reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie kolezanki, ja po badaniach w labolatorium w tym badanie na krzywą cukrową. Z tą glukozą nie było źle:-) mam nadzieję że wyniki wyjda dobre:-) Piszecie o zmianie lekarza, cóż ja zostałam postawiona przymusowo przed taka decyzją - poszłam dzisiaj się zarejestrowac do przychodni do mojego ginekologa na następną wizyte bo zwolnienie i się kończy 16.02 i co się dowiaduję - ze dr już tu nie pracuje:szok: więc siła rzeczy musiałam przepisć się do pierwszej lepszej - byleby mieć kontakt z lekarzem z przychodni bo i tak jeszcze chodze prywatnie.

Karo85, paula24211, lencja, Andzia_S - gratuluje udanych wizyt Andzia - napewno po kolejnej wizycie wszystko się wyjaśni i będzie ok

życze udanych dzisiejszych wizyt - a ich trochę się nazbierało:-)

madziaja - witaj w naszym gronie

miłego dzionka, ja sie chyba położe bo wstanie dzisiaj o 5:45 - to była masakra
 
reklama
Wyzale sie Wam bo sie wczoraj tak wkurzylam ze szok. Moj maz kupil na allegro jakas czesc do komputera za 500zl i gosc, ktory mu to sprzedal okazal sie oszustem. Czesc zepsuta, uszkodzila komputer, a gosc milczy...Chyba trzeba bedzie to zgłosic na policje. I najgorsze w tym wszystkim jest to ze moj maz, doswiadczony allegrowicz z ponad 300 punktami nie sprawdzil komentarzy tamtego goscia przed zakupem. Mial 1 komentarz :wściekła/y::no:

Oj przykra sytuacja:no:niestety tacy ludzie się zdarzają:wściekła/y:zglaszajcie to na policję niech się za cwaniaczka wezmą:baffled:

Jeśli chodzi o wizyty to ja tez jestem badana na każdej, bo to chyba podstawa:confused: W poprzedniej ciąży jak mi się szyjka skracała, to między wizytami ginka jeszcze się ze mną umawiala na oddziale na dodatkowe badanie, żeby mieć pełną kontrolę nad tym co sie dzieje.:tak:
 
czesc dziewczyny wiecie co kilka razy przegladałam film z usg ale niestety mała jest tak ruchliwa ze nie da sie zlapac zadnego fajnego ujecia zeby cos było widac:-( ja tam jeszzcze cos wize ale jak zrobilam fote to dla Was wogole bylaby nie widoczna:szok: mam zdjecie tylko stópek bo nic wiecej nie chciala pokazac:no::no::no::no::tak:
 
Z allegro trzeba uważać i to bardzo. Ja raz miałam niemiłą sytuacje - ale to jest tak, jak się chce kupić coś tanio. Kto tanio kupuje dwa razy kupuje.Znalazłam kiedyś fajne - na zdjęciu- i tanie okulary do pływania. Jak je dostałam okazały się być zupełnie do niczego, gumka pękła przy pierwszej próbie założenia. Nie był to wielki koszt więc tylko wystawiłam stosowny komentarz, coś w stylu, że raczej powinny się one znaleźć w dziale zabawki niż akcesoria do pływania. W odpowiedzi przeczytałam, że nie powinnam się spodziewać dobrej jakości w takiej cenie. Teraz już bardzo ostrożnie podchodzę do aukcji, ale nie zraziło mnie to i bardzo dożo korzystam z allegro. Trzeba jednak być ostrożnym i czytać, czytać i raz jeszcze czytać.
 
Mam takie pytanie do Was. Na poczatku ciazy robilam badania na toxoplazmoze i wyszlo ze chorowalam i mam przeciwciala, a teraz lekarz znowu mi każe to badanie zrobic i mowi ze w kazdym trymestrze trzeba. Jak dla mnie to sie mija z celem :confused: Wy tez robicie jeszcze?
 
Dziewczyny ktore mialy wczoraj wizyty gratuluje dobrych wiesci , Andziu- z sreduszkiem napewno bedzie wsyzstko dobrze, zobaczysz

agast- nie ciekawa sytuacja z tym allegro , ja naszczescie nigdy sie jeszcze nie zawiodłam choc teraz czekam na kuriera juz 2 tyg ale to ewnie dlatego ze wszystkie aukcje sie juz skonczyly a jedna jeszcze trwa i to dlatego:tak:

witam nową mamusie

a mnie wczoraj gin nie badał tez myslalam ze teraz bedzie mi kazał wskakiwac na samolor zeby sprawdzic szyjke... ile wasz ma długości?
 
a mnie wczoraj gin nie badał tez myslalam ze teraz bedzie mi kazał wskakiwac na samolor zeby sprawdzic szyjke... ile wasz ma długości?
Właśnie tak czytam że ktoś wcześniej napisał że ma 5 cm. Ja mam 3,7cm i obawiam się że jest trochę krótka:-( A wizyta dopiero 15.02:-(
Ale wtedy też będę miała połówkowe USG:-):-) I się dowiem czy Natalcia będzie Natalcią, albo czy może nie zamieni się w Kacperka, to była by masakra, bo Kacperek chodziłby w sukieneczkach:-)
A tak poza tym to muszę podjechać dzisiaj do banku i tak też sobie pomyślałam że wpadnę do H&M,bo poluję na dwie rzeczy:-):-) Jestem ciekawa ile nowe w sklepie kosztują:-)
 
Andzia - trzymam kciuki za wizyte i specjalisty i pozytywny test glukozy:tak:
Lencja - super, ze na wizycie wszystko oki:-D, dziwne ze cie nie badał wewnętrznie, mi na kazdej wizycie robi usg no i bada
agast - z tym allegro to rzeczywiscie trzeba uważac, ja w sumie dopiero niedawno zaczęłam korzystać, wieć jeszcze nie mam przykrych doświadczeń, mam nadzieje, że sie nie trafią:no:
Niezła agentka z tej twojej byłej lekarki dziecko w 7 m-cu i 8 cm, dobre:-D:-D. Ja miałam na poczatku ciązy robiona toksoplazmoze wyszlo ze nie chorowałam, powtarzałam ostatnio i lekarz powiedzial, że juz nie bedziemy jej wiecej powtarzac bo na tym etapie ciązy juz mi nie zagraza.

Wszystkim ktore maja dzisiaj wizyty zycze przyjemnych widoków fikających maleństw i samych pozytywnych wiesci:tak:
 
Ostatnia edycja:
Zdec- u mnie szyjka 3cm i lekarz mowil ze jest ok :tak: Co do ciuszkow z h&m koszt sukineczki tego typu jak ta z hello kitty to 69-79zl. Duuzo jak dla mnie :baffled:
 
reklama
Boze dziewczyny czytam i jestem przerażona ja mam 2,5 tylko. wydaje mi sie ze to dosc krótka szyjka ale lekarz nawet nic nie mowil mi ze zle. A co wy o tym sądzicie? nie jest za krotka?
 
Do góry