reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

A ja właśnie podwójny stes mam. Po pierwsze przed wizytą, a po drugie okazało się że muszę jechac sama, bo małżonka wlasnie wezwano do pracy:szok::szok::szok: oooo zimo sroga:-p:szok: no cóż... trzeba przebrnąć jakoś:sorry2:

Dobranoc kochane;-)
 
reklama
paula, karo, andzia - bardzo się cieszę że z dzidziami wszystko ok. Andzia zobaczysz że z sreduszkiem wszystko bedzie dobrze.

Witam nową mamuśkę :-)

Co do psiaków, to dziękuję za miłe słowa. Jak na razie przy dzieciach znajmych się sprawdziły i jestem ciekawa jak zereagują na takiego malucha. Szczerze powiedziawszy teraz bardziej boję się o psiaki po tym co robił mój siostrzeniec :sorry2:.
Nietka - razem z M uwielbiamy nowofunlandy i o mały włos zdecydowalibyśmy się na jednego. Musisz koniecznie wstawić zdjęcie. :tak:
 
Witam porannie.
Zaraz jadę zawieźć córę do przedszkola a potem : ostateczne starcie- wielki śnieg kontra ja malutka:sorry2:obym nie poniosła porażki. Trzymajcie kciuki za wizytę mam na 14. Odezwę się jak wrócę;-)
 
Witajcie raniutko, coś nie mogę dziś spać...
Wczorajsza wizyta bez usg, serduszko bije równiutko i rytmicznie (145-147).
Usg za tydzień, gin powiedział, że połówkowe powinno być robione w okolicach 22-23 tc. Zirytowała mnie wczoraj logistyka w przychodni... Niby się umawiam na godzinę ale w rzeczywistości to w kolejce wolna amerykanka... Rozumiem przesunięcia czasowe, zdarzają się.. Ale wczoraj czekałam tam ponad 2 godziny, bardzo mnie to emocjonalnie zmęczyło - bo ja oczywiście od razu się denerwuje.:no:
Wiecie co jest dla mnie dziwne? Na początku ciąży 2 razy byłam u państwowego gina i zawsze mnie badał wewnętrznie, ale oczywiście zwlekał z usg. Przeniosłam się więc do prywatnego - ten owszem usg czasem robi ale nigdy mnie jeszcze nie zbadał wewnętrznie. Rutyna? :-(A rzekomo jest dobrym fachowcem, z-cą ordynatora w szpitalu itp... Jak czytam o Waszych problemach z szyjkami to się coraz to bardziej stresuje. Oj coś z moim humorkiem nie halo .........:no:
 
Lencja- dziwne to troche. ja jestem badana na kazdej wizycie! Moze nastepnym razem zapytaj lekarza dlaczego Cie nie bada i nie sprawdza szyjki? Współczuje ze musialas sie tak naczekac.. 2godziny na krzeseku w poczekalni to jak dla mnie koszmar!
 
Wyzale sie Wam bo sie wczoraj tak wkurzylam ze szok. Moj maz kupil na allegro jakas czesc do komputera za 500zl i gosc, ktory mu to sprzedal okazal sie oszustem. Czesc zepsuta, uszkodzila komputer, a gosc milczy...Chyba trzeba bedzie to zgłosic na policje. I najgorsze w tym wszystkim jest to ze moj maz, doswiadczony allegrowicz z ponad 300 punktami nie sprawdzil komentarzy tamtego goscia przed zakupem. Mial 1 komentarz :wściekła/y::no:
 
Cześć dziewczyny,

Agast22 nie za ciekawa sytuacja. Szczerze to mi się nie zdarzyło na allegro jeszcze trafić na oszusta, ale mój mąż miał tak że zamówił na prezent świąteczny perfumy dla taty. Facet przysłał mu pudełeczko z długopisami, ale jak go trochę postraszył policją to przysłał w końcu perfumy. Ale dawno było po świętach:-(
Dlatego na tym allegro to trzeba strasznie uważać.
 
reklama
zdec- ale chamstwo! Szok! Ja kiedys tez kupilam perfumy i w opisie aukcji napisane bylo ze ORYGINALNE PUDEŁKO :wściekła/y: I faktycznie, pdelko bylo jak trzeba a w srodku jakas tania woda cytrynowa :wściekła/y::wściekła/y: To byla moja pierwsza transakcja na allegro kilka lat temu. Zrazilam sie na baaaardzo dlugo ale teraz jestem ostrozniejsza i czytam 100 razy opis.

lencja- czasem zmiana na dobre wychodzi. ja w poprzedniej ciazy zmienilam lekarza w 7 miesiacu jak mi lekarka wyskoczyla z tekstem ze Pani dziecko ma juz jakies 8cm. Mowie do niej ze chyba 28 a ta ze nie i ze ona tu jest lekarzem i sie zna...
 
Ostatnia edycja:
Do góry