimnazjum, odezwal sie po 3latach. i dostalam glupawki;/
musze sie ogarnac,w koncu teraz musze myslec o dobrze swoim i dziecka.ide do pracy,bede po 23

Nie można tego nazwać szczęśliwym związkiem :(
Wiem z doświadczenia, że czasem dziecku byłoby lepiej bez jednego rodzica, niż rosnąć razem z rodzicami, którzy się nie kochają (sorry, że tak mówię, ale przydałoby się, żeby ktoś to kiedyś powiedział moim rodzicom).
 
gnisha-to dobrze że już jesteś w domku i że cię uspokoili co do tej szyjki czasem tak jest jakiś konował nastraszy a my póżniej nerwy tracimy ech!

Wystawiłam swój ogromny brzuchal na brzuszkach ale i tak już urósł przez ostatni miesiąc:tak:
 
Matko:szok::szok:
Wy mnie rozwalacie:szok: Nie było mnie może 2-3godzinki i już 10stron do nadrobienia:szok::szok:
AniaCh - trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę!:-)
Kajdusia - z tymi studentami to niestety tak jest:-) Sama coś o tym wiem, bo należę do tego "zacnego" grona:-D:-D Więc może to i dobrze że poszłaś na zwolnienie, nerwy Ci teraz najmniej potrzebne.
Krakowianka - jeżeli chodzi o katar to wiem, że w ciąży można na niego brać właściwie tylko Roztwór z wody morskiej.
Cobra18 - przykro mi że on nadal nic nie rozumie....:-:)-( Z tego co przeczytałam wywnioskowałam też że nie mieszkacie razem, tak? Może on z tego powodu taki jest. Wiem, wiem... staram się go tłumaczyć, a nie ma czego. Najlepiej teraz chyba porozmawiać o tym co każde z was ma w planach na najbliższą przyszłość.
Gniesha - bardzo mi przykro że wylądowałaś w szpitalu, ale najważniejsze że wszystko w porządku. Pierwszy raz się spotykam z takim traktowaniem w szpitalu o jakim ty piszesz. Jakoś ja na takie nigdy trafić nie mogę, i jak tak piszesz to się zastanawiam czy nie byłaś w Leśnej Górze z "Na dobre i na złe":-):-)
No i oczywiście przyłączam się do gratulacji dla Synka:)

Wybrałam się dzisiaj z domu na krótką przebieżkę. Nic nie kupiłam dla niuni, tym razem tylko koszulkę dla męża, ciekawa jestem czy mu się spodoba:-):-)
 
Olimpia72 byłam w Zdrojach. Wszystkie położne i lekarze na patologii ciązy biegali wkoło nas na okrągło. Naprawdę oprócz do jedzenia...nie było się do czego przyczepić. Powodzenia w Policach. Tam jest świetny oddział położniczy i ginekologiczny, także będziesz w dobrych rękach.
 
reklama
Na brzuszkach czerwcówek dziewczyna wstawiła linka z wyliczeniami chłopiec czy dziewczynka sam wszystko wylicza ten kalkulator u mnie znowu chłopak tak jak we wszystkich tego typu obliczeniach okarze się w piątek na usg he he!
 
Do góry