reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Zdec- u mnie szyjka 3cm i lekarz mowil ze jest ok :tak: Co do ciuszkow z h&m koszt sukineczki tego typu jak ta z hello kitty to 69-79zl. Duuzo jak dla mnie :baffled:

UUU to znalazłam na allegro za 25zł i do tego są też podobne ogrodniczki też za 25zł. Fakt że używane, ale śliczne:-) W takim razie jadę tam z nadzieją że może będą jakieś przeceny, albo ewentualnie samą czapeczkę kupię:-):-) Bo tylko na tyle w tym wypadku będzie mnie stać.
Paula dość krótka ta szyjka, ale chyba jakby coś było nie tak to by lekarz powiedział. Ja pamiętam że w poprzedniej ciąży przy przyjęciu do szpitala miałam coś koło 1cm i lekarz powiedział że nie jest najlepiej i przede wszystkim dlatego zostawią mnie w szpitalu.
 
reklama
Hej dziewczynki :-D Ja wczoraj podczytałam was trochę ale wszystkiego i tak nie nadrobiłam.
krakowianka na moje kciuki też możesz liczyć i naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona twoim samopoczuciem i podejściem do tematu - szczerze gratuluje!! :tak:

Odnośnie długości szyjki to szczerze powiem, że nie wiem ile ma moja bo lekarz nie mówił mi ostatnio - sprawdzał tylko czy wszystko jest w porządku.

Z tego co pamiętam jeszcze to była mowa o wózkach TAKO jumper, wczoraj byliśmy z mężem oglądać wózki i już tak wstępnie żeby było wiadomo na co się decydujemy i chyba ten wózek będzie odpowiedni :-D Pani pokazała nam kilka wózków: m. in. X-lander i TAKO (bo te nas najbardziej interesowały) - rozkładanie i składanie, przepinanie akcesoriów i prowadzenie. I zdecydowanie TAKO wydał nam się praktyczniejszy i bardziej mobilny.
Ale ostatecznie i tak się okaże w maju co wybierzemy ;-) bo ze mną to różnie może być - teraz mi się podoba a za miesiąć może być coś nie tak :-p

Dzisiaj mam wolne w pracy bo mi dentystka wizytę przesunęła a zęba muszę mieć zrobionego bo mi ostatnio nie skończyła a jutro na urlop jedzie :dry: A później może sie z mężem na spacerek wybierzemy. :-D
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny porannie :-D mam nadzieję, że humorki dopisują, od razu dziewczynom z wizytami życzę powodzenia i same dobre wiadomości nam tu przynoście! :-)
Przeczytałam co napisałyście, a i tak nie pamiętam większości :-D co do toksoplazmozy to robiłam na początku ciąży, powtarzać nie mam konieczności, przynajmniej póki co lekarz nie kazał drugi raz robić :-)
 
Z tego co pamiętam jeszcze to była mowa o wózkach TAKO jumper, wczoraj byliśmy z mężem oglądać wózki i już tak wstępnie żeby było wiadomo na co się decydujemy i chyba ten wózek będzie odpowiedni :-D Pani pokazała nam kilka wózków: m. in. X-lander i TAKO (bo te nas najbardziej interesowały) - rozkładanie i składanie, przepinanie akcesoriów i prowadzenie. I zdecydowanie TAKO wydał nam się praktyczniejszy i bardziej mobilny.
Ale ostatecznie i tak się okaże w maju co wybierzemy ;-) bo ze mną to różnie może być - teraz mi się podoba a za miesiąć może być coś nie tak :-p

a w jakim sklepie byliscie ogladac te wozki?
 
UUU to znalazłam na allegro za 25zł i do tego są też podobne ogrodniczki też za 25zł. Fakt że używane, ale śliczne:-) W takim razie jadę tam z nadzieją że może będą jakieś przeceny, albo ewentualnie samą czapeczkę kupię:-):-) Bo tylko na tyle w tym wypadku będzie mnie stać.
Paula dość krótka ta szyjka, ale chyba jakby coś było nie tak to by lekarz powiedział. Ja pamiętam że w poprzedniej ciąży przy przyjęciu do szpitala miałam coś koło 1cm i lekarz powiedział że nie jest najlepiej i przede wszystkim dlatego zostawią mnie w szpitalu.

myślałam ze lekarz teraz bedzie co miesiac badał szyjke bo przeciez to wazne, ale na nastepnej wizycie mam nadzieje ze zrobi badanie a jak nie to samo sie zapytam:tak::tak::tak: nie odpuszczę:no::no:

ja Wam powiem ze tez nakupwalam juz mase ciuszków rózowych i tak zastanawiałam sie czy teraz na wizycie nie okaze sie ze nagle cos wyrosło ale lekarz bacznie szukal wczoraj bo naprawde cieżko było ale stwierdzil ze nic nie dynda wiec odetchnęłam bo nasz synuś tez by chodzil w sukienkach hhe:-D:-D:-D
 
Boze dziewczyny czytam i jestem przerażona ja mam 2,5 tylko. wydaje mi sie ze to dosc krótka szyjka ale lekarz nawet nic nie mowil mi ze zle. A co wy o tym sądzicie? nie jest za krotka?

Wydaje mi się że nie ma co porównywać tych szyjek, bo każda z nas jest zbudowana inaczej. Moja ginka mówi ze to się sprawdza odnośnie tego, ile szyjka miała na początku, nie ma żadnej normy bo to indywidualna sprawa:tak: Jak lekarz mówi że ok to nie ma się czym martwić:-) jaka by nie byla- najważniejsze że zamknieta :tak:
 
Wydaje mi się że nie ma co porównywać tych szyjek, bo każda z nas jest zbudowana inaczej. Moja ginka mówi ze to się sprawdza odnośnie tego, ile szyjka miała na początku, nie ma żadnej normy bo to indywidualna sprawa:tak: Jak lekarz mówi że ok to nie ma się czym martwić:-) jaka by nie byla- najważniejsze że zamknieta :tak:
Dziękuje troche mnie uspokoiłas:tak::tak::-);-)
 
ja Wam powiem ze tez nakupwalam juz mase ciuszków rózowych i tak zastanawiałam sie czy teraz na wizycie nie okaze sie ze nagle cos wyrosło ale lekarz bacznie szukal wczoraj bo naprawde cieżko było ale stwierdzil ze nic nie dynda wiec odetchnęłam bo nasz synuś tez by chodzil w sukienkach hhe:-D:-D:-D

Też mnie to męczy strasznie:-) Ale wierzę że żaden ptaszek nie doleci:-)
 
reklama
Do góry